[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 24 kwi 2024, o 04:25

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 196 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 12 wrz 2002, o 12:59 
Cukierkowy

Dołączył(a): 9 sie 2002, o 22:11
Posty: 241
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('r@fee', '
')gdzie to chamstwo ? Pokaz mi palcem bo nie widze

...
10:02 <rafee> jak sie debil nie potrafi zachowac
10:02 <rafee> to bedzie gral tylko za granica
10:02 <rafee> bo tam nie beda wiedzieli o czym on pierdoli
10:02 <rafee> koniec gadania
...
10:07 <rafee> organizatora cieciu
...
a pozniej napisales
...
10:12 <rafee> kultura osobista przedewszystkim
po tym texcie jak mnie nawyzywales od cieci to ten text z kultora to normlanie mnie rozjebal -wymiekam rafee przy tobie doslownie



$this->bbcode_second_pass_quote('', '')$this->bbcode_second_pass_quote('', 'j')ak nielubisz sie chwali to po co sie chwalisz ? i czy ktos z profesjonlanym podejsciem przedklada wlasne sprawy osobiste na plq2(napisales ze jak wyjebie mizakiego to moze zagramy w plq2 ta full profesional -dzieki za tak oferte wszechmocny moj panie i wladco)
Bo jak mi ktos mowi, ze gowno robie to chyba mam prawo pokazac, ze to co mowisz to jakies bzdury wyssane z dupy.
Ja ci nie mowie o moim konflikcie z mizakim. Tylko o konflikcie PRAWIE ze wszystkimi z mizakim. MOWILEM KURWA PRZECZYTAJ REGULAMIN BO ZACZYNASZ MNIE WKURWIAC SWOJA IGNORANCJA.....
Przedewszystkim kultura osobista. Mizaki jej nie ma wiec zaproponowalem Ci go wyjebac z klanu to moze wezmiecie udzial w lidze. Jesli on zostanie to raczej mozecie sie juz pozegnac
lol to ty wlasnie przed chwila powiedziales ze gowno robisz i costam z ssaniem z dupy -ja npewno niepisalem ze gowno robisz


$this->bbcode_second_pass_quote('', '')$this->bbcode_second_pass_quote('', '
')jak ty wogole smiesz cokolwiek mowic o koltorze co ? i to nie ja sie zaczelem bac tylko ty sie zaczeles bac ze moj klan wystartuje i przypadkiem traficie na niego
Chlopcze jestem za stary, zeby dac sie sprowokowac takim mizernym tekstem.Chyba tylko tobie reka drzy jak grasz w q2

nie mi reka tlyko drzy jak patrze na twoja fotke

i mam jedno pytanie po co zacytowales swoj text cytujac mnie ? chyba cos ci sie pomylilo i zapomniales ze to ty pisales -mow o twoim przedostatnim cytacie

Cytat:
Zreszta nic co napisalem Ci dzisiaj nie jest nieprawda wiec za bardzo nie potrafie wyczuc intencji. W jakim celu wrzuciles nasza rozmowe ?
<--- to towj text
Cytat:

chyba tylko ty niewiesz w jakim celu bo wszyscy ktorzy czytali poczatek napewno tak <------- a to moj a oba zacytowales jako moje -chyab cos nie tak ?
_________________
gg:3434343 <:::nux:::[]xxxx()


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 wrz 2002, o 13:22 

Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('nux', '
')
10:02 <rafee> jak sie debil nie potrafi zachowac
10:02 <rafee> to bedzie gral tylko za granica
10:02 <rafee> bo tam nie beda wiedzieli o czym on pierdoli
10:02 <rafee> koniec gadania
...
10:07 <rafee> organizatora cieciu
...
a pozniej napisales
...
10:12 <rafee> kultura osobista przedewszystkim
po tym texcie jak mnie nawyzywales od cieci to ten text z kultora to normlanie mnie rozjebal -wymiekam rafee przy tobie doslownie

Od kiedy stwierdzanie faktow jest niekulturalne ? Co innego gdybym nazwal go lachociagiem. Wtedy byloby tylko domniemanie i szkalowanie jego osoby bez podstawnymi epitetami. Natomiast ja stwierdzilem fakt.
Jesli chodzi o "cieciu" to nie badz synek taki delikatny bo jestem pewien, ze nie jednokrotnie twoj stary mowil do ciebie gorzej. Wiec nie udawaj obrazonego. Poza tym, z tym co wy wyprawiacie na serverach to moje teksty sa jak poezja Kochanowskiego...


$this->bbcode_second_pass_quote('', 'n')ie mi reka tlyko drzy jak patrze na twoja fotke
Tylko pamietaj, ze od czestego walenia gruchy twoja prawica moze przybrac na masie nie proporcjonalnie szybciej niz lewa reka.

Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 wrz 2002, o 13:29 
Cukierkowy

Dołączył(a): 9 sie 2002, o 22:11
Posty: 241
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('r@fee', '')$this->bbcode_second_pass_quote('nux', '
')
10:02 <rafee> jak sie debil nie potrafi zachowac
10:02 <rafee> to bedzie gral tylko za granica
10:02 <rafee> bo tam nie beda wiedzieli o czym on pierdoli
10:02 <rafee> koniec gadania
...
10:07 <rafee> organizatora cieciu
...
a pozniej napisales
...
10:12 <rafee> kultura osobista przedewszystkim
po tym texcie jak mnie nawyzywales od cieci to ten text z kultora to normlanie mnie rozjebal -wymiekam rafee przy tobie doslownie

Od kiedy stwierdzanie faktow jest niekulturalne ? Co innego gdybym nazwal go lachociagiem. Wtedy byloby tylko domniemanie i szkalowanie jego osoby bez podstawnymi epitetami. Natomiast ja stwierdzilem fakt.
Jesli chodzi o "cieciu" to nie badz synek taki delikatny bo jestem pewien, ze nie jednokrotnie twoj stary mowil do ciebie gorzej. Wiec nie udawaj obrazonego. Poza tym, z tym co wy wyprawiacie na serverach to moje teksty sa jak poezja Kochanowskiego...


$this->bbcode_second_pass_quote('', 'n')ie mi reka tlyko drzy jak patrze na twoja fotke
Tylko pamietaj, ze od czestego walenia gruchy twoja prawica moze przybrac na masie nie proporcjonalnie szybciej niz lewa reka.

moge cie zapewnic ze moj stary nigdy niepowiedzial domnie 'cieciu'

posluchaj a ja stwierdzam tylko fakt ze jestes rownie hamski a nawet bardziej jak inni po to zebys przestal sie wypowiadac o koltorze -to tak jak by slepy madrzyl sie na temat kolorow

pozatym moglbys mi odpowiedziec na pytanie dlaczego cytujesz swoje cytaty jako moje ?
_________________
gg:3434343 <:::nux:::[]xxxx()


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 wrz 2002, o 13:37 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 23:55
Posty: 308
Lokalizacja: Wolsztyn
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('pr1mus', 'n')ux nie jest taki chamski na serwach mialem ta przyjemnosc pare razy znim grac

Tez mialem te nieprzyjemnosc grac z nim niejednokrotnie i przynajmniej jak gra przeciw komus z x2 to jedzie po nas rowno swoimi txtami. Nie wiem czego sie dopierdolil do naszego klanu, kto z nas ci cos zrobil/powiedzial?? Fajne, ze wygrywacie, ale to nie jest powod, zeby zaraz klan mieszac z blotem co?
Jak ktos jest zainteresowany to mam caly czas logfile 3 i kilkanascie MB logow z q2, chetnie poszukam jaki to nux "mily" na serwerach.

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 wrz 2002, o 13:46 
Cukierkowy

Dołączył(a): 9 sie 2002, o 22:11
Posty: 241
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('FiDO', '')$this->bbcode_second_pass_quote('pr1mus', 'n')ux nie jest taki chamski na serwach mialem ta przyjemnosc pare razy znim grac

Tez mialem te nieprzyjemnosc grac z nim niejednokrotnie i przynajmniej jak gra przeciw komus z x2 to jedzie po nas rowno swoimi txtami. Nie wiem czego sie dopierdolil do naszego klanu, kto z nas ci cos zrobil/powiedzial?? Fajne, ze wygrywacie, ale to nie jest powod, zeby zaraz klan mieszac z blotem co?
Jak ktos jest zainteresowany to mam caly czas logfile 3 i kilkanascie MB logow z q2, chetnie poszukam jaki to nux "mily" na serwerach.
Fido ty niebadz taki cwany bo chcialbym ci powiedziec ze jesli ktos mnie szanuje to ja go tesz spytaj sie warriora czy sicka, mkuha, lucasow ... i wielu innych -jak widzisz wymieniam tu same powanze osoby ktore potrafia uszanowac innych i spytaj sie ich co omnie sadza
_________________
gg:3434343 <:::nux:::[]xxxx()


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 wrz 2002, o 14:32 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:27
Posty: 6753
Karma: 172
[ S Z A C U K E N ]

_________________
get rich or die tryin


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 wrz 2002, o 15:03 
Cichociemny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 23:36
Posty: 133
Lokalizacja: Bia
Karma: 0
ja tez nie mam nic do nuxa :O

_________________
Wiesz co to basketbol? Gra


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 wrz 2002, o 15:11 
Przyczajony

Dołączył(a): 2 sie 2002, o 17:48
Posty: 60
Lokalizacja: z Cz
Karma: 0
mysle ze cc moze wzionc udzial w plq2 [;


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 wrz 2002, o 15:12 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 23:26
Posty: 3116
Lokalizacja: Poznan
Karma: 21
$this->bbcode_second_pass_quote('nux', '
')Fido ty niebadz taki cwany bo chcialbym ci powiedziec ze jesli ktos mnie szanuje to ja go tesz spytaj sie warriora czy sicka, mkuha, lucasow ... i wielu innych -jak widzisz wymieniam tu same powanze osoby ktore potrafia uszanowac innych i spytaj sie ich co omnie sadza


hehe... imo to Ty nie najezdzasz na nich (z respektu), wiec oni do Ciebie nic nie moga miec.

A odnoszac sie do calego watku z cc, to klocac sie w ten sposob z rafim nic nie zyskasz, a jedynie coraz wiecej osob dowiaduje sie, ze nie masz za grosz pokory

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 wrz 2002, o 15:46 

Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('nux', '
')Fido ty niebadz taki cwany bo chcialbym ci powiedziec ze jesli ktos mnie szanuje to ja go tesz spytaj sie warriora czy sicka, mkuha, lucasow ... i wielu innych -jak widzisz wymieniam tu same powanze osoby ktore potrafia uszanowac innych i spytaj sie ich co omnie sadza

Ok skoro trzeba to trzeba. Nie chcialem o tym pisac ale nux nie pozostawiasz mi innego wyboru.
Jakos pare tygodni przed wakacjami na jednej z nocek marchewa przyjal nux'a do klanu. Bez zadnych konsultacji z reszta i w ogole na wlasna reke.
Gdy mu powiedzialem, ze nie jest w x2 i nigdy nie bedzie zbluzgal mnie i powiedzial zebym sie pierdolil bo on z x2 nie odejdzie bo nie ja go przyjmowalem.Ma chyba chlopak jakis zal do nas, ze nie pozwolilismy mu grac w naszym klanie i teraz kiedy niewszedlby na server to zawsze ma jakies "ciekawe" komentarze na nasz temat.
Niestety nie mam zadnych dowodow w postaci logow czy screenshotow bo po prostu nie sadzilem, ze bede takich rzeczy potrzebowal. Nux jesli jestes czlowiekiem honorowym to sie do tego przyznasz bo obydwaj wiemy, ze to prawda. Reszta niestety moze, ale nie musi w to wierzyc...
EOD z mojej strony

Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 wrz 2002, o 15:56 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 23:55
Posty: 308
Lokalizacja: Wolsztyn
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('nux', 'F')ido ty niebadz taki cwany bo chcialbym ci powiedziec ze jesli ktos mnie szanuje to ja go tesz spytaj sie warriora czy sicka, mkuha, lucasow ... i wielu innych -jak widzisz wymieniam tu same powanze osoby ktore potrafia uszanowac innych i spytaj sie ich co omnie sadza

Ok, to powiedz mi czym ja sobie zawinilem??
Wlasnie zanim do nas na chwile doszedles bylo Ok, lubilem Cie, gralismy sobie razem i bylo spox, po tym jak sie u nas na chwile pojawiles i Cie rafee wywalil nagle (az bylem w szoku, ze tak szybko sie zmieniles) zaczely sie nieprzyjemne komentarze do mnie i innych z x2, wiec mi nie mow, ze to ja zaczalem. A jezeli masz zal da rafiego to wyzywaj sie na nim, ok?

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 wrz 2002, o 17:36 
Cukierkowy

Dołączył(a): 9 sie 2002, o 22:11
Posty: 241
Karma: 0
no i co z tego ?
pozatym ja mowilem o tym ze nikt niezprowokowany niezacznie bluzgac a napewno nie
a ta sytuacja z x2 niema nic do rzeczy

_________________
gg:3434343 <:::nux:::[]xxxx()


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 wrz 2002, o 19:48 
Cichociemny

Dołączył(a): 16 cze 2002, o 15:31
Posty: 137
Lokalizacja: Ostrzeszow
Karma: 0
ok z powodu uprzejmosci jaroslawa ktory zdjal mi bana moge sie teraz ja wypowiedziec.

Po 1. nie mam zamairu grac w Plq2 bo mam zjebane lacze ...co jedynie bede mogl siedziec na obsie i popatrzec jak gracie wiec rafee nie lotej tak
Po 2. nie widze powodu dla ktorego cc mialo by nie grac w plq2..i to nei tylko od Ciebie rafee zalezy bo nie jestes jedynym organizatorem
Po 3. mkuh na jakiej podstawie stwierdziles ze ja i nds jestesmy nie fajni? ..dlatego ze na serverze gdy mialem ping 250 i co 3s. cofki nie chcialem zagrac spara z twoim 16v? lol wybacz ale nie bawi mnie taka gra jak ty z warkiem na p40 i sobie railujecie kolesi ktorzy maja p250 gdzie tu przyjemnosc z gry? moze dla Ciebie ale nie dla mnie,dlatego wtedy troche sie na was wkurzylem a konkretnei na warriora ktory namawial nas na gre.
Po 4. eX3 strona cc ktora jest na grass6 ..byla robiona dolsownie w 5 min. i nie jest to strona klanowa tylko przykladowy szkielet strony wiec nie wiem z jakiego powodu tak cieszysz pyska ...btw: wasza www BoD nie jest lepsza :\


no i to by bylo na tyle,wszystko co mialem to powiedzenia a raczej do napisania :D

_________________
<nuks> morda psy.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 wrz 2002, o 20:00 
Cichociemny

Dołączył(a): 16 cze 2002, o 15:31
Posty: 137
Lokalizacja: Ostrzeszow
Karma: 0
Aha i jeszcze jedno :P tak jak nux powiedzial "jesli" cc zostanie zaproszony do plq2 to rafee bedziesz mial g... do powiedzenia,a z tego co wiem to cc juz zostalo zaproszone i nie wazne przez kogo wiec nasz kochany szlachcicu(smiech) juz masz g... to powiedzenia :*

_________________
<nuks> morda psy.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 wrz 2002, o 20:56 
Cichociemny

Dołączył(a): 16 cze 2002, o 15:31
Posty: 137
Lokalizacja: Ostrzeszow
Karma: 0
rafee i wejz moze nie najezdzaj tak na nuxa co ?bo jak zwykle sie do niego uprzedziels na samym poczatku i masz go zamair jechac textami do samego konca ..chlopak chcial z toba normalnie pogadac ale gdzie tam nasz szlachcic(znowu smiech) musial pokazac od czego na tej scenei jest szlachta..wlasnie widac od czego od robienia ze swojej osoby posmiewiska rafee masz ponad 20 lat a zachowujesz sie jak bys mial hmm 14? tak mniej wiecej poziom riQarda z Grajewa,i juz na samym koncu zeby bylo jasne nie mam zamiaru wiecej z toba polemizowac bo dla mnie jestes jajoglowym za darmo chodzacym po tej ziemi gównem!!!!! przez duze G..sorry za slownictwo ale to jest moja opinia o rafee szlachcicu (smiech poraz 3).

_________________
<nuks> morda psy.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 wrz 2002, o 21:11 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 cze 2002, o 14:56
Posty: 805
Lokalizacja: G-wo
Karma: 1
eh mizaki chyba bana dostaniesz za te 3 posty pod rzad :] i to w krotkim czasie :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 wrz 2002, o 21:13 
Fajny

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 20:59
Posty: 987
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 1
faktycznie nux zachowuje sie ponizej normy ...
od czasu kiedy powiedzialem mu zeby wyluzowal (klocil sie z jakims kolesiem kto jest lepszy etc) nux za kazdym razem jak widzi mnie na serverze posyla pod moim adresem jakies dziwne uwagi...

sorry nux ale skill to nie wszystko - ale tobie nie da sie tego wbic do glowy
i nie dziwie sie ze szanujesz osoby ktore wymieniles
kazdy je szanuje ... tyle ze ty patrzysz w kategoriach umiejetnosci


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 wrz 2002, o 21:33 
cze
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 21:21
Posty: 1339
Lokalizacja: Gda
Karma: 24
gg bre

_________________
http://cze.pl


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 wrz 2002, o 21:46 
Cukierkowy

Dołączył(a): 9 sie 2002, o 22:11
Posty: 241
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('BREJKER', 'f')aktycznie nux zachowuje sie ponizej normy ...
od czasu kiedy powiedzialem mu zeby wyluzowal (klocil sie z jakims kolesiem kto jest lepszy etc) nux za kazdym razem jak widzi mnie na serverze posyla pod moim adresem jakies dziwne uwagi...

sorry nux ale skill to nie wszystko - ale tobie nie da sie tego wbic do glowy
i nie dziwie sie ze szanujesz osoby ktore wymieniles
kazdy je szanuje ... tyle ze ty patrzysz w kategoriach umiejetnosci

wez gosciu nienabijaj sobie postow bo smuty walisz dlaczego nienapislaes tego wczesniej tylko jak jusz wszyscy ? twoje stwierdzenie 'jakies dziwne uwagi' bardzo durzo mi mowi i jak sie domyslam innym tesz
pozatym swoim textem niewnosisz nic nowego do dyskusji a ja tlyko musze sie meczyc i odpisywac na tego typu kolejny post...
_________________
gg:3434343 <:::nux:::[]xxxx()


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 wrz 2002, o 21:51 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 22:57
Posty: 344
Lokalizacja: B-stok
Karma: 7
$this->bbcode_second_pass_quote('nux', '
')a ja tlyko musze sie meczyc i odpisywac na tego typu kolejny post...


to moze przestan sie meczyc chytry poprostu przyznaj sie ze czasami ponosza cie emocje, i potrafisz zapomniec o kulturze i dobrym wychowaniu :D

Ostatnio edytowano 12 wrz 2002, o 21:53 przez Dive, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 196 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza