[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 25 kwi 2024, o 14:02

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 196 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 9 wrz 2002, o 19:05 
Przyczajony

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:08
Posty: 36
Lokalizacja: z dupy
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('Dive', '')$this->bbcode_second_pass_quote('h!t', 'a') co do 4d to vote no, mam juz o nich swoje zdanie (czyt. o niektorych, ale...), takze sorx guyz

hit moglbys mowic jasniej bo ja nie widze preciwskazan do naszej gry w plq2 - gramy na necie bardzo czesto, skill mamy calkiem niezly (chyba?) :D , a i staramy zachowywac sie kulturalnie wiec nie wiem o co ci chodzi?

Chodzi mi o to ze wychodzicie w trakcie meczy i bluzgacie (zazwyczaj na siebie nawzajem), do ciebie dive akurat nic nie mam i nie bede tu teraz wymienial nickow bo to nie ma sensu. :roll:

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 wrz 2002, o 19:05 
Luzny kolezka
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 16:01
Posty: 380
Lokalizacja: Lodz
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('|>3aTh'', '
')klan HcK - nie wiem czy beda oni brali udzial w lidze ale HcK.killer powiedzial niedawno ze tak.


ciagle ich zapraszamy i zero odzewu. NA FB tez nie widze nikogo z HcK. Jak sie zaczna udzielac, to moze, ale poki co nie widze sensu ich zapraszac.
Jesli chodzi o koszyki, to popatrze co macie do powiedzenia i ostatecznie z lotem podejmiemy decyzje...
wszystkie sugestie oczywiscie doceniam sfinka
_________________
Nie wierz w cuda, polegaj na nich :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 wrz 2002, o 19:21 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:47
Posty: 1966
Lokalizacja: Grajewo
Karma: 30
Dive dla przykladu przedwczoraj chyba nie jestem pewien, ale nie dawno... 4d|Fiziek czy jakos tak bluzgal obsow na meczu 3m vs 4d zeby wypierdalali z kubusia bo server obciazaja..i 4d nie moze grac co bylo imo zalosne..a jak mu staralem sie wytlumaczyc ze nawet zeby bylo max osob na servie to i tak dla serva na 34mb laczu nic..conajwyrzej moglby byc syf jakby nie bylo whisp'a ale byl.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 wrz 2002, o 19:36 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:27
Posty: 6753
Karma: 172
kubus ma chyba jednak wiecej mb niz 34 :S

_________________
get rich or die tryin


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 wrz 2002, o 19:45 
Cichociemny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 23:36
Posty: 133
Lokalizacja: Bia
Karma: 0
widzisz exe to bardzo dziwna sprawa, to ja prosilem obsow o wyjscie! ale nie bluzgalem, tylko cytuje "plz mozecie wyjsc z serwa?" itp. po wyjsciu fajnych ludkow jak sickoby i hanan i jeszcze paru, ping spadl mi ze 110 do 90, wiec nie wiem czy tak do konca nie ma znaczenia kto jest na serwie:O

_________________
Wiesz co to basketbol? Gra


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 wrz 2002, o 19:57 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:47
Posty: 1966
Lokalizacja: Grajewo
Karma: 30
LOL gdzies po nich pod samym koncem ja wszedlem i nie mogles widziec co pisal bo grales..a i jednak chyba sie mylisz..

re5pekt kiedys bylo 34 nie wiem ile teraz sfinka


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 wrz 2002, o 20:13 
Kozak

Dołączył(a): 17 cze 2002, o 21:37
Posty: 1629
Lokalizacja: Che
Karma: 2
$this->bbcode_second_pass_quote('bones', '')$this->bbcode_second_pass_quote('|>3aTh'', 'w') rzeczy samej ale nie graja w innych klanach
i wszyscy chyba wiedza kto jest kto

powiedz kto to
no to powiem jak tak bardzo chcesz :D
fuzz.yellow ------> psx
fuzz.al capone/fearless------->whoisek
fuzz.G------>Ginus
i pare innych osoob ktorych nie znam

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 wrz 2002, o 20:19 
Kozak

Dołączył(a): 17 cze 2002, o 21:37
Posty: 1629
Lokalizacja: Che
Karma: 2
$this->bbcode_second_pass_quote('Tomejek', 'w')idzisz exe to bardzo dziwna sprawa, to ja prosilem obsow o wyjscie! ale nie bluzgalem, tylko cytuje "plz mozecie wyjsc z serwa?" itp. po wyjsciu fajnych ludkow jak sickoby i hanan i jeszcze paru, ping spadl mi ze 110 do 90, wiec nie wiem czy tak do konca nie ma znaczenia kto jest na serwie:O

fakt Tomejek prosil obsoow o opuszczenie servera, ale ja tez bylem na chwile na obsie na tym meczoo i widzialem co pisal twoj clanmate fiziek
i to byly texty troche bardziej wulgarne, pozatym jezeli wasze mecze w PLQ2 mialyby wyglondac tak jak tamten ( timelimit 20 minut - a co 3 minuty trzebabylo holda dawac ) to to sie mija z celem raczej, bo bedzie tylko nerwoowka i problemy

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 wrz 2002, o 20:26 
Kozak

Dołączył(a): 17 cze 2002, o 21:37
Posty: 1629
Lokalizacja: Che
Karma: 2
ciagle ich zapraszamy i zero odzewu. NA FB tez nie widze nikogo z HcK. Jak sie zaczna udzielac, to moze, ale poki co nie widze sensu ich zapraszac.
Jesli chodzi o koszyki, to popatrze co macie do powiedzenia i ostatecznie z lotem podejmiemy decyzje...
wszystkie sugestie oczywiscie doceniam sfinka[/quote]
decyzja oczywiscie nalezy do was organizatorow, ale sam przyznasz ze udzial HcK w PLQ2 sprawilby ze liga bylaby ciekawsza, a na fajnymboardzie jest zarejestrowany killer.hck, pozatym scooby czesto wchodzi na !q2 bo wysylanie mailem to nie jest zbyt pewne lepiej pogadac na zywca z clan leaderem - szczegolnie ze nie posiadaja www


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 wrz 2002, o 20:48 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 22:57
Posty: 344
Lokalizacja: B-stok
Karma: 7
$this->bbcode_second_pass_quote('|>3aTh'', ' ')pozatym jezeli wasze mecze w PLQ2 mialyby wyglondac tak jak tamten ( timelimit 20 minut - a co 3 minuty trzebabylo holda dawac ) to to sie mija z celem raczej, bo bedzie tylko nerwoowka i problemy

co do wczorajszego meczu to byl taki jaki byl (czytaj slaby :( ) gralismy o 16.00 a to nie jest pora do gry w q2 :? pingi skakaly dla wszystkich sfinka to ze fiziek rogal to ja go troche rozumiem jemu najbardziej ping skakal i mial 2 razy wtyke :( ale fakt nie powiene sie rogac

|>3aTh widziales pewnie dm1 (tomiego wywalalao fiziak mial 2 razy wtyke i musial sie z lanem zmienic itp. ) tam bylo slabo, na dm3 bylo lepiej (tylko raz tomiego wywalilo :D )

hit a co do wychodzenia w trakcie meczu to ja nic nie wiem, ale wierze ci :) chodz nie przypomina sobie zebysmy odtatnio grali, i ja narzie nie widzialem na meczu 4d zeby ktos wylaliz chyba ze mial ping 300 albo overflood, a jak ktos z 4d bedzie z wami gral i wyjdze z timu tylko dlatego ze pregrywal to powiedz mi na gg to sie z nim rozlicze swinka

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 wrz 2002, o 21:03 
Przyczajony

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:08
Posty: 36
Lokalizacja: z dupy
Karma: 0
moge ci wyslac demko na maila, sam zobaczysz


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 wrz 2002, o 21:16 
Kozak

Dołączył(a): 17 cze 2002, o 21:37
Posty: 1629
Lokalizacja: Che
Karma: 2
dive widzialem 2 polowe dm1 i piersza dm3. Ale jak sie ma zjebke pingi to sie niegra.
btw. co wy macie za loncza - ze 1600 to nie jest w/g ciebie odpowiednia godzina do q2 ? :)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 wrz 2002, o 21:42 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 22:57
Posty: 344
Lokalizacja: B-stok
Karma: 7
hit wyslij mi te demko (e-mail zobacz w profilu) obejrze sobie chytry

|>3aTh ja mam lacze z kabloki (64kbit/s) przez caly dzien mam ping 30 (+pl), tomi ma sdi na 1, tak samo lanther, fiziek ma siec osiedlowa, a za godzine do gry w q2 to ja uwazam >20.00 bo o 16.00 to sporo osob siedzi w necie (kochana tpsa i koledzy sieciowi) chytry


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 wrz 2002, o 23:24 
Naczelna zrzeda sceny Q2/Q4
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:29
Posty: 1691
Lokalizacja: stolyca
Karma: 25
$this->bbcode_second_pass_quote('|>3aTh'', '
')fuzz.yellow ------> psx
fuzz.al capone/fearless------->whoisek
fuzz.G------>Ginus
i pare innych osoob ktorych nie znam


hem, jak sie nie myle to dzis whois byl jush w CGB( podbno fallen reaktywowal klan) wiec zdecydowane NIE dla fuzz z mojej strony klan powstal tyg temu? dwa? a rozstawione klany nie te ktore zajely pierwsze miesjca, a moze pierwsza czwroka poprzedniej edycji (o ile ^Arena zdecyduje sie i ma kim grac) a co do obsady ^A, dmC, CF, 16V, 3m, x2, aK, rA, 4d, BoD, [r], bdj(?), [IW], SnG, HcK(dac im ostatnia szanse), cc(noddlees,nox,bullet i inni, ale nie wiem czy jest sens)

p.s. kolejnosc wymieniania klanof zupelnie przypadkowa, tak jak mi sie przypominaly :o
_________________
Niech kołowrotek będzie z wami!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 wrz 2002, o 23:35 
Kozak

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 16:37
Posty: 2962
Karma: 22
koszyki sa dobre
cos jeszcze chcialem napisac ale zapomnialem
na koniec pozdrowie tylko riqa i luqa
nie za to ze obu tym osobom nick konczy sie na "q" ... sfinka


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 wrz 2002, o 23:39 
Kozak

Dołączył(a): 17 cze 2002, o 21:37
Posty: 1629
Lokalizacja: Che
Karma: 2
$this->bbcode_second_pass_quote('', '|')>3aTh ja mam lacze z kabloki (64kbit/s) przez caly dzien mam ping 30 (+pl), tomi ma sdi na 1, tak samo lanther, fiziek ma siec osiedlowa, a za godzine do gry w q2 to ja uwazam >20.00 bo o 16.00 to sporo osob siedzi w necie (kochana tpsa i koledzy sieciowi) chytry

w takim razie tomi i lanther maja jakies uposledzone to sdi :)
moje jakos dziala dobrze nie mam PL prawie wcale, a jak jush nawet mam to i tak nie wiem kiedy chyba ze netgraph sprawdze.
hamster masz racje co do fuzz - przeczytalem sobie regulamin zawierajacy glowne zalozenia dot. zapraszania klanoow do ligi, wiec faktycznie oni nie powinni sie tam znalezc. zabawne ale oglondajac ostatnio mecz z ich udzialem odnioslem wrazenie ze niektorym graczom tego klanu wydaje sie ze graja na "cheats 1" i godmode on :) ( za kazdym razem kiedy ginol padalo slowo typu "LOL", "ROTFL" , "KURWA JAKIE RESPY!!!" ) a w doborze skill jest sprawa absolutnie niepriorytetowa!
sfinka [/quote]

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 wrz 2002, o 23:53 
Slaby koles

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 16:34
Posty: 19
Lokalizacja: Katowice
Karma: 0
foV też sie przygotowywuje do PLQ2, więc myśle, że dla nas też sie miejsce znajdzie. Chyba że ktoś ma coś przeciw.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 wrz 2002, o 00:07 

Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('hamster', ' ')cc(noddlees,nox,bullet i inni, ale nie wiem czy jest sens)

Kto to kurwa jest ?
ej bez sciem. W zyciu nie widzialem takich kolesi :S

Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 wrz 2002, o 00:32 
Kozak

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 16:37
Posty: 2962
Karma: 22
ja widzialem
nie nox tylko nux
noodles = nds (chyba)
mizaki = mzk
wszyscy gangstersko zmienili nicki na trzyliterowe
ten mzk (miejski zaklad komunikacji) i nds sa nie fajni (wedlug mnie)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 wrz 2002, o 08:56 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:27
Posty: 6753
Karma: 172
mzk ma bana na fb C:

_________________
get rich or die tryin


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 196 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 25 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza