[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 28 mar 2024, o 10:30

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 196 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 12 wrz 2002, o 21:51 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 cze 2002, o 14:56
Posty: 805
Lokalizacja: G-wo
Karma: 1
nux o co ci chodzi ? rzucasz sie do ludzi ktorzy sa na ogol spoko, wymieniasz ludzi, wariora lucasa , sicka , co pewnie lizesz im i pozwalaja ci mowic czesc ? sadze ze jak by sie tak zapytalo kogos co sadzi o tobie to by powiedzieli ze taki lizus jestes :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 wrz 2002, o 22:00 
Cukierkowy

Dołączył(a): 9 sie 2002, o 22:11
Posty: 241
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('Dive', '')$this->bbcode_second_pass_quote('nux', '
')a ja tlyko musze sie meczyc i odpisywac na tego typu kolejny post...


to moze przestan sie meczyc chytry poprostu przyznaj sie ze czasami ponosza cie emocje, i potrafisz zapomniec o kulturze i dobrym wychowaniu :D
no spoko przeciez niezaprzeczam chyba to kazdemu sie zadaza nie ??
ale bez przesady niebede patrzyl jak kolesie tu sabie urzadzaja jakoms krucjate na mnie i moj klan bez przesady chyba nie ...
_________________
gg:3434343 <:::nux:::[]xxxx()


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 wrz 2002, o 22:07 
Cukierkowy

Dołączył(a): 9 sie 2002, o 22:11
Posty: 241
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('riQard', 'n')ux o co ci chodzi ? rzucasz sie do ludzi ktorzy sa na ogol spoko,

rozumiem sie ze skoro do ciebie sie nierzucam to ty niejestes spoko
$this->bbcode_second_pass_quote('', 'w')ymieniasz ludzi, wariora lucasa , sicka , co pewnie lizesz im i pozwalaja ci mowic czesc ? sadze ze jak by sie tak zapytalo kogos co sadzi o tobie to by powiedzieli ze taki lizus jestes :D
riq przestan mierzyc ludzi swoja miarka niejestm toba niemusze nic lizac
_________________
gg:3434343 <:::nux:::[]xxxx()


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 wrz 2002, o 22:24 
Przyczajony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:40
Posty: 79
Lokalizacja: Torun
Karma: 0
Nux jest spoko a to ze niektorzy go nie lbuia to trduno a ty riq nie badz na maxa taki popierdolony co chcesz sie stac na sile fajny? Co do plq2 karzdy klan powinien miec szanse zagrac ... btw FIDO z kad masz tego AVATARA ! :D Tam jest mooj monitor:P

_________________
_________ :lol:


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 wrz 2002, o 22:31 
Cichociemny

Dołączył(a): 16 cze 2002, o 15:31
Posty: 137
Lokalizacja: Ostrzeszow
Karma: 0
riQard wejz juz nie smuc o tym lizaniu co ? bo dokladnie to samo mowiles mi i nie zauwazylem zeby nux komus lizal dupala wiec prosimy Cie o to abys sie juz nie udzialal jO?

_________________
<nuks> morda psy.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 wrz 2002, o 22:31 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:27
Posty: 6753
Karma: 172
$this->bbcode_second_pass_quote('BREJKER', '
')
sorry nux ale skill to nie wszystko



nux ma jakis wyjebany skill ? C: C: C: C:C:
_________________
get rich or die tryin


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 wrz 2002, o 22:52 
Cukierkowy

Dołączył(a): 9 sie 2002, o 22:11
Posty: 241
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('re5pekt', '')$this->bbcode_second_pass_quote('BREJKER', '
')
sorry nux ale skill to nie wszystko



nux ma jakis wyjebany skill ? C: C: C: C:C:


a chcesz sie przekonac ? sfinka
_________________
gg:3434343 <:::nux:::[]xxxx()


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 wrz 2002, o 22:57 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:27
Posty: 6753
Karma: 172
<a href=http://anomal.org/jarek/dzis_wtorek-czyli_gramy_timy.jpg>nie gram w necie</a>
gralismy 1 raz i wygrales

wcale sie nei dziwie :)


co do lana jestem pewien swojego C:

_________________
get rich or die tryin


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 wrz 2002, o 23:00 
Cukierkowy

Dołączył(a): 9 sie 2002, o 22:11
Posty: 241
Karma: 0
mi to rybka czy lan czy net tylko ze na lanie wszystko lepiej wchodzi no i mozna sie zawsze obejzrec przez ramie i oblukac co i jak :D

_________________
gg:3434343 <:::nux:::[]xxxx()


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 wrz 2002, o 23:02 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:27
Posty: 6753
Karma: 172
mi nie i dlatego jebie mnie to jak dostaje na necie...


zreszta ostatnio (pol roku) gram 1 na 5 dni :D


(NA NECIE :D)

_________________
get rich or die tryin


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 wrz 2002, o 23:05 
Cukierkowy

Dołączył(a): 9 sie 2002, o 22:11
Posty: 241
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('re5pekt', 'm')i nie i dlatego jebie mnie to jak dostaje na necie...


zreszta ostatnio (pol roku) gram 1 na 5 dni :D


(NA NECIE :D)

heheh mnie jebie jak dostaje tu i tu :D
_________________
gg:3434343 <:::nux:::[]xxxx()


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 wrz 2002, o 00:11 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 23:55
Posty: 308
Lokalizacja: Wolsztyn
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('nux', 'p')ozatym ja mowilem o tym ze nikt niezprowokowany niezacznie bluzgac a napewno nie
a ta sytuacja z x2 niema nic do rzeczy

To powiedz mi czym cie sprowokowalem, bo jak pamietam to to nagle ty zaczeles cos rzucac na mnie jak gralismy bodajze 1v1. Ok, moge uwierzyc, ze nie ma to nic wspolnego z sytuacja z x2, ale wytlumacz mi w takim razie dlaczego, ja Cie 100% nie zbluzgalem, bo nie taka moja natura :P wiec co cie sprowokowalo niby??
Ze nie wspomne jak chyba raz czy 2 razy wygralem i zaczeles mnie wyzywac od fartow i minusow (to ostatnie robisz do dzisiaj... a ja cie caly czas nie prowokuje). Przeciez to ze wygralem nie znaczy jeszcze, ze jestem lepszy, a tym bardziej, ze mozesz mnie wyzywac. Przypadkow, gdzie bluzgales na kogos jak ktos gorszy z Toba wygral bylo jeszcze conajmniej kilka... Czyzbys nie mial szacunku dla gorszych (pod wzgledem gry only) od siebie?? n/c i powodzenia na dalszej drodze zyciowej ...
$this->bbcode_second_pass_quote('whoisek', 'b')tw FIDO z kad masz tego AVATARA ! Tam jest mooj monitor:P
To jest chyba zdjecie akurat jak grailsmy BTW to nie jest Twoj monitor, a ty tylko na nim grales :P
$this->bbcode_second_pass_quote('nux', '
')heheh mnie jebie jak dostaje tu i tu

Patrz wyzej ^^^ i wydus w koncu z siebie to co cie we mnie prowokuje, mozesz mnie nawet tym obrazic, ale chociaz bede znal prawde slonik

PS. nie mam nic do tego, zeby wasz klan wzial udzial w plq2, zreszta nie bede sie na ten temat wypowiadal, bo bylaby to z pewnoscia wypowiedz stronnicza :D

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 wrz 2002, o 01:06 
Cukierkowy

Dołączył(a): 9 sie 2002, o 22:11
Posty: 241
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('FiDO', '
')To powiedz mi czym cie sprowokowalem, bo jak pamietam to to nagle ty zaczeles cos rzucac na mnie jak gralismy bodajze 1v1. Ok, moge uwierzyc, ze nie ma to nic wspolnego z sytuacja z x2, ale wytlumacz mi w takim razie dlaczego, ja Cie 100% nie zbluzgalem, bo nie taka moja natura :P wiec co cie sprowokowalo niby??
Ze nie wspomne jak chyba raz czy 2 razy wygralem i zaczeles mnie wyzywac od fartow i minusow (to ostatnie robisz do dzisiaj... a ja cie caly czas nie prowokuje). Przeciez to ze wygralem nie znaczy jeszcze, ze jestem lepszy, a tym bardziej, ze mozesz mnie wyzywac. Przypadkow, gdzie bluzgales na kogos jak ktos gorszy z Toba wygral bylo jeszcze conajmniej kilka... Czyzbys nie mial szacunku dla gorszych (pod wzgledem gry only) od siebie?? n/c i powodzenia na dalszej drodze zyciowej ...

te czleniu ty chyba masz jakies kompleksy wiesz ?
wogole to ze staba zagralem 1/1 to chyba jakis cud bo kiedykolwiek bym nie pytal(no chyba ze na fejku) to ty mowiles cos w stylu 'wole timy' podobnie jak reszta x2
pozatym po co tu sie wyplakujesz ze nawyzywalem cie albo cos, to ze inni to robia ze ich kiedys tam nawyzywalem to stwierdziles ze to jest jakas terapia grupowa ? wszyscy pisza i tu chcialbym zaznaczyc ciagle powtarzajace sie slowko 'kiedys' nawyzywalem czy cos innego im zrobilem zlego... moze te osoby napisaly by konkretnie keidy to bylo to wtedy akurat i ja moglbym sobie przypomniec ktoras z tych rzeczy
... bo nietrudno nabic sobie posta i napisac cos w stylu ... pamietam jak kiedys gralem na fejku z purrim to jak go zabilem to mnie zaczol wyzywac... o lol naprawde niektorzy jestescie smieszni i chyba pomylio to sie wam z jakoms ksiazka skarg i zazalen ... a moze przypadkiem niezauwazyliscie ze ja sie wcale tego niewypieram ?
_________________
gg:3434343 <:::nux:::[]xxxx()


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 wrz 2002, o 01:54 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 23:55
Posty: 308
Lokalizacja: Wolsztyn
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('nux', '
')wogole to ze staba zagralem 1/1 to chyba jakis cud bo kiedykolwiek bym nie pytal(no chyba ze na fejku) to ty mowiles cos w stylu 'wole timy' podobnie jak reszta x2

No wyobraz sobie, ze gralismy i to conajmniej z 10 razy... ale to bylo z pol roku temu. Co do timow to ja naprawde nie lubie 1v1, no chyba ze na lanie.
$this->bbcode_second_pass_quote('nux', 'w')szyscy pisza i tu chcialbym zaznaczyc ciagle powtarzajace sie slowko 'kiedys' nawyzywalem czy cos innego im zrobilem zlego... ...

Mowisz kiedys? A nie dalej jak pare dni temu znowu sie te "kiedys" powtorzylo, ale niewazne...
$this->bbcode_second_pass_quote('nux', '
')a moze przypadkiem niezauwazyliscie ze ja sie wcale tego niewypieram ?
acha...

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 wrz 2002, o 02:39 
Kozak

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 16:37
Posty: 2962
Karma: 22
$this->bbcode_second_pass_quote('mizaki', '
')Po 3. mkuh na jakiej podstawie stwierdziles ze ja i nds jestesmy nie fajni? ..dlatego ze na serverze gdy mialem ping 250 i co 3s. cofki nie chcialem zagrac spara z twoim 16v? lol wybacz ale nie bawi mnie taka gra jak ty z warkiem na p40 i sobie railujecie kolesi ktorzy maja p250 gdzie tu przyjemnosc z gry? moze dla Ciebie ale nie dla mnie,dlatego wtedy troche sie na was wkurzylem a konkretnei na warriora ktory namawial nas na gre.

lol napewno nie przez to jestescie wedlug mnie nie fajni (btw. nie pamietam takiej sytuacji ale nie wazne)
po 1. na ircu jakies 2 tygodnie temu na kanale !q2 zaczeles glupio pisac, bluzgac itp.
po 2. na serverze gralem pod fake z toba i nds 1/1 po kilku przegranych meczach zaczeliscie sie zachowywac nie fajnie, np. nds zmienil nicka na: "skurwysyn_(i tu moj fake)"
po 3. widzialem jak bluzgasz na cale 16v i ich rodziny LOL

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 wrz 2002, o 03:20 
Cukierkowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:28
Posty: 186
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 3
to co napisze jest skierowane do wszyskich chociaz nie wszystkich dotyczy : male psy najwiecej szczekaja....i zrobcie juz eot bo smucicie :>

_________________
Imperare sibi maximum imperium est


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 wrz 2002, o 03:49 
Cukierkowy

Dołączył(a): 9 sie 2002, o 22:11
Posty: 241
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('re5pekt', '&')lt;a href=http://anomal.org/jarek/dzis_wtorek-czyli_gramy_timy.jpg>nie gram w necie</a>
gralismy 1 raz i wygrales

wcale sie nei dziwie :)


co do lana jestem pewien swojego C:


w sumie to nawet troche hamskie z tym netgrafphem bo gralismy gdzies przed wkacjami jak ja jeszcze po calonocnej nauce do poprawek musialem sie czym rozerwac i pyknac od czasu do czasu w q2 :D
i wtedy raczej niemiales takeigo laga a ten netgraph to jeszcze niezczerstwial :) moze niektorych zmylic lol i moga sabie pomyslec ze to bylo wtedy jak gralismy razem lol
_________________
gg:3434343 <:::nux:::[]xxxx()


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 wrz 2002, o 03:53 
Cukierkowy

Dołączył(a): 9 sie 2002, o 22:11
Posty: 241
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('FiDO', '')$this->bbcode_second_pass_quote('nux', '
')wogole to ze staba zagralem 1/1 to chyba jakis cud bo kiedykolwiek bym nie pytal(no chyba ze na fejku) to ty mowiles cos w stylu 'wole timy' podobnie jak reszta x2

No wyobraz sobie, ze gralismy i to conajmniej z 10 razy... ale to bylo z pol roku temu. Co do timow to ja naprawde nie lubie 1v1, no chyba ze na lanie.
$this->bbcode_second_pass_quote('nux', 'w')szyscy pisza i tu chcialbym zaznaczyc ciagle powtarzajace sie slowko 'kiedys' nawyzywalem czy cos innego im zrobilem zlego... ...

Mowisz kiedys? A nie dalej jak pare dni temu znowu sie te "kiedys" powtorzylo, ale niewazne...
$this->bbcode_second_pass_quote('nux', '
')a moze przypadkiem niezauwazyliscie ze ja sie wcale tego niewypieram ?
acha...
wez fido znajdz sobie jakiego terapelte bo zaraz zaczniesz mnie napastowac jakimis logami z servow...
btw. okreslenie 'pare dni temu' niesatysfakcjonuje mnie
_________________
gg:3434343 <:::nux:::[]xxxx()


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 wrz 2002, o 09:07 

Karma: 0
Terapelte ? a co to kurwa jest terapelta ? 8O
NIECH KTOS ZAMKNIE TEN TOPIC


Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 wrz 2002, o 09:28 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:27
Posty: 6753
Karma: 172
$this->bbcode_second_pass_quote('nux', '')$this->bbcode_second_pass_quote('re5pekt', '&')lt;a href=http://anomal.org/jarek/dzis_wtorek-czyli_gramy_timy.jpg>nie gram w necie</a>
gralismy 1 raz i wygrales

wcale sie nei dziwie :)


co do lana jestem pewien swojego C:


w sumie to nawet troche hamskie z tym netgrafphem bo gralismy gdzies przed wkacjami jak ja jeszcze po calonocnej nauce do poprawek musialem sie czym rozerwac i pyknac od czasu do czasu w q2 :D
i wtedy raczej niemiales takeigo laga a ten netgraph to jeszcze niezczerstwial :) moze niektorych zmylic lol i moga sabie pomyslec ze to bylo wtedy jak gralismy razem lol


ja mam zawse takie cos
przed wakacjami czy w zimie :)
_________________
get rich or die tryin


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 196 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza