[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 29 mar 2024, o 06:34

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 196 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 13 wrz 2002, o 10:59 
Naczelna zrzeda sceny Q2/Q4
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:29
Posty: 1691
Lokalizacja: stolyca
Karma: 25
raffe nie zamykc, bu to miala bys wyjasniona chyba sprawa, ktore klany zostana zaproszone do plq2 #3, a poki co do tej deyskuja na osobny topic osobny miesiac, wszycscy sa zafrasowani dywagacjami i polemikami "kiedys", a lige czas zaczac :o

_________________
Niech kołowrotek będzie z wami!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 wrz 2002, o 11:57 
Slaby koles

Dołączył(a): 22 cze 2002, o 01:32
Posty: 24
Lokalizacja: Torun
Karma: 0
Ej qurcze CGB to kolsie grajacy juz kupe czasu w q2 squad : striker(aka psx) , whoisek(fearless) , gng (wickhead,gang) , crazy(aka^cwiczewtyx) , firebird i waterbird , wiec mysle ze nie jest to zbyt niski poziom i jetsesmy w stanie nawiazac walke z czescia klanow bioracych udzial w lidze , co podnioslo by poziom i dlugosc rozgrywek , kazdy z klanu ma bardzo dobre warunki do gry 100% dostepu do kompa z netem wiec nie bedzie akcji w stylu uciekania badz nie stawiania sie na mecze , btw duzo ludzi nie lubi whoiska i torunia wiec bedziecie mieli okazje nam dokopac , nie ma mowy o bluzganiu czesc zn nas grala w poprzedniej edycji ligi wiec wie jak sie zchowac , wiec mam nadzieje ze organizatorzy przemysla moj post i dadza nam sznase zagrac , w kocnu liga jest raz na jakis czas i kazdy chcialby sie pokazac , kazdy zainteresowany reaktywacja fallena niech najlpeiej porozmawia z fallenem on wszystko wyjasni ,a ib0 nie chce whoisa w lidze poniewaz nie lubia sie zbytnio a jednak to ib0 ma wiekszy autorytet na scenie q2 wiec ib0 postaraj sie jakos wstrzymac z tym vote yes HF & GL 8)

_________________
what the fuck did you drunk man ?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 wrz 2002, o 12:07 
Przyczajony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:40
Posty: 79
Lokalizacja: Torun
Karma: 0
Zgadzam sie z psx'em byscie mogli dac nam szanse zagrac w lidze... a co do sprzeciwnien hamster i rafee'iego to co moze sie boisz konkurencji czy czegos innego? tak jak psx powiedzi karzdy kcial by zagrac gramy w q2 od huja czasu wienc chyba nalezalo by dac nam szanse.. chocby za starz gry itd...

_________________
_________ :lol:


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 wrz 2002, o 12:08 
Przyczajony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:40
Posty: 79
Lokalizacja: Torun
Karma: 0
A to ze ibo mnie nie lbui to jego sparwa to mnie nie lubi a nie calego klanu .. proste

_________________
_________ :lol:


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 wrz 2002, o 12:26 
Cichociemny

Dołączył(a): 16 cze 2002, o 15:31
Posty: 137
Lokalizacja: Ostrzeszow
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('mkuh', '')$this->bbcode_second_pass_quote('mizaki', '
')Po 3. mkuh na jakiej podstawie stwierdziles ze ja i nds jestesmy nie fajni? ..dlatego ze na serverze gdy mialem ping 250 i co 3s. cofki nie chcialem zagrac spara z twoim 16v? lol wybacz ale nie bawi mnie taka gra jak ty z warkiem na p40 i sobie railujecie kolesi ktorzy maja p250 gdzie tu przyjemnosc z gry? moze dla Ciebie ale nie dla mnie,dlatego wtedy troche sie na was wkurzylem a konkretnei na warriora ktory namawial nas na gre.

lol napewno nie przez to jestescie wedlug mnie nie fajni (btw. nie pamietam takiej sytuacji ale nie wazne)
po 1. na ircu jakies 2 tygodnie temu na kanale !q2 zaczeles glupio pisac, bluzgac itp.
po 2. na serverze gralem pod fake z toba i nds 1/1 po kilku przegranych meczach zaczeliscie sie zachowywac nie fajnie, np. nds zmienil nicka na: "skurwysyn_(i tu moj fake)"
po 3. widzialem jak bluzgasz na cale 16v i ich rodziny LOL

lol na ircu jakies 2 tyg. temu to pamietam ze cos bylo ...ale na serverze jakos nie pamietam zebym z Toba gral 1/1 ...nawet jak pod fake grales wejz mi to mzoe jakos przypomnij ok? nie pamietam tez zeby byla taka sytuacja z nds i po 3. kiedy ja bluzglame na cale 16v!! i jeszcze ich rodziny ? stary cos Ci sie pomylilo moze sie ktos podawal za mnie albo cos ale ja takiej sytuacji nie pamietam.
_________________
<nuks> morda psy.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 wrz 2002, o 12:27 
Cukierkowy

Dołączył(a): 9 sie 2002, o 22:11
Posty: 241
Karma: 0
Proponuje skonczyc to dyskusje bo i tak do nieczego ona nieprowadzi.
Ostatecznie wszystko zalezy od Zimzuma i wydaje mi sie ze dokladnie sie tej calej sprawie przyglada a to ze sie niewypowiada to chyba zadobrze nieswiadczy i EOT.

_________________
gg:3434343 <:::nux:::[]xxxx()


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 wrz 2002, o 12:50 
Cukierkowy

Dołączył(a): 9 sie 2002, o 22:11
Posty: 241
Karma: 0
proponuje niech jeszcze rafee napisze eot bo on jest autorem tego topica a jesli uwarza ze to niewystarczy to ni niech zablokuje. again EOT

_________________
gg:3434343 <:::nux:::[]xxxx()


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 wrz 2002, o 14:12 
Luzny kolezka
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 16:01
Posty: 380
Lokalizacja: Lodz
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('mizaki', 'A')ha i jeszcze jedno :P tak jak nux powiedzial "jesli" cc zostanie zaproszony do plq2 to rafee bedziesz mial g... do powiedzenia,a z tego co wiem to cc juz zostalo zaproszone i nie wazne przez kogo wiec nasz kochany szlachcicu(smiech) juz masz g... to powiedzenia :*


na tym poscie skonczylem czytanie topicu. Nie przypominam sobie, zebym wysylal do jakichkolwiek klanow zaproszenia....
To ze z nuxem rozmawialem i powiedzialem, ze moze to zrobie, nie znaczy ze tak sie stanie. troche pokory.
Ide czytac dalej topic, ciekawe co jeszcze zrobilem o czym nie wiem...
_________________
Nie wierz w cuda, polegaj na nich :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 wrz 2002, o 15:00 

Karma: 0
Zimzum, jesli to zrobisz to nie bedzie to madra decyzja. Od dawna przestales interesowac sie scena ( z tego co widze, zaangazowales sie z gish'em w IOS), nie mowiac juz nawet o wizytach na serverach. Byloby glupio gdybys olal zdania dosc powaznych osob, ktore badz co badz sa zwiazane z liga i chca, zeby byla ona jeszcze lepsza niz poprzednia edycja. To tak jakbys podyktowal karnego, a twoj asystent machnal choragiewka w odwrotna strone. Czyz nie wygladaloby to komicznie ?


Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 wrz 2002, o 15:28 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 21:02
Posty: 2851
Lokalizacja: Gdansk
Karma: 7
[quote="psx"]Ej qurcze CGB to kolsie grajacy juz kupe czasu w q2 squad : striker(aka psx) , whoisek(fearless) , gng (wickhead,gang) , crazy(aka^cwiczewtyx) , firebird i waterbird , [quote]

ci dwaj sa w ak, przynajminej na serverach graja jako ak.firebird i ak.waterbird

_________________
"ja chodze do Leszka Czajki tego co czesal do Idola"


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 wrz 2002, o 15:59 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:15
Posty: 284
Lokalizacja: 3MIASTO
Karma: 8
$this->bbcode_second_pass_quote('whoisek', 'A') to ze ibo mnie nie lbui to jego sparwa to mnie nie lubi a nie calego klanu .. proste
rotfl 8O , mialem z Toba okazjie byc w klanie i przekonalem sie jaki naprawde jestes... najpierw Ci zalezy na 3M bardzo , poozniej moowisz ze pierdolisz ze nie grasz jooz w q2 i zakladasz se fuzz , k2ry konczy swoja dzialnosc po 2 tyg , po czym zakladasz se CGB. Sam fakt ze zmieniaszw ten sposoob klany imho nie powinniscie byc zaproszeni do ligi
_________________
Elite Mates rox ;]


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 wrz 2002, o 16:51 
Slaby koles

Dołączył(a): 22 cze 2002, o 01:32
Posty: 24
Lokalizacja: Torun
Karma: 0
Z tego co wiem ib0 ty wywaliles whoisa z 3m , wiec nie odszedl , po drugie z tego co wiem od paru osobob , w 3m jest ch0jowa atmosfera bo na pozegnanie whiosowi powiedziales spierdalaj po 3. 3m rozpadlo sie prawie po ostatniej plq2 wiec moze nie powinno byc zaproszone do ligi , n0ze wyzwal mnie ostatnio z takimi playerami chcecie do ligi ?
Czlowieku zrozum to ze kazdy chce grac tu nie chodzi o to kto sie z kim kloci i kogo nie lubi , chodzi chyba o to zeby liga nie skonczyla sie po paru meczach i prezentowala dobry poziom a CGB jest w stanie zapewnic w kazdym rozegranym meczu bardzo dobre widowisko !

_________________
what the fuck did you drunk man ?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 wrz 2002, o 16:58 
Slaby koles

Dołączył(a): 22 cze 2002, o 01:32
Posty: 24
Lokalizacja: Torun
Karma: 0
NrG jesli nie wiesz nie udzielaj sie w kwesti firebirda i waterbirda ok ?

_________________
what the fuck did you drunk man ?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 wrz 2002, o 18:06 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:15
Posty: 284
Lokalizacja: 3MIASTO
Karma: 8
$this->bbcode_second_pass_quote('psx', 'Z') tego co wiem ib0 ty wywaliles whoisa z 3m , wiec nie odszedl , po drugie z tego co wiem od paru osobob , w 3m jest ch0jowa atmosfera bo na pozegnanie whiosowi powiedziales spierdalaj po 3. 3m rozpadlo sie prawie po ostatniej plq2 wiec moze nie powinno byc zaproszone do ligi , n0ze wyzwal mnie ostatnio z takimi playerami chcecie do ligi ?
Buheheheh, ja qrrwa nie moge D: Whois pod koniec swojego poby2 w 3M awan2rowal sie i bloozgal wszystkich a szczegoolnie n0ze po czym stroi fochy ze nie bedzie z takimi jak on w klanie wiec powiedzialem moo "to spierdalaj" wiec chyba cos Ci sie pomylilo bo ja odpoczatq moowilem zeby sie pogodzil z n0zem a mimo to wolal odejsc.
Kto Ci moowi ze jest hujow atmosfera? 8O
JAkbys kcial wiedziec to 3M nie mialo sie rtozpazc tylkoi zmienic nazwe zeby przyjmowac loodzi z poza 3Miasta wiec chyba tez Ci sie cos pomylilo.
Ale dobra dl;a mnie EOT wyrazilem tylko swoej zdania ;)
_________________
Elite Mates rox ;]


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 wrz 2002, o 18:23 
Cukierkowy

Dołączył(a): 9 sie 2002, o 22:11
Posty: 241
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('r@fee', 'Z')imzum, jesli to zrobisz to nie bedzie to madra decyzja. Od dawna przestales interesowac sie scena ( z tego co widze, zaangazowales sie z gish'em w IOS), nie mowiac juz nawet o wizytach na serverach. Byloby glupio gdybys olal zdania dosc powaznych osob, ktore badz co badz sa zwiazane z liga i chca, zeby byla ona jeszcze lepsza niz poprzednia edycja. To tak jakbys podyktowal karnego, a twoj asystent machnal choragiewka w odwrotna strone. Czyz nie wygladaloby to komicznie ?

rafee ci kolesie co smigaja z choragiewkami to sa sedziowie boczni i ini dyktuja znaczy sie pokazyja tylko rogi,auty i spalone a do karnych niemaja nic do rzeczy wiec pogodz sie z tym ze ejstes tylko sedzia bocznym
_________________
gg:3434343 <:::nux:::[]xxxx()


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 wrz 2002, o 18:27 
Cukierkowy

Dołączył(a): 9 sie 2002, o 22:11
Posty: 241
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('ZimZum', '')$this->bbcode_second_pass_quote('mizaki', 'A')ha i jeszcze jedno :P tak jak nux powiedzial "jesli" cc zostanie zaproszony do plq2 to rafee bedziesz mial g... do powiedzenia,a z tego co wiem to cc juz zostalo zaproszone i nie wazne przez kogo wiec nasz kochany szlachcicu(smiech) juz masz g... to powiedzenia :*


na tym poscie skonczylem czytanie topicu. Nie przypominam sobie, zebym wysylal do jakichkolwiek klanow zaproszenia....
To ze z nuxem rozmawialem i powiedzialem, ze moze to zrobie, nie znaczy ze tak sie stanie. troche pokory.
Ide czytac dalej topic, ciekawe co jeszcze zrobilem o czym nie wiem...
sory ZimZum ale mizaki o tobie niemowil ze to ty nas zaprosiles czy cos poprostu ktos inny z crew spytal sie tak tylko zupelnie niezobiowazujaca(ale trudne slowo :D)
btw. prosze jsuz poraz chyba 3 o zakonczenie tego topiku
_________________
gg:3434343 <:::nux:::[]xxxx()


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 wrz 2002, o 20:58 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 22:57
Posty: 344
Lokalizacja: B-stok
Karma: 7
$this->bbcode_second_pass_quote('nux', '
')rafee ci kolesie co smigaja z choragiewkami to sa sedziowie boczni i ini dyktuja znaczy sie pokazyja tylko rogi,auty i spalone a do karnych niemaja nic do rzeczy wiec pogodz sie z tym ze ejstes tylko sedzia bocznym

sorry ze nie do tematu :?
sedziwie boczni pokazuja tez i faule wiec maja wplyw na karne misq :D

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 wrz 2002, o 21:19 
Cichociemny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 23:36
Posty: 133
Lokalizacja: Bia
Karma: 0
dokladnie, zebys sledzil mecze pilki noznej chociaz w tv to bys zobaczyl takie akcje jak glowny sedzia konsultuje sie z bocznym po czym jest rzut karny lub tez nie :) o ile dobrze pamietam ostatnio widziana akcja tego typu miala miejsce w fazie pucharower ostatniej ligi mistrzow :)

_________________
Wiesz co to basketbol? Gra


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 wrz 2002, o 21:36 
Cukierkowy

Dołączył(a): 14 lip 2002, o 21:33
Posty: 181
Karma: 9
Tak powracajac do tematu vote LoT--->plq2 hmm?

_________________
jest tam pomidor?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 wrz 2002, o 21:50 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:47
Posty: 1966
Lokalizacja: Grajewo
Karma: 30
$this->bbcode_second_pass_quote('psx', 'C')zlowieku zrozum to ze kazdy chce grac tu nie chodzi o to kto sie z kim kloci i kogo nie lubi , chodzi chyba o to zeby liga nie skonczyla sie po paru meczach i prezentowala dobry poziom...

Liga bez was napewno bedzie sobie dobrze radzila i nie 'skonczy sie po paru meczach'.

$this->bbcode_second_pass_quote('psx', '
')CGB jest w stanie zapewnic w kazdym rozegranym meczu bardzo dobre widowisko !

Napewno jesli chodzi o bluzganie na siebie i przeciwnikow.

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 196 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza