[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 29 mar 2024, o 10:25

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 15 paź 2004, o 13:52 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 sty 2003, o 23:46
Posty: 1216
Karma: 0
ciezko mi to przechodzi przez gardlo, ale musze powiedziec, ze zgadzam sie z eX3.

...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 paź 2004, o 14:12 
Cukierkowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 cze 2004, o 14:33
Posty: 198
Lokalizacja: Gdynia rlz
Karma: 3
czytam czytam i w zaadzie mnie to pierdoli o co b...

zalosne qrwa jest to ze jak ktos cos interretuje inaczej odrasu leci na niego diss...

ja pierdole nie mzona bylo podejsc do tej sprawy od poczatku "czill a nie out":/

ludzie wiecej szacunq dla siebie:/

big up

_________________
www.fb.com/ddrpl


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 paź 2004, o 15:03 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2003, o 16:28
Posty: 260
Lokalizacja: zapi
Karma: 0
tak czy owak własne brudfy piezre sie na swoim podworku :] i guan taki topic powinienes zalozyc w forum dla szefow:]
po konsultacji z innymi :], teraz wychodzi na to ze organizacja jest do dupy :]

_________________
szef podw


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 paź 2004, o 15:17 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
Fajnie, Mikka skoro twierdzisz ze nie moga byc organizatorzy z tego samego klanu to moze podasz przyklady osob ktore by nas zastapily. Jedyne ligi ktore mialy rece i nogi oraz dotrwaly do konca to byly mlq2 (zanim jeszcze bylem w ak) i plq2, to ze akurat teraz jestem w ak i jestesmy organizatorami ligi to nie dlatego ze jestemy z tego wlasnie klanu tylko dlatego ze od jakiegos czasu cos robimy dla "nas" (nas - sceny q2). Teraz kazda kare jaka zarzadzamy dla jakis graczy, jakas zmiana w regulaminie to oznacza ze cos robimy pod siebie - smieszne.

Powracajac do tematu, rzeczywiscie zdanie ktore bylo w regulaminie bylo troche zle sformuowane, ja w kazdym razie rozumialem to tak ze sa mozliwe transfery tylko wtedy jesli gracz przechodzi z ligi lepszej do slabszej i nie ma przekroczonych 5 meczu, w innym przypadku czyli w obrebie tej samej ligi transfery sa niedozwolone, obecnie ten punkt zostal zmieniony z ktorego wyraznie wynika ze sa mozliwe wszelkie transfery pod warunkiem nie rozegranych 5 meczy w poprzednim klanie.
Jesli ktos myslal ze chodzilo oto ze transfery wewnatrz danej ligi sa dozwolone niezaleznie od rozegranych meczy to sie grubo mylil. Logiczne jest ze to nie mialoby najmniejszego sensu. Zalozmy ze np. 3M sie rozpada w polowie sezonu a jego gracze w okienku transferowym sa dopisani do innych klanow co zmienia calkiem losow meczy pomiedzy roznymi klanami.

Jesli mieliscie jakies watpliwosci lub nierozumieliscie tego punktu to czemu nikt o to nie spytal gdy regulamin byl wystawiony na fb pod wasza opinie?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 paź 2004, o 15:32 
Naczelna zrzeda sceny Q2/Q4
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:29
Posty: 1691
Lokalizacja: stolyca
Karma: 25
$this->bbcode_second_pass_quote('Mikka', '
')c) nie definiuje 3 ligi. Dlatego przechodzenie z ligi 2 do 3 moze odbywac sie bez wzgledu na limit transferu.



widzisz nawias? to przyklad przejsca z mocniejszej ligi do suabszej pierwszej do drugiej

dupandi zoabczymy kto odszczeka,

piszecie dokldanie o tym o czym kcialem abyscie pisali po WYKRESLENIU tego co napisalem w poscie wyzej, ten puntk nawet jak kto nie umie czytac dokldanie ze zrozumieniem tak jak dupadni okresla jednoznacznie ze tgransfer moze byc przeprowadzony tylko z mocniejszej ligi do suabszej i tutaj nie widze mozliwosci polemizowania

Mikka, i reszta przeczytajcie dokldanie wszytkie post bo narazie to wiadacie na chuj wie aby tylko poprzec dupandiego nie wazne ajk ale moze sie uda bo kolejna afera, nie tym razem,

ten punkt jak pisalem jasno zabrania transferow na tym samym szczeblu rozgrywek, kcialem go zmienic "po ciuchu" na wlasciwy, zle ze tak zrobilem, trudno poprawie sie

nagle wszyscy jasno rozumieja tej punkt nagle sie z nim zgadzaja, ale jak clowie owych klanow rozmawiali ze mna przed sezone pytajac sie o zasade transferow w praktyce, kazdy go rozumila dokldanie tak jak jest zapisany, a teraz... amnezja

http://q2pl.org/fb/viewtopic.php?p=74785#74785
_________________
Niech kołowrotek będzie z wami!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 paź 2004, o 15:44 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
Z tymi ograniczeniami 5 meczy glownie chodzi o to ze mozna sobie dopisac kogos kto nie gral w zadnym klanie albo grzal lawe przez wiekszosc meczy w swoim klanie, a takich przypadkow jest duzo i czesto takie osoby przechodza do slabszych klanow w ktorych beda w 1 skladzie. Transfery typu (podaje przyklad abstrakcyjny) q2e zjebalo kilka meczy i nie ma szans wyprzedzic w lidze klanu BoD to w polowie sezonu przepisuja 3 swoich graczy do NB tylko po to by nie oddac zwyciestwa BoD. Przyklad z dupy ale kazdy chyba wie o co mi chodzilo teraz. Ten punkt regulaminu mial tylko pomoc klanom bo jak wiadomo w poprzednich edycjach wogole nie bylo mozliwosci dopisywac graczy, teraz okazuje sie ze to tylko wam przeszkadza. Dac wam dlon to wy pozrecie cala reke.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 paź 2004, o 16:57 
cz:EE
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 paź 2002, o 10:49
Posty: 1839
Lokalizacja: Bruksela
Karma: 50
$this->bbcode_second_pass_quote('urbasek', 'J')edyne ligi ktore mialy rece i nogi oraz dotrwaly do konca to byly mlq2 (zanim jeszcze bylem w ak) i plq2,


czy aby na pewno ? ja pamietam jeszcze cos niecos i chyba inne ligi tez wypalily .... mamy krotka pamiec ? czy wybiurcza ?

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 paź 2004, o 17:16 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:47
Posty: 1966
Lokalizacja: Grajewo
Karma: 30
urbasek bezsensu przyklad bo idac tym tropem, to raczej zmobilizowali sie i grali w rewanzach a nie takie cos.. a z tymi ligami to tez dojebales, ostatnio wjezdzaliscie na mephira i tak mu wytykaliscie ze bylo tyle ukoczonych/dobrze zrobionych lig, a teraz taki txt ?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 paź 2004, o 17:23 
cze
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 21:21
Posty: 1339
Lokalizacja: Gda
Karma: 24
Osiem el.

Moim zdaniem to co zrobił quandi jest słabe. Robicie tę ligę razem, czy osobno? Chcesz doprowadzić do rozpadu, czy pomóc? Szczeniackie jest wywlekanie brudów na zewnątrz, wystarczyło porozmawiać na prywatnym forum w tej sprawie, nie było by bez sensownych rozmów, przecież to Wy organizujecie ligę. To, że hamster zmienił punkt uważam za równie bez sensowne.

Dlatego, że liga trwa rok, a nie pół jak zeszłe edycje, uważam że okna transferowe powinny być częściej, np 4x podczas trwania ligi, q2 powoli podupada, a transfery wzmacniają klany.

Zauważyłem, że mimo hamster i urbas starają się dla Was bardziej, niż sobie jesteście to wstanie wyobrazić, tworząc ligę, odwajemniacie im się niechęcią i arogancją. Myślicie że claymore był taki wspaniałomyślny i zrobił site plq2 za free? Najbardziej denerwują mnie posty z kontekstem, że liga jest pod aK, dlatego że ktoś kto robił przez półtora roku MLQ2 i ktoś kto zajmował się przez 3 lata PLQ2 i potem połączyli siły, aby stworzyć coś co będzie lepsze dla ogółu i przed wszystkim dla graczy. Poprostu nie rozumiem.

_________________
http://cze.pl


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 paź 2004, o 17:45 
WONS

Dołączył(a): 12 lut 2003, o 23:46
Posty: 3234
Karma: 16
Claymore jest zawsze wspaniałomyślny.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 paź 2004, o 18:00 
Luzny kolezka

Dołączył(a): 23 wrz 2002, o 12:35
Posty: 401
Lokalizacja: Wroc
Karma: 0
urbasek. nie jestescie niezastapieni. jest pare osob na scenie, ktore spokojnie pociagnelyby do konca to cala lige. doceniam wasza prace, i naprawde "fajnie" ze sie tym zajmujecie - wielkie uznanie. mnie bardziej drazni sposob, w jaki dokonujecie zmian. was jest 2, prezentujacych takie same stanowiska, a to daje duzo do myslenia, kiedy pojawia opinie, ze ta liga jest robiona pod Armie Krajowa.

hamster. nie chce robic z tego wielkiej afery. pojawila sie okazja, zeby zwrocic wieksza uwage na niedoskonalosc regulaminu, wiec to robie. sam gram w tej lidze i zalezy mi na tym, aby regulamin byl jasny, zrozumialy, i okreslal kazda mozliwa sytuacje, ktora moze zaistniec w trakcie rozgrywek. zwrocilem tez uwage, ze zostal nieudolnie napisany - bo pojawia sie mnostwo watpliwosci, interpretacji i w zasadzie kazdy w swoim komentarzu ma racje. sam konspekt regulaminu jest w porzadku, ale to stanowczo za malo. niech to bedzie cos profesjonalnego. nie obrazac sie, tylko zaczac wszystko precyzowac. chetnie w tym pomoge, zeby nie wyszlo ze tylko krytykuje. chill out ;)

_________________
= GG = 344779 =
http://www.quake2.hk.pl


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 paź 2004, o 18:48 
Naczelna zrzeda sceny Q2/Q4
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:29
Posty: 1691
Lokalizacja: stolyca
Karma: 25
co do regulaminu, zostal napisany tak jsano jak nam (organizatorom - ekipie) wyadawalo sie najbardziej mozliwe, pomimo tego ze nikt nie jeste doskonaly i popelnia bledy to dalismy wam mozliwosc wplyniecia na ostateczna wersje, czesc zostala zmieniona zgodnie z waszymi sugestiajami, jakiego regualminy bys nie napsial zawsze sie znajdzie ktos kto znajdzie jakis chaczy i podniesie szum, ponadto owszem mozemy sformuowac taki egulamin ze naprawde bedzie ciezko cos nie wlasciwie zintepretowac tylko watpie aby zdecydowana wiekoszosc byla go w stanie do konca zrozumiec (nie, nie obrazam nikogo, ale sami wiecie ile razy pytacie o cos na query i bynajmniej nie daltego ze to jest jaki bog, tylko cos jest nie zrozumiale)

_________________
Niech kołowrotek będzie z wami!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 paź 2004, o 19:02 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
Spoko, nikt nie jest doskonaly.

Guan zablysnal tworzac ten topik imo takie sprawy sie zalatwia miedzy adminami ligi, po to mamy prywatne forum, a on zamiast wyjasnic z reszta te nieporozumienie napisal posta na fb pod publike. Teraz sie nasuwa pytanie kto kierowal sie dobrem ligi... napewno nie guandi ktory mial zamiar dopisac w trakcie sezonu kilku nowych graczy i dlatego rozpoczal ta ofensywe na hamstera przy okazji wyciagajac brudy i jakies niedociagniecia w organizacji. Jego reakcja rowniez byla nie na miejscu tymbardziej ze hamster zmienil punkt tego regulaminu tylko na wasza korzysc bo dzieki niemu mozna robic transfery wewnatrz ligi a nie tylko pomiedzy lepsza i slabsza liga. Fakt, poprzedni punkt nie byl dojsc dobrze napisany i mozna go bylo na kilka sposobow interpretowac, ale jesli byla taka watpliwosc i niezrozumienie wystarczylo spytac a nie najezdzajac na hamstera i mnie za brak obiektywizmu i robienie ligi pod siebie.
Na temat transferow zdania sa podzielone, ja uwazam ze nie powinny byc transfery na widzi mi sie bo liga wedlug mnie przestaje byc atrakcyjna, klan "X" na poczatku sezonu przegrywa np. z Sng, w drugiej czesci robi mega transfery i jedzie np. 3M (Kolejny abstrakcyjny przyklad). Takie jest moje zdanie na ten temat, nie kazdy z nim musi sie zgadzac.
Nikt specjalnie sie nie bulwersowal tym regulaminem zanim liga ruszyla, a po "fajnym" poscie guana naraz wszyscy maja pretensje. Nie ma to jak isc za glosem tlumu.

Pewnie was ucieszy wiadomosc ze po zakonczeniu tego sezonu rezygnuje z prowadzenia ligi plq2. Nie dlatego ze mecza mnie ciagle narzekania itd., po prostu nie mam juz tyle czasu i checi. Nie bedzie mnie rowniez stac na oplacenie hostingu na ktorym sa boardy, strony ligowe i kilka klanowych. Pomoglem na ile moglem, ale na nastepne polrocze juz nie wyloze tyle kasy, a na wasza pomoc nie moge liczyc bo po ostatniej skladce otrzymalem 30zl czyli kropla w morzu jesli chodzi o oplate tego. Tak wiec beda mialy okazje nowe osoby sie wykazac na scenie q2.
Nie traktujcie tego jako jakis atak z mojej strony, takie plany juz mialem duzo wczesniej tylko chcialem jeszcze z hamsterem zrobic cos naprawde fajnego i mysle ze odejscie z tej pozycji po zakonczonym sezonie bedzie dobrym momentem i ze nie bede zle wspominany jako organizator ligi:)

Prawda jest taka ze liga wymaga od klanow niewielkiego minimum zaangazowania. W praktyce wyglada to tak ze to jest powyzej waszego maximum, macie problemy z ustalaniem terminow, trzeba wam przypominac 10 razy, przy zapisach tez mieliscie problem zeby w ciagu 3 tygodni wypisac jedna mala tabelke z danymi klanu i graczy. A jak juz dochodzi do tego ze staramy sie zwrocic wam uwage na pewne sprawy np. kara ktora nalozylismy niedawno na ibogine i kilku graczy za brak powiadomienia organizatorow o zmianie lacza naraz wszyscy sa obrazeni zbulwersowani! Czyja to wina?? ORGANIZATOROW! Bo nie uganiali sie za goscmi po gg/ircu z pytaniem czy zmienili lacze.
Wiemy ze klany borykaja sie z problemami kadrowymi wiec hamster chcac im pomoc zmienia punkt regulaminu by mozna bylo transferowac wewnatrz ligi a nie tylko miedzy ligami. Jaka reakcja? Guan chce zaswiecic i otwiera mega fajny topic jadac po hamsterze. Tylko ze guan zle zrozumial ten punkt regulaminu jak wiele tu osob, aczkolwiek dziwi mnie ze akurat guan tego nie zrozumial bo jest adminem plq2 i troche blizej zna zakamarki regulaminu ligi. Hamster zjebal, ze podjal decyzje sam i zmienil ten punkt, a Guan jeszcze bardziej zjebal piszac o tym na forum ogolnym.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 paź 2004, o 19:14 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:47
Posty: 1966
Lokalizacja: Grajewo
Karma: 30
$this->bbcode_second_pass_quote('urbasek', 'N')a temat transferow zdania sa podzielone, ja uwazam ze nie powinny byc transfery na widzi mi sie bo liga wedlug mnie przestaje byc atrakcyjna, klan "X" na poczatku sezonu przegrywa np. z Sng, w drugiej czesci robi mega transfery i jedzie np. 3M (Kolejny abstrakcyjny przyklad). Takie jest moje zdanie na ten temat, nie kazdy z nim musi sie zgadzac.


no ja sie nie zgadzam, bo nie kazdy jak Wy nie ma problemow ze skladem u nas np zostalo 4 grajacych na plq2.. to troche malo a mi jeszcze chamster wyjezdza ze slabym txtem [ nawet nie wiem dlaczego bo tiga i sob nie byli zapisani w zadnym klanie ] nie rozumiem skad ta nagonka na jakies nagle "zmiany" w skladach na lepsze, ja nie przypominam sobie by kiedys tak bylo, moze jakis przyklad ? dlaczego nie zrobic 3 korekty w skladzie i tyle ? nie rozumiem, moze jakas ankieta dla ludu ? sadze ze jakby taka powstala to 99% ludzi wypowiedziala by sie za transferami, tak np 1 na 4 rundy.. wtedy nawet mozna by wprowadzic te ograniczenie [ 5 map blabla ] bo mialoby to jakis sens, a teraz ? toz czlowiek ktory jest 2 miechy w klanie/gra plq2 i umie grac zagra na 101% wiecej niz 5 map.. a raz na 4 rundy.. hm 3 korekty ogolnie w skladzie klanu, to mialoby jakis sens.. a teraz to n/c

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 paź 2004, o 19:16 
Cichociemny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sie 2004, o 18:13
Posty: 84
Lokalizacja: Gdynia
Karma: 0
po pierwsze ---> Niestety Guandi - "w innym wypadku" oznacza:
1. z 1 do 1 ligi
2. z 2 do 2 ligi
3. z 3 do 2 ligi
4. z 3 do 2 ligi lub 1 ligi
5. z 2 do 1 ligi
/orzeczenie i podmiot/ ;)
co zteszta jest bezsensem!!! aby z 3 ligi nikt nie mogl przejsc wyzej np. z powodu ze sie chlopak strasznie wybil - czyli tylko z klanow 1 i 2 ligowych sa dozwolone transfery

po drugie ------> zmiany regulaminu cichaczem to lekko mowiac mataczenie (nie wnikam czy zmiana cokolwiek zmienila)

po trzecie ------> on! od Clay'a prosze sie odczepic

po czwarte ------> urbasek : gdyby 3M sie rozpadlo i dopisac ich do innych klanow 2 lub 3 ligowych nie zmienilo by losy meczow????? nie ma co sie unosic

pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 paź 2004, o 19:20 
Naczelna zrzeda sceny Q2/Q4
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:29
Posty: 1691
Lokalizacja: stolyca
Karma: 25
i pisze to osoba ktora za wszelka cene kce walczyc z fejkami, a przeciez walsnie oto chodzilo, aby chociaz na lige ustabilizowac sklady klanow

_________________
Niech kołowrotek będzie z wami!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 paź 2004, o 19:34 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 21:52
Posty: 2684
Lokalizacja: warszawa,s
Karma: 427
wesolo mi sie robi jak przypominam sobie, ze miedzy innymi guandi uznal za swoja powinnosc napisanie ze "plete bzdury" gdy uznalem, ze regulamin pp jest na tyle niedokladnie napisany, ze mozna z niego wyciagnac wniosek ze agl powinno byc rozstawione w pp (co dla mnie bylo oczywiscie bez sesnu-mimo ze wedlug wszytskich ten post byl moim ??daniem rozstawienia, nvm)

troche szkoda, ze urbas nie pamieta ze byly i inne ligi miedzy innymi taka co miala dwie edycje i mimo ze skladala sie w wiekszosci z dzisiejscych 2,3 ligowych klanow (chodzi o poziom gry i organizacji) byly rozegrane naprawde sprawnie i profesjonalnie - aczkolwiek nie mozna ich rozmachem i stopniem skomplikowania porownac do obecnej plq2 - swoja droga nauczony wczesniejszymi ligami (plq2) szczegolny nacisk polozylem na zrobienie jak najdokladniejszego regulaminu, gdyz nie czytelny i pisany za szybko regulamin potem bardzo szybko owocuje takimi grubymi klootniami, a ze obcene regulaminy nie sa doskonale... np.:

rozstawienie klanow w PP; nowi gracze w PP - niby regulamin dotyczy tylko plq2, ale jak sie okazuje organizatorzy uwazaja ze dotyczy to analogicznie PP; do 3 kolejki nie bylo jasne jak rozliczac sie z wildcardow; czy to co wyciagnal guan - dla waszego spokoju przejzalbym jeszcze raz dokladnie regulamin i poszukal slabych i brakujacych punktow

guan faktycznie niepotrzebnie zrobil taka publiczna klootnia, jednyny skutek jaki mozesz osiagnac to to ze urbas i hamster powiedza "a huj, bawcie sie sami dalej" i mikka nie prowokuj bo juz niedlugo mozesz zostac naczelnym ligi, a zapewniam cie ze pierdolniesz to (z powodu braku czasu, checi i szacunku) szybciej niz sie na dobre w to wkrecisz...

_________________
sierota po Lost ;) & Q2 сдиелно ж ссср


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 paź 2004, o 19:39 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 21:52
Posty: 2684
Lokalizacja: warszawa,s
Karma: 427
no widze ze za dlugo pisalem posta, urbas nie wytrzymal i napisal co napisal :((

_________________
sierota po Lost ;) & Q2 сдиелно ж ссср


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 paź 2004, o 19:46 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
hehe hanan, zaznaczylem wyraznie ze to co mialo dzisiaj miejsce cala afera ala guan itd. nie ma zadnego wplywu na to ze rezygnuje z dalszej organizacji ligi po zakonczeniu sezonu, taka decyzje podjalem duzo wczesniej. Gdybym mial sie przejmowac krytyka osob ktore nie maja pojecia o niektorych sprawach dawno temu bym przestal to robic. Po prostu trzeba wiedziec kiedy odejsc a mysle ze po tym sezonie bedzie odpowiedni moment:)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 paź 2004, o 20:12 
Cichociemny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sie 2004, o 18:13
Posty: 84
Lokalizacja: Gdynia
Karma: 0
troche to zabrzmialo jakbys mial na karku 40 i myslal powoli o emeryturze
btw faceta mozna poznac po tym jak konczy a nie jak zaczyna ;)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 37 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza