[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 26 kwi 2024, o 00:55

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 15 paź 2004, o 20:17 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2003, o 10:55
Posty: 1973
Lokalizacja: Krakow
Karma: 23
$this->bbcode_second_pass_quote('', '
')Wiemy ze klany borykaja sie z problemami kadrowymi wiec hamster chcac im pomoc zmienia punkt regulaminu by mozna bylo transferowac wewnatrz ligi a nie tylko miedzy ligami. Jaka reakcja? Guan chce zaswiecic i otwiera mega fajny topic jadac po hamsterze. Tylko ze guan zle zrozumial ten punkt regulaminu jak wiele tu osob, aczkolwiek dziwi mnie ze akurat guan tego nie zrozumial bo jest adminem plq2 i troche blizej zna zakamarki regulaminu ligi. Hamster zjebal, ze podjal decyzje sam i zmienil ten punkt, a Guan jeszcze bardziej zjebal piszac o tym na forum ogolnym.


Urbas prosze Cie nie oslabiaj mnie wlazeniem w doope hamsterowi glebiej niz sie da. Gdzie ja zaczalem jechac w tym topicu po nim? Napisalem co hamster chce zrobic, w jaki sposob, i dlaczego to robi. Chyba dalej nie rozumiesz ze opcja ktora jest w ankiecie w sasiednim topcu jest dla picu, po kazda opcja blokuje trasfery. W jednym przypadki zostnie tak jak bylo do tej pory i nie bede mogl zapisac kogos z II ligi bo zagral 5 map, mimo ze konstrukcja punku w regulaminie bedzie temu przeczyla, w drugim przypadki nie dopisze go poprostu bo zagral 5 map. Wy myslicie tylko o trasferach ( na poziomie tej samej ligi) graczy ktorzy sa suchymi nickami w danym klanie, myslac ze zmiana klanu z xxa na xxb zmieni cos. Jesli gosc gra slabo to w ani jednym ani 2 klanie nie zagra. Kazdy CL raczej mysli o wzmocnieniach a nie poszezacniu kadry, co jest bez sensu przy kolejnym punkcie regulaminu mowiacym o maxplayers.

Imo zrobilem dobrze, ze pokazalem w jaki sposob podejmowane sa decyzje w tej lidzie. Wiekszosc osob zjebany przez hamstera punkt zinterpretowala tak jak ja... wladze ligi , ewentualnie Armia Krajowa, zadecydowala ze ma byc tak jak oni chca, robiac ankiete. Wyjebaliscie mnie z grona adminow, za co serdecznie dziekuje.

Powodzenia w prowadzeniu ligi.

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 paź 2004, o 20:22 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 mar 2003, o 17:04
Posty: 324
Lokalizacja: ldz
Karma: 8
o kurwa nigdy nie myslalem ze mi sie to przyda :DDD

~a to b

a - zawodnik przechodzacy z 1 do 2 ligi majacy rozegrane mniej niz 5 map
b - nie mozna dokonac transferu

jezeli nie wystapi warunek a to nie mozna dokonac transferu

czyli mozna dokonywac transferu <=> gdy wsytapi warunek a (gracz z wyzszej do nizszej ligi nie grajacy 5 map) poniewaz wyrazenie w przeciwnym razie powoduje ze kazdy inny przypadek jest odrzucony.

pod wzgledem logiki hamster ma racje. natomiast zjebales hamster to zdanie bo jest niejasne i 90% osob (w tym ja) przeczytalo je w bardziej oczywisty, brzmiacy bardziej pospolicie sposob tj. nie mozna przechodzic z wyzszych do nizszych lig jesli sie gralo 5 map i wiecej. taki punkt wydawalby sie tez madrzejszy bo czemu ograniczac ruch transferowy tylko do bardzo malego procentu przypadkow?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 paź 2004, o 20:23 
Cichociemny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sie 2004, o 18:13
Posty: 84
Lokalizacja: Gdynia
Karma: 0
Guandi akurat czytaj do tej pory rozne posty w roznych topic'ach to o Tobie mialem jak najbardziej pozytywne wrazenie ale w tym wypadku interpretacja jest jedna kilka postow wcesniej ja napisalem (punkt zreszta jest bezsensem)
alez zagrywki z wyrzucaniem z grona adminow sa naprawde nie na miejscu,
mnie nic do tego ale to troche dziecinne ....


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 paź 2004, o 20:26 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2003, o 10:55
Posty: 1973
Lokalizacja: Krakow
Karma: 23
$this->bbcode_second_pass_quote('blues', '.')...ale w tym wypadku interpretacja jest jedna kilka postow wcesniej ja napisalem (punkt zreszta jest bezsensem)
....


Zaprzeczasz sobie imo

Moim zdaniem moja interpretacja ( w sumie to nie tylko moja bo scora, dra, exe, sicka, neutrala i wielu innych) tak skonstruowanego punktu, jest sluszna.

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 paź 2004, o 20:27 
Cichociemny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sie 2004, o 18:13
Posty: 84
Lokalizacja: Gdynia
Karma: 0
dra na president ;)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 paź 2004, o 20:30 
Cichociemny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sie 2004, o 18:13
Posty: 84
Lokalizacja: Gdynia
Karma: 0
GuanDi rzecz w tym ze "w innym wypadku" nie moze odnosic sie do ilosci meczu bo jest powtorzeniem zakazu co byloby nonsensem i imho tylko taka interpretacja jest logiczna


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 paź 2004, o 20:33 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2003, o 10:55
Posty: 1973
Lokalizacja: Krakow
Karma: 23
Gracz, kt?ry zmienia klan, z mocniejszego na s?abszy (1 liga na drug? lig?) nie mo?e rozegra? wiec?j ni? 5 map w swoim pierwotnym klanie, w innym wypadku transfer jest niedozwolony.

oraz

Gracz, kt?ry zmienia klan, z mocniejszego na s?abszy (1 liga na drug? lig?) nie mo?e rozegra? wiec?j ni? 5 map w swoim pierwotnym klanie W innym wypadku transfer jest niedozwolony.

Widzisz roznice ?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 paź 2004, o 20:42 
Cichociemny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sie 2004, o 18:13
Posty: 84
Lokalizacja: Gdynia
Karma: 0
spojrz na topic nizej i interpretacje "dra" jest identyczna i ta wydaje sie wlasciwa....


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 paź 2004, o 20:58 
Cichociemny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sie 2004, o 18:13
Posty: 84
Lokalizacja: Gdynia
Karma: 0
regulamin: "Zakaza transfer?w obowi?zuje w okresie rozgrywania rund, pomi?dzy rundami mo?na dokonywa? transfer?w na nast?puj?cych warunkach" pierwsze wolne okno transferowe to
8.11.2004 do 14.11.2004 a nie grudzien no chyba ze cos przeoczylem ....
... bo pewnie wladzom ligi chodzilo ze pomiedzy pierwsza tura meczy a rewanzowa tura czy nie?? .... bo rundami nazwane jest to co sie rozgrywa co tydzien :)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 paź 2004, o 21:24 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
Guan prosze cie skoncz ta szopke, nikomu nie wlaze w dupe i nie mam zamiaru, widze ze to twoj najlepszy argument.
Poza tym guanku zadaj sobie pytanie po co zalozyles ten topic? hm?
Co przez to zyskales bo nie kumam cie, chciales przez to wymusic na organizatorach korzystne dla ciebie decyzje?
Pomijajac kto mial racje po prostu nie rozumiem co chciales przez to zyskac, nie bylo lepiej pogadac najpierw z ekipa?

Kolejny topic do nabijania postow i bezsensownych dyskusji, uwielbiacie to.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 paź 2004, o 21:29 
Naczelna zrzeda sceny Q2/Q4
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:29
Posty: 1691
Lokalizacja: stolyca
Karma: 25
$this->bbcode_second_pass_quote('GuanDi', 'I')mo zrobilem dobrze, ze pokazalem w jaki sposob podejmowane sa decyzje w tej lidzie.


Wiekszosc osob zjebany przez hamstera punkt zinterpretowala tak jak ja... wladze ligi , ewentualnie Armia Krajowa, zadecydowala ze ma byc tak jak oni chca, robiac ankiete. ...


IMO to okazales sie mega kretynem, tak ta liga rzadzi Armia Krajowa i tak robimy wszytko aby upokorzyc twoje MPS - wez sie troche zastanow, pryzszdles na gotowe, posedziowales klika meczu napisales pare newsow i robisz z siebie bohatera w dodaq nie dokonca zrozumialej sprawie przez samego siebie

w jakis sposo ekipa podejmuje decyzje, no chyba sam wiesz najlepiej nie ?


zyj zdrow
_________________
Niech kołowrotek będzie z wami!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 paź 2004, o 21:38 
Cichociemny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sie 2004, o 18:13
Posty: 84
Lokalizacja: Gdynia
Karma: 0
Hannavald: "Kolejny topic do nabijania postow i bezsensownych dyskusji, uwielbiacie to"
chyba o to chodzi na forum aby sie wypowiadac swobodnie czy myle sie??


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 paź 2004, o 21:39 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
guan wtf??????? dobrze wiesz ze wszystkie decyzje zawsze podejmowalismy razem lacznie z toba i innymi adminami na prywatnym forum adminow wiec skoncz pierdolic i robic z siebie nie wiem kogo, teraz to ty wlazisz w dupe wszystkim tym ktorzy to czytaja. Nie wiem co ci strzelilo do glowy.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 paź 2004, o 03:11 
Kozak

Dołączył(a): 25 lut 2003, o 17:20
Posty: 2346
Lokalizacja: Centrum wszechswiata
Karma: 0
Popieram przedmowce ta sprawa mog?a byc inaczej za?atwiona, ten topik wyglada jak jeden wielki g?wnomocz do kibla!

Stwierdzenie ze lig? trz?sie AK jest poprotu tragiczne i smieszne ROTFL!

I jeszcze jedno zanim zaczniecie (tu chyba jedynie zaczo? Guan) wieszac psy na kims sami lepiej spojzcie na siebie i odpowiedzcie czy zorganizowali byscie taka lige lepiej !? Poprotsu wiekszosc tu chyba nie zrozumia?a tego punktu mozliwe ze jest on dwuznaczny ale czy to kurwa nie jest do poprawienia (na spokojnie) do uzgodnienia (na spokojnie) PARANOJA !

Guan respect za topik ktory jest tak naprawde z dupy wziety oskarzenia sa mierne liga pod AK? ehh n/c

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 paź 2004, o 10:45 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 mar 2003, o 20:11
Posty: 2549
Lokalizacja: Krynica/Krak
Karma: 45
nie czytalem wszystkiego dokladnie bo mi sie niechcialo ale zamieszanie zrobiliscie niepotrzebnie,a dokladnie zrobil guan...

ja bym proponowal na spokojnie abyscie w forum dla adminow rozpisali ten pkt dotyczacy transferow, po czym dac go ludowi do zaglosowania i wszystko bylo by ok.

_________________
:


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 paź 2004, o 12:25 
Naczelna zrzeda sceny Q2/Q4
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:29
Posty: 1691
Lokalizacja: stolyca
Karma: 25
$this->bbcode_second_pass_quote('blues', 'r')egulamin: "Zakaza transfer?w obowi?zuje w okresie rozgrywania rund, pomi?dzy rundami mo?na dokonywa? transfer?w na nast?puj?cych warunkach" pierwsze wolne okno transferowe to
8.11.2004 do 14.11.2004 a nie grudzien no chyba ze cos przeoczylem ....
... bo pewnie wladzom ligi chodzilo ze pomiedzy pierwsza tura meczy a rewanzowa tura czy nie?? .... bo rundami nazwane jest to co sie rozgrywa co tydzien :)


miedzy 8 a 14 nie jest okno a przerwa,

11.11 w czwartek jest swieto i jak znam zycie wiekszosc z was z rodzicami wyjedzie na dlugi weekend stad na zeorganie olejki ktora bedzie przypadac na ten okres bedzie 2 tyg, zamist 1.. ale nie laczcie tego z oknem transferowym, data okna jest podana od pocztq na www, w prawym gorny oknie
_________________
Niech kołowrotek będzie z wami!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 paź 2004, o 12:21 
Cichociemny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sie 2004, o 18:13
Posty: 84
Lokalizacja: Gdynia
Karma: 0
chyba ze ktos jest rodzicem :)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 paź 2004, o 12:28 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
To wyjedzie ze swoimi dziecmi, na to samo wychodzi :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 paź 2004, o 14:47 
Stryjek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 cze 2002, o 14:00
Posty: 2588
Lokalizacja: DuB
Karma: 122
boring ...

_________________
samochody, prostytutki, zapiekanki


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 paź 2004, o 00:28 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 21:52
Posty: 2684
Lokalizacja: warszawa,s
Karma: 427
juz wczesniej klikalem w luznych rozmowach na irc o tym, ale po naszym dzisiejszym "zwyciestwie" (podkreslam ze jak najbardziej zgodnym z przepisami - ale jednak niefajnym) postanowilem (niestety, pomysla zapewne niektorzy) napisac i tu na fajnym boardzie (kontynujac watek glosowan a nie bron boze nazywania hamstera hujowym itp)

wiadomo ze na scenie q2 graja ludzie czesto juz wiekowi jak na graczy komputerowych (nie mowie o dziadku hananie[27], ale wiele osob ma 20-kilka lat) i nie sposob przewidziec CZASEM niektorych spraw zyciowych - niestety najczesciej wazniejszych, a mlodzi tez czesto nie moga powiedziec rodzicom np. teraz nie moge isc z wami albo wam pomoc bo mam mecz, bo wiadomo ze niektorzy rodzicie na sam widok odpalonego q2 dostaja drgawek i chca isc i rezygnowac z netu (ale na szczescie wielu nie moze bo podpisali umowe na rok :D)

scena jest juz dosc nieduza i nie mozna wybrac np. 20 pewnych klanow, super zorganizowanych, z odpowiedzialnymi Clan Leaderami bez obowiazkow poza nauka w szkole podstawowej - i dla nich robic lige, wiec uwazam ze 1 w/c na 16 meczy to ciut za malo - czasem nawet i znalazlo by sie 4 graczy, ale jak tu np grac mecz decydujacy o tym kto spadnie do nizszej ligi czy o kolejnosci miejsc na podium, gdy np dwoch najlepszych graczy jest out - jeden ma np. awarie netu (nie zdarza sie?) a drugiemu np starzy zeswirowali tego dnia i kaza siedziec z ciocia, ktora wpadla z niespodziewana wizyta i wpierdalac ciasteczka... mozna sie zalamac grajac taki mecz z dwoma graczami z drugiego skladu (ile klanow ma 6,7 dobrych rownych wymiennych graczy? nie te czasy sceny q2!) i przegrywajac np mecz w ktorym sie jest faworytem

podsumowujac te smuty... moje pytanie brzmi czy mozna ten punkt dac pod glosowanie (jak punkt o transferach - choc nie wiem czy to podobna sytuacja bo tamta dyskujsa sie malo interesowalem) i np glosowac nad zwiekszeniem ilosci w/c do 2 albo 3....

PS. voojek you fool :D

_________________
sierota po Lost ;) & Q2 сдиелно ж ссср


Ostatnio edytowano 20 paź 2004, o 00:44 przez hanan, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 40 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza