[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 20 kwi 2024, o 05:49

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Manta przygrala w huja czyli nagrody za turniej
PostNapisane: 22 lip 2004, o 20:32 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2003, o 10:55
Posty: 1973
Lokalizacja: Krakow
Karma: 23
Wielu z was pytalo sie co z nagrodami za turniej w Arenie. Po pierwsze nie bylo ich na czas po 2 nie dostalismy tego co obiecala manta wczesniej.

Dzis rozmawialem z szefem cafe. Nagrody sa juz rozeslane wszedzie, ale manta przygrala w huja totalnie. Ich uzasadnienie jest proste i zalosne zarazem:

Nie mielismy na stanie obiecanego sprzetu.

Z tego co dowiedzialem sie od szefostwa cafe, takze glosniki za 1sze miejsce sa jakies inne niz mialy byc :/

Nie pozostaje mi nic innego jak przeprosic tych z Was ktorych na turniej przyciagnely wlasnie nagrody, ale nie jest to wina ani organizatorow (me and sick) ani kierownictwa cafe.

W zwiazku z ta sytacja nasowa mi sie tez pytanie, czy warto organizowac nastepny turniej, z nagrodami, skoro niewiadomo czy manta nie przysle tym razem wykalaczek w ladnych opakowaniach. Jakie sa wasze opinie? Przyjechalibyscie na loozny turniej , bez nagrod?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 lip 2004, o 20:42 
Naczelna zrzeda sceny Q2/Q4
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:29
Posty: 1691
Lokalizacja: stolyca
Karma: 25
sadze, ze i tak jesli nie beda obiecywac gruszek w popiele, nie wiem jak reszta, ale my glownie jechalibysm pograc, owszem fajnie byloby cos z tego miec, ale jak z gory byloby napisane ze sa to np baterie do pilota, nie byloby calej nismaczenej sytuacji i guan nie mialby darmowych wakacj :D

_________________
Niech kołowrotek będzie z wami!


Ostatnio edytowano 23 lip 2004, o 09:29 przez hamster, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 lip 2004, o 20:47 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2003, o 10:55
Posty: 1973
Lokalizacja: Krakow
Karma: 23
Wiesz, ale Manta sponosrowala juz 4 turnieje w arenie, i nie przygrala w huja jescze nigdy. Dlatego nie spodziewalismy sie tej calej niesmacznej sytacji


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 lip 2004, o 21:00 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 sie 2003, o 00:33
Posty: 1065
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 50
zawsze sie mozna pocieszyc ze i tak Manta robi dupny sprzet :/


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 lip 2004, o 21:07 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lut 2004, o 16:47
Posty: 2019
Lokalizacja: Cz
Karma: 2
Ja nie jeżdżę na zloty więc może moje zdanie nie jest aż takie ważne ale moim zdaniem powinno być tak:
Każdy płaci ileś tam hajsu jednej osobie (organizatorowi), ten później idzie do sklepu i kupuję jakieś nagrody o których pogada wcześniej z uczestnikami.
Nagrody będą pewne, a przecież nie problem iść i kupić.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 lip 2004, o 21:28 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 23 lut 2004, o 16:25
Posty: 338
Karma: 0
tak jak shadow nie jezdze na zloty itp. ale mozecie rowniez zagrac o kase... kazdy team daje kase a potem sie ja rozdziela na zwycioescow
Edit
--------------
Pogadaj z chlopakami od q3

_________________
knowledge is power


Ostatnio edytowano 22 lip 2004, o 21:37 przez wojciszek, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 lip 2004, o 21:31 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2003, o 10:55
Posty: 1973
Lokalizacja: Krakow
Karma: 23
Ale wezcie pod uwage, ze np za turniej musielismy zaplacic za wynajecie cafe na 2 dni 800zl , i to byla wlasnie kasa ze wpisowego. Nikt nam nie da lokalu na 2 dni za darmo


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 lip 2004, o 21:45 
Fajny

Dołączył(a): 1 wrz 2003, o 15:33
Posty: 815
Lokalizacja: bydgoszcz
Karma: 31
$this->bbcode_second_pass_quote('GuanDi', 'A')le wezcie pod uwage, ze np za turniej musielismy zaplacic za wynajecie cafe na 2 dni 800zl , i to byla wlasnie kasa ze wpisowego. Nikt nam nie da lokalu na 2 dni za darmo
oraz nie wszyscy beda w stanie wydac wiecej na wpisowe
wpisowe + koszt przyjazdu + kasa na nagrody + szmal na przyjezdny melanz ;-) = to moze niektorym nie odpowiadac (lub nie beda mieli tyle szmalu w jeden dzien ;o)
_________________
Mow mi seb :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 lip 2004, o 22:09 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 21:52
Posty: 2684
Lokalizacja: warszawa,s
Karma: 427
mysle ze dzis organizowanie jakiegokolwiek turnieju bez nagrod w obecnym stanie sceny nie ma sensu jesli sie liczy na jakas fajna obsada, inaczej przyjada tylko tacy fanatycy jak ja czy anomal ktorzy zaliczaja prawie wszyskie zjazdy oraz ci co maja bardzo blisko... mowie o turnieju 1/1 bo 4/4 to bez nagrod w ogole sie nie odbedzie bo beda maks 2 powazne teamy

podstawa zrobienia dobrego turnieju to imo powazny organizator jak guan czy reszta w krq - (choc nie obylo sie bez wiekszych czy mniejszych wpadek) lub mati i spolka w gdansku oraz niestety nagrody a cafe podobnych lub nawet lepszych od areny w krakowie na pewno znalazlo by sie wiecej i to bardziej w centrum polski... niestety tylko chlopakom z przeciwnych krancow polski chce sie cos takiego robic

_________________
sierota po Lost ;) & Q2 сдиелно ж ссср


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 lip 2004, o 23:06 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2003, o 10:55
Posty: 1973
Lokalizacja: Krakow
Karma: 23
Co do cafejek, to arena po remoncie szykuje sie calkiem wypasnie. Gorace zarcie inside, piwo, klimatyzacja, nowy image, wiecej kompow. Zobaczymy co z tego bedzie


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 lip 2004, o 00:14 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:27
Posty: 6753
Karma: 172
$this->bbcode_second_pass_quote('hamster', 's')adze ze tak jelsi nie beda oebicywac gruszek w popiele nie wiem jak reszta ale my glownie jechalismy pograc



i co, dojechaLIŚCIE ?
_________________
get rich or die tryin


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 lip 2004, o 00:17 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:27
Posty: 6753
Karma: 172
a tak ogolnie to turniej bez nagrod nie ma sensu


tak juz jest


ja od krakowa praktycznie nie gram w q2, sa wakacje, jebac kompa, nawet mi sie nie chce kont na q2tv zalozyc :D


jedyne co moge od siebie obiecac to to ze jesli moja sex-randka (heheh tu sie kazdy smieje) utrzyma swoj poziom (100-150zl/dzien) przez sierpien/wrzesien to moge zasponsorowac jakies nagrody :E

_________________
get rich or die tryin


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 lip 2004, o 00:21 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lut 2004, o 16:47
Posty: 2019
Lokalizacja: Cz
Karma: 2
Mikołaj! :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 lip 2004, o 00:48 
ZamaskoOwany

Dołączył(a): 3 kwi 2003, o 12:13
Posty: 5420
Lokalizacja: Krak
Karma: 224
$this->bbcode_second_pass_quote('GuanDi', 'C')o do cafejek, to arena po remoncie szykuje sie calkiem wypasnie. Gorace zarcie inside, piwo, klimatyzacja, nowy image, wiecej kompow. Zobaczymy co z tego bedzie

: O
ten remont już trwa/kończy się?
bo od czerwca tam nie byłem

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 lip 2004, o 04:40 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 lip 2002, o 00:25
Posty: 2478
Lokalizacja: Poznan
Karma: 8
imo fajnie powiedziec komus, ze to czy tamto wygralo sie w turnieju

_________________
http://www.wdrewnieiwmetalu.pl


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 lip 2004, o 09:14 
Kozak

Dołączył(a): 7 paź 2002, o 08:42
Posty: 1591
Lokalizacja: Nowy S
Karma: 39
no to chujowizna... ale coz zycie jest brutalne i nie mozna byc nigdy do konca czegos pewnym... i tak wielki respect 4 guan za organizacje turnieju :)

_________________
Those who follow the path of the righteous shall have their reward :)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 lip 2004, o 10:30 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2003, o 10:55
Posty: 1973
Lokalizacja: Krakow
Karma: 23
$this->bbcode_second_pass_quote('ven', '')$this->bbcode_second_pass_quote('GuanDi', 'C')o do cafejek, to arena po remoncie szykuje sie calkiem wypasnie. Gorace zarcie inside, piwo, klimatyzacja, nowy image, wiecej kompow. Zobaczymy co z tego bedzie

: O
ten remont już trwa/kończy się?
bo od czerwca tam nie byłem



no cafe juz jest zamknieta, bedzie otwarta spowrotem w pazdzierkniku. Tylko cs'owcy maja wynajete pomieszczenie obok cafe z ktorego graja eleminacje do WCG

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 lip 2004, o 11:08 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
Guan 90% luda nie pojechala tam po nagrody, ja na same bilety na pociag wydalem 200zl nie liczac noclegu i zarcia itd. to chyba sluchawki takie drogie nie sa:D Fajnie jest sie spotkac z ludzikami ze sceny i pograc na LANie a takie turnieje to najlepsza okazja do tego.

imo nagrody zawsze sie przydaja bo wtedy jest wieksza rywalizacja:P


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 lip 2004, o 11:35 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 21:52
Posty: 2684
Lokalizacja: warszawa,s
Karma: 427
mylisz sie urbasek, moze nie bylo tak ze ludzie przyjechali zarobic ale na pewno bo poza synth i 3m nikt nie mial szans na fajne nagrody ale bez tych nagrod ten toorniej nie odbyl by sie w ogole na 100%... one zapoczatkowaly lancuch zdarzen ktory zakonczyl sie tym ze bylo tyle ludu, jedna rzecz - nie bylo by nagrod nie bylo by scooba nie bylo by synth itd itd... az do pojawienia sie teamu arena, moze ak i 2 pickupow...

_________________
sierota po Lost ;) & Q2 сдиелно ж ссср


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 lip 2004, o 12:11 
Cichociemny

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:47
Posty: 138
Lokalizacja: Olsztyn
Karma: 0
Hmmm co by nie bylo nagrody przyciagaja ludzi z dalekich zakatkow Polski, nawet jesli ich szanse sa mizerne. :) Wydac na bilety 200pln, rzeczy zwiazane z cafe 100pln, zarcie, bro ... lepiej pojechac na tydzien nad morze pod namiot z dupa niz 2 dni siedziec w cafe po nic. ;)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 29 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza