[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 30 kwi 2024, o 13:54

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 136 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 19 lip 2004, o 14:27 
H4X0R

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 14:08
Posty: 2833
Karma: 36
$this->bbcode_second_pass_quote('TUSs', 'h')amster gw :)

btw :6. Zakaz używania edytowanych modeli broni (tzw. Spiked rockets) pod groźbą walkowera

co to są te spiked rockets ? bo ja mam takie coś w paku ze jak leci rakieta to przed nią jest taka linia i wiem gdzie rakieta trafi :)


tzn ze jak bedzie admin i wpisze magiczna komende twoj klan dostanie w/o za cheaty
_________________
???????????


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 lip 2004, o 14:32 
Kozak

Dołączył(a): 25 lut 2003, o 17:20
Posty: 2346
Lokalizacja: Centrum wszechswiata
Karma: 0
(4. Klany, które w poprzednich rozgrywkach zapisały się do ligi a następnie zrezygnowały lub zostały zdyskalifikowane startują z -2pkt w każdej z lig.) - odstępujemy od tego pkt wyłącznie na ta edycje ligi

wyłącznie na te edycje ligi, czyli w nastempnej znowu te klany beda miał -2 pkt :D punkt jest troszke dziwnie napisany :P Chyba miałeś na myśli to ze klany ktore w poprzednich edycjach dały ciała otrzymują nową szansę C: yes or no :P

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 lip 2004, o 14:37 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lip 2003, o 14:59
Posty: 1795
Lokalizacja: Starachowice
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('As_Best', '
')tzn ze jak bedzie admin i wpisze magiczna komende twoj klan dostanie w/o za cheaty


nie wiedzialem ze to cheat :DDD używam tego od 2 dni ale i tak troche głupio sie z tym gra,musze ten shit usunąć :E.

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 lip 2004, o 15:33 
Naczelna zrzeda sceny Q2/Q4
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:29
Posty: 1691
Lokalizacja: stolyca
Karma: 25
$this->bbcode_second_pass_quote('HaMeR', '(')4. Klany, które w poprzednich rozgrywkach zapisały się do ligi a następnie zrezygnowały lub zostały zdyskalifikowane startują z -2pkt w każdej z lig.) - odstępujemy od tego pkt wyłącznie na ta edycje ligi

wyłącznie na te edycje ligi, czyli w nastempnej znowu te klany beda miał -2 pkt :D punkt jest troszke dziwnie napisany :P Chyba miałeś na myśli to ze klany ktore w poprzednich edycjach dały ciała otrzymują nową szansę C: yes or no :P


ten pkt bedzie zastosowany w nasptenej edycji, i byl jush stosowany w poprzedniej wiec fizyczne zastosowanie jego powinno byc wszystkim znane, a odstepujemy od niego wyjatkowo, badz jak kto woli "dajemy rowna szanse" w zwiazku z polaczeniem lig
_________________
Niech kołowrotek będzie z wami!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 lip 2004, o 16:48 
Luzny kolezka
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 sty 2004, o 19:39
Posty: 384
Lokalizacja: Lezajsk CITY
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('Hamster', '
')7 . Jeśli w przeciągu 20 minut jeden z klanow nie bedzie dysponowały kompletem graczy po tym czasie zostanie automatycznie wykorzystany wildcard, a jeśli owy klanu już go wykorzystał w/o na korzyść teamu przeciwnego. W przypadku upłynięcia regulaminowego czasu, a oba lany nie sa "kompletne" sędzia ustala termin meczu jemu pasujący bez możliwości negocjacji (w ramach rozsądku


czy istnieje mozliwosc w przypadku nie mienia sqadu po raz pierwszy z rezygnowania z wildcard i dobrowolne wziecie w/o chcac w/c zachowac na pozniej ?
_________________
>> LoL <<
>> No More <<


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 lip 2004, o 16:58 
Naczelna zrzeda sceny Q2/Q4
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:29
Posty: 1691
Lokalizacja: stolyca
Karma: 25
jesli wyjasnisz mi sensowna analize tego co napisales z uzasadnieniem to przmysle to :D

_________________
Niech kołowrotek będzie z wami!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 lip 2004, o 17:29 
Luzny kolezka
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 sty 2004, o 19:39
Posty: 384
Lokalizacja: Lezajsk CITY
Karma: 0
E no chodzi mi o taka sytuacje , ze jakis team nie ma sqadu i nei zalezy mu na przelozeniu tego pierwszego meczu i woli oddac walkower a wildcard zachowac na pozniejszy termin moze na mecz bardziej dla nich wazny, no inaczej nie potrafie wyjasniac , a po za tym nie chodzilo mi o to zebys sie zastanawial czy tak zrobic czy nie , tylko czy w takim ksztalcie regulaminu jest to mozliwe :=)

_________________
>> LoL <<
>> No More <<


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 lip 2004, o 18:14 
Cukierkowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2002, o 16:26
Posty: 192
Lokalizacja: WAWA
Karma: 0
w sumie to bez roznicy bo zawsze bedziesz mial pkt na - za w/o predzej czy pozniej co to za roznica?

_________________
<b>Mistrz Polski</b>


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 lip 2004, o 18:40 
Naczelna zrzeda sceny Q2/Q4
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:29
Posty: 1691
Lokalizacja: stolyca
Karma: 25
trzy nie dwa mniej, jesli liga bylaby podziela na grupy to rozumialebym Twoje pytanie, jesli gra sie kazdy z kazdym to raczej pytanie jest nie zasadne bo chyba chodzi wszytkim o to aby uniknac w/o


wiadomo ze w extremnaych pryzpadkach wszytko jest mozliwe jak rownierz MOZE byc taka sytuacja ze jesli oba klnay sie zglosza ze kce rozegrac mecz w innym terminie albo zamienc sie para BYC MOZE i taka opcja moze miec miejsce..

wiec jesli chodzi o odpowiedz stricto: to nie, najpierw zabieramy wc aby uniknac sytuacji z w/o

_________________
Niech kołowrotek będzie z wami!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 lip 2004, o 18:57 
Luzny kolezka
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 sty 2004, o 19:39
Posty: 384
Lokalizacja: Lezajsk CITY
Karma: 0
no nie chcce m isie tego tlumaczyc bo pewnie bym nie potrafil :P ale chodzi mi tylko czy taka mozliwosc istnieje =) do piekla za to chyba nie pujde :=)

// edit
ok thx o to mi wlasnie chodzilo

_________________
>> LoL <<
>> No More <<


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 lip 2004, o 21:00 
Cichociemny

Dołączył(a): 6 lip 2003, o 16:11
Posty: 140
Lokalizacja: Wroc
Karma: 1
moze chodzi ci o to ze wolisz wykorzystac w/o np z synth albo 3m ( bo i tak zgarniecie baty ) a wc miec w pogotowiu np na xa :D moge sie mylic ;p

_________________
drugs are bad :(


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 lip 2004, o 21:21 
Luzny kolezka
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 sty 2004, o 19:39
Posty: 384
Lokalizacja: Lezajsk CITY
Karma: 0
no z xa tez bym dostal ale masz racej dokladnie o to mi chodzi !! w 100% trafiles :}

_________________
>> LoL <<
>> No More <<


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 lip 2004, o 21:56 
Naczelna zrzeda sceny Q2/Q4
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:29
Posty: 1691
Lokalizacja: stolyca
Karma: 25
jesli przed zapisaniem klanu zakladasz oddac w/o to nie zapsiuj sie do ligi

btw liga bedzie podzielona wiec raczej askc nie zagra ani z 3m ani z synth..

_________________
Niech kołowrotek będzie z wami!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 lip 2004, o 09:19 
Luzny kolezka
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 sty 2004, o 19:39
Posty: 384
Lokalizacja: Lezajsk CITY
Karma: 0
hamster to nie chodzi dokladnieo askc , podaje przyklad, chodzi mi o czysto teoretyczna sytuacje.
nie musisz mnie tutaj od razu straszyc =)

tylko na takim przykladzie, przy pomocy hanibala bylo latwiej moje pytanie wytlumaczyc , co nie znaczy ze ja bym chcial cos takiego zrobic :] slonik

_________________
>> LoL <<
>> No More <<


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 lip 2004, o 09:53 
Luzny kolezka

Dołączył(a): 18 kwi 2003, o 18:44
Posty: 383
Karma: 9
10. W czasie meczu na obsie nie moze byc nikogo poza sedzia .

hmm moze 1 minuta jesli wejdzie na serwer ktos z klanow grajacych, co dawaloby mozliwosc zmiany, a nie od razu po wejsciu kick...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 lip 2004, o 10:26 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
$this->bbcode_second_pass_quote('vlad', '1')0. W czasie meczu na obsie nie moze byc nikogo poza sedzia .

hmm moze 1 minuta jesli wejdzie na serwer ktos z klanow grajacych, co dawaloby mozliwosc zmiany, a nie od razu po wejsciu kick...


Po to jest sedzia i hold. Jak ktos chce zmiany to jest hold i wtedy mozna zawolac z irca kogos na zmiane....

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 lip 2004, o 10:58 
Naczelna zrzeda sceny Q2/Q4
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:29
Posty: 1691
Lokalizacja: stolyca
Karma: 25
jak urbas napisal macie kanaly ircowe, gg i inne komuniaktory nie problem nacisnac alt+tab lub alt+enter i kogos zawolac, wiadomo ze jak sedzia zoabczy ze ktos wisi, mial overflood czy inna podobna ytuacja to zatrzyma gre, jedno wyjasnienie, jesli np jakis gracz wyjdze z serwera a jego team nie porposi o pauze sedzie za samowolne opuszczenie serwera nie ma obowiazku pauzowania



sikor nie zamierzalem Cie krytykowac ani nic podobnego tylko nie rozumialem sensu takie postepowania, czy wezmiesz w/o w peirwszy meczu czy w 9 to itak masz - 3pkt i tak

jako organizatorom ligi chodzi nam glownie o to aby uniknac sytuacji z w/o co napisalem wyzej

_________________
Niech kołowrotek będzie z wami!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 lip 2004, o 11:15 
Luzny kolezka

Dołączył(a): 18 kwi 2003, o 18:44
Posty: 383
Karma: 9
nie zrozumieliscie mnie, jesli ktos z podstawowego skladu nie moze dotrzec na mecz na czas, to gra za niego ktos inny i wlasnie jak ten gracz z podstawowego skladu dotrze, dobrze by bylo zeby sie wbil na serwer i pokazal, co za problem jest sobie zabindowac pikniecie, jesli jest tylko 1 czas na mape szkoda go marnowac... wg mnie minuta lub 30 sec wystarczy zeby gorszy gracz wyszedl a lepszy zostal pikniety i to bez holda, jesli nie zrobia zmiany to sedzia wywala obsa i juz go nie wpuszcza bez holda


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 lip 2004, o 11:30 
Naczelna zrzeda sceny Q2/Q4
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:29
Posty: 1691
Lokalizacja: stolyca
Karma: 25
do czasu rozpoczecie meczu moga byc obsy, zaczyna sie mecz nie moze byc zadnego, a jak jest napsiane w regulaminie mecz trzeba zaczac we 4...

sedzia to nie bot, wiec jesli mu np napiszesz/szecie ze na server wejdzie akukaracza bo zmieni czacze ktory rozpoczal mecz to raczej go nie kinknie na dzien dobry :)

_________________
Niech kołowrotek będzie z wami!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 lip 2004, o 12:31 
Luzny kolezka

Dołączył(a): 18 kwi 2003, o 18:44
Posty: 383
Karma: 9
hmm inna sprawa ze jak ja gram to nie patrze na irc, gg, wiec nie uprzedze sedziego, ze ktos od nas wejdzie na serwer...
ale eot, bo widze ze moja mala propozycja zmiany regulaminu nie przejdzie


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 136 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 88 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza