[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 28 mar 2024, o 13:30

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 136 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 5 wrz 2004, o 21:24 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
To nie jest ostateczny rozpis jeszcze. Takie padly pierwsze propozycje wsrod adminow plq2. Tak, napewno sa brane pod uwage osiagniecia w innych ligach aczkolwiek na ocene maja rowniez wplyw inne czynniki.
Mysle ze ostateczna rozpiska pojawi sie 10 wrzesnia czyli za kilka dni gdy bedzie juz po zapisach i bedzie mozna na spokojnie przeanalizowac wszystko. Poprzydzielalem klany glownie dlatego by bylo wiadomo jakie teamy juz mniej wiecej poprawnie wszystkie dane pouzupelnialy na www plq2. Brak jakiegos klanu w zadnej z lig oznacza ze sa powazne braki z tym jakze "trudnym" uzupelnieniu nazwy klanu, www, tagu i skladu wraz z IP (jest ich jeszcze 15).


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 wrz 2004, o 08:53 
Naczelna zrzeda sceny Q2/Q4
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:29
Posty: 1691
Lokalizacja: stolyca
Karma: 25
$this->bbcode_second_pass_quote('shadow_no', 'W')idzę że już są pewne przydziały do lig. W związku z tym mam pytanie:
Jakimi kryteriami kierowaliście się przypisując klany do I II i III ligi ?
Chodzi o wyniki z MLQ2 ?
Czytałem komentarze - 'przypisy mogą ulec 'zmianie, ale chcę wiedzieć dlaczego akurat jest taki rozpis.


gdzie masz jakas rozpiske co do podzialu na ligi ?

informacja o podziale na ligi bedzie dostepna w piatek 10/09/2004

glownym czynnikime w polq2 byl zawsze staz klanu, teraz najcicej klutni bedzie takze z klanami 2go i 3cio ligowymi, 3 lige gownie zrobilismy aby wyrownac poziom tych TEORETYCZNIE suabszych klanow, oraz poto aby mialy przetarcie jak wygalda liga, wiekszosc z tych klanow ktore zostana przypisane do 3 ligi nigdy nie bralo udzialo w jakichs ligach albo jak braly to w ligach niedokonczonych...
_________________
Niech kołowrotek będzie z wami!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 wrz 2004, o 09:27 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lut 2004, o 16:47
Posty: 2019
Lokalizacja: Cz
Karma: 2
Chodzi mi o tabelę na http://www.q2pl.org/plq2 po prawej stronie


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 wrz 2004, o 09:31 
Naczelna zrzeda sceny Q2/Q4
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:29
Posty: 1691
Lokalizacja: stolyca
Karma: 25
nie widze zadnej tabeli,

innymi slowy, urbasek sie wyglupil aby zoabczyc wasza reakcje, na decyzje w srpawie lig czekacie jak do tej pory... do 10 wrzesnia

_________________
Niech kołowrotek będzie z wami!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 wrz 2004, o 10:09 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lut 2004, o 16:47
Posty: 2019
Lokalizacja: Cz
Karma: 2
good, chodziło mi o to co urbas wcześniej dodał


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 paź 2004, o 15:51 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lut 2004, o 16:47
Posty: 2019
Lokalizacja: Cz
Karma: 2
http://www.q2pl.org/plq2/index.php?op=descr&id=127

cytat as_besta:
$this->bbcode_second_pass_quote('As_Best', '
')sorry ale nie wiem ile wns i shadowno mieli deathsow przed zmiana, wiec wpisalem 666

Od tego jesteś sędzią żebyś sprawdził, jak niby można mieć tyle detsów jak upx miało 133 fragi a nbc 111 ?
W takich sytuacjach mija się z celem prowadzenie poszczególnych statystyk graczy na stronie PLQ2, bo teraz jak odrobić stratę ponad 600 detsów ?
Proszę o wyjaśnienie C:

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 paź 2004, o 16:00 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2003, o 10:55
Posty: 1973
Lokalizacja: Krakow
Karma: 23
No ogolnie to troche zjebales Asbest statsy wns czyms takim :D

Pozatym jak widzisz ze jeden gosc stoi z pingiem 800 przez 5minut i upx go bije to mimo to ze nbc wykorzystalo juz holda wypadalo by jednak zatrzymac gre. W ten sposob wypatrzasz wynik meczu. Co innego jest jak gra 3m z ff i jest 150:20 a co innego jak graja 2 mniej wiecej rowne klany, wynik oscyluje wokol remisu. A niestety tak bylo na dm3.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 paź 2004, o 16:17 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
Staty mozna wyedytowac, wiec mysle ze osoba odpowiedzialna za ten mecz to poprawi.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 paź 2004, o 16:25 
H4X0R

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 14:08
Posty: 2833
Karma: 36
Po 1, raport pisalem odrazu po meczu bo sie tego klany domagaly. Co za tym idzie nie wszystko bylo kompletne, nie mialem czasu przysiedziec. Wrzucilem tylko strone do ulubionych i dalem "666" zebym nie zapomnial tego zmienic. Zanim uplynela doba na dokonczenie raportu, zostalem ogolnie zmieszany z blotem. Co z tego ze wpisalem 666, 0 czy wogole nie napisalem. Mialem na to czas do popoludnia natepnego dnia! Nie bylo punktu w regulaminie ktory by zabranial pisac niedokonczone raporty.

Po 2, uwazam ze sa 2 rodzaje holdow. Jeden nie wymagajacy przyczyny, drugi wymuszony przez brak gracza w squadzie. Nie zamierzam holdowac tylko dlatego ze ktos ma wtyki. Wyobrazcie sobie gre 2 klanow gdzie kazdy ma co chwile wtyki. Za kazdym razem mialbym holdowac? A co z timerami? Mam przeciwnikowi psuc timery tylko dlatego ze ktos krzyknol wtyka? Juz nie mowie jak bardzo takie cos wytrąca z równowagi graczy. Nie jestem wróżka zeby wiedziec czy ktos krzyczy wtyka bo naprawde ma wtyki czy ma zbindowane rate 0 i tak specjalnie robi. Jesli ktos mimo laga pozostaje na serwerze i nie domaga sie zmiany, uwazam ze nie mam podstaw by przerywac gre. Jesli uwaza inaczej, wystarczy "tylda q tab enter" i klan dostaje regulaminowe 2 min na uzupelnienie squadu.

To byl pierwszy sedziowany mecz. Postepowalem rygorystycznie wg napisanych regol, za co zostalem ogolnie zbesztany. Co innego jakby normalnie powiedziec popraw to, popraw tamto, by dostosowac subiektywne i nie pisane sprawy zwiazane z sedziowaniem. Gdyby normalnie porozmawiac, nie bylo by problemu. Ale po tym jak zobaczylem bluzgi, mam ten caly cyrk gleboko w dupie.

_________________
???????????


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 paź 2004, o 01:39 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 21:52
Posty: 2684
Lokalizacja: warszawa,s
Karma: 427
asbestowi i innym robiacym cos dla sceny q2 (urbasek :]), gdy opadaja im lapy i maja ochote napisac cos takiego jak powyzej polecam ten link a w szczegolnosci niektore komentarze:

http://esports.pl/?id=post&post_id=1879082600

dla szybko meczacych sie czytaniem polecam pierwsze 3 akapity kolumny (by zalapac ocb) oraz komentarze nr 1, 4, 6, 12, 19 i 29 :)

generalnie, jesli chcesz cos robic, pomagac bo np. lubisz jakas gre/idee i chcesz sie przyczynic do jej rozwoju (w przypadku q2 to juz niestety chodzi o odwleczenie daty smierci) po prostu rob to i nie oczekuj jakiejs mega wdziecznosci, pochwal czy tego, ze cie all beda lubic i nie krytykowac - jesli zaczynasz z takim nastawieniem bo chcesz np. zyskac kolegow/slawe na scenie to daj sobie spokoj bo to jest niepowazne i naiwne, czesto wiecej zyskasz hamsko (czyli niby zabawnie) krytykujac niz tworzac - jak tego nie rozumiesz i nie przechodzisz nad tym do porzadku dziennego to sobie daj spokoj, bo takimi postami (czy kolumnami jak ten koles na esp) jeszcze bardziej sobie szkodzisz i narazasz na kolejne agresywne lub osmieszajace komentarze kolesi zacheconych twoja histeryczna reakcja

a jeszcze jedno, kiedys kolt, ktory czesto moze za mocno lubil krytykowac (ale i bedac obiektywnym robil to na poziomie, calkiem inteligentnie - mial chlop ciety jezyk) wszelkich nawiedzonych i dumnych ze swojej misji spolecznikow (oraz oczywicie oczekujacych w zwiazku z tym minimum 3 razy dziennie oficjalnych podziekowan od sceny), stwierdzil w chwili szczerosci :P w reakcji na fale krytyki za swoja postawe (bo przewaznie jedyna jego reakcja bylo, ze jeszcze bardziej sie z kogos nabijal - np. mnie :]), ze lepiej by teraz ktos komus np. na necie wytknal smiesznosc, glupote, megalomanie itd. co w sumie poza przykroscia nie robilo zadnej szkody, niz zeby pozniej taki glaskany za bycie pomocnym czy bezinteresownym koles w realu dostal prawdziwego kopa (np. zwolnienie z roboty czy brak znajomych) bo nikt nie bedzie chwalic za slaby styl, kiepskie pomysly, czy glupote nawet jak sa one dawane bezinteresownie - w zyciu liczy sie nie tylko ilosc ale i jakosc

ps. wiecie co z koltem? wzieli go do woja czy moze poswiecil sie w calosci prowadzeniu swojego gospodarstwa rolniczego odkad unia daje doplaty i nie ma czasu na net? a moze wpadl z jakas maryna i dziecko bawi?

_________________
sierota po Lost ;) & Q2 сдиелно ж ссср


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 paź 2004, o 02:44 
H4X0R

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 14:08
Posty: 2833
Karma: 36
Taa, przykra prawda.
Moje pozytywne wyobrarzenie o scenie skonczylo sie razem z q2tg, jak zaczolem wkoncu grac na powaznie zamiast cos tworzyc. To byl moj blad. Nie mam zamiaru juz nic robic dla sceny. Tylko i wylacznie dla siebie i znajomych. A reszcie mowie krotko, KIJ WAM WRYJ.

_________________
???????????


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 paź 2004, o 03:31 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 21:52
Posty: 2684
Lokalizacja: warszawa,s
Karma: 427
widze ze nie zrozumiales mojego posta i nadal brniesz w .... sam sobie dopowiedz, btw. znam cie z dwoch zjazdow i nie przypominam sobie bys w realu byl taki nerwowy, a moze to ziolo dziala na ciebie tak pozytywnie na zjazdach :)

_________________
sierota po Lost ;) & Q2 сдиелно ж ссср


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 paź 2004, o 10:16 
cze
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 21:21
Posty: 1339
Lokalizacja: Gda
Karma: 24
Jeżeli masz zamiar coś zrobić dla q2 w Polsce to wiedz, że robisz to dla siebie. To co ewentualnie chcesz zyskać, czyli odrobina szacunku, zostanie niekiedy zrównane z błotem. Dla q2 "zrobilem" więcej niż musiałem, pisałem sporo newsów, przez 9 miesiecy robiłem pff2 z monsoonem, przez co miałem 4 poprawki i 2 zbóje w drugim semestrze, mam jeden warunek na trzeci. Nie wymagam od Was nie wiadomo czego, bo przecież nie takie było założenie, chcę abyście wiedzieli, że wszystko ma swoje konsekwencje. Nie zamierzam dalej aktywnie działać, siedze sobie na #akpl ze znajomymi i to mi wystarcza.

Szacunek dla wszystkich co kiedy kolwiek zadziałali w kierunku rozwinięcia tego co się dzieje z q2 oraz dla tych, którzy aktualnie działają.
Najbardziej nie na miejscu są opinie osób, które bawią się, jak to mówią, w "młodych gniewnych" i zamiast cokolwiek zrobić, niszczą.

Nie traktujcie mojego posta jako wypowiedzi niespełnionego dziecka, albo niedocenionego dzionsła, poprostu wypaliłem się jeżeli chodzi o branie udziału w inicjatywach związanych z rozwijaniem tego co mamy.

_________________
http://cze.pl


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 paź 2004, o 10:55 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2003, o 10:55
Posty: 1973
Lokalizacja: Krakow
Karma: 23
Prawda jest taka ze jezeli decydujesz sie cos robic dla sceny, niezaleznie czy pomagasz w organizacji ligi, czy sam cos organizujesz, czy udzielasz sie w inny sposob, automatycznie skazujesz sie na to ze czesc tej sceny uzna Cie za wroga publicznego numer 1. Zawsze znajdzie ktos / grupa ludzi, ktorym niespodoba sie to co robisz, Twoje podejscie do niektorych spraw itd. Angazujac sie w zycie sceny stajesz sie jakby osoba publiczna w tym srodowisku. A normalne jest to, ze ludzie czekaja tylko az takim powinie sie noga zeby ich dobic. Tak bylo jest i bedzie. Dla mnie najwazniejsza jest satysfakcja z tego, ze jedna czy 2 osoby na cala scene powiedza ze zrobilem cos dobrze, ze bylo fajnie.. i tyle.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 paź 2004, o 13:27 
H4X0R

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 14:08
Posty: 2833
Karma: 36
Swego czasu przestalem sie przejmowac krytyka. Mimo tego niechęć narasta i mam juz pretekst zeby z tym skonczyc. Zainteresowalem sie inna gra, gdzie scena mimo wieku nie jest taka egocentryczna jak w q2.

_________________
???????????


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 paź 2004, o 14:56 
WONS

Dołączył(a): 12 lut 2003, o 23:46
Posty: 3234
Karma: 16
ASBEST NIE ODCHODŹ

:(((((((((((((((((


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 paź 2004, o 15:01 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lut 2004, o 16:47
Posty: 2019
Lokalizacja: Cz
Karma: 2
$this->bbcode_second_pass_quote('', 'Z')ainteresowalem sie inna gra, gdzie scena mimo wieku nie jest taka egocentryczna jak w q2.

Sorry, ale takie komentarze są imho dziecinne.
Kolega mnie pobił więc mam innego kolege.

No bez przesady :D
Ja czuje do Ciebie respekt bo wiem że dużo zrobiłeś dla sceny, ale ostatnimi Twoimi komentarzami się trochę do Ciebie zraziłem, a szkoda.

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 paź 2004, o 16:10 
H4X0R

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 14:08
Posty: 2833
Karma: 36
Zle mnie zrozumieliscie. Kolegow to ja mam, i od nich to sie nie odcinam. To dla reszty sceny nie mam zamiaru nic robic. To juz dawno przestalo byc zabawne, a teraz mam fajniejrze rzeczy do robienia. RIP

_________________
???????????


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 paź 2004, o 01:17 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 lip 2002, o 00:25
Posty: 2478
Lokalizacja: Poznan
Karma: 8
$this->bbcode_second_pass_quote('hanan', 'p')s. wiecie co z koltem? wzieli go do woja czy moze poswiecil sie w calosci prowadzeniu swojego gospodarstwa rolniczego odkad unia daje doplaty i nie ma czasu na net? a moze wpadl z jakas maryna i dziecko bawi?


kolt nie dojechal jeszcze ze szczecina do domu, bo taksowka do podjuch gornych kosztuje 50 zl
_________________
http://www.wdrewnieiwmetalu.pl


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 lis 2004, o 22:50 
cz:EE
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 paź 2002, o 10:49
Posty: 1839
Lokalizacja: Bruksela
Karma: 50
REGULAMIN PLQ2
.
.
.

7. Transfery: Zakaza transfer?w obowi?zuje w okresie rozgrywania rund, pomi?dzy rundami mo?na dokonywa? transfer?w na nast?puj?cych warunkach:
a) ilo?? graczy musi by? zachowana (nie mo?na przekroczy? regu?y maxplayers)
b) mo?na dokona? maxymalnie trzech korekt w sk?adzie
c) gracz, kt?ry zmienia klan, nie mo?e rozegra? wiec?j ni? 5 map w swoim pierwotnym klanie, w innym wypadku transfer jest niedozwolony.
.
.
.



Moje pytanie :
Jesli ze skladu klanu chce ktos skreslic jakis zawodnikow np. 3 to zostaje wyczerpany limit zmian w skladzie (pkt 7. b) ? jesli tak to chyba cos tu nie gra !!!

Zalozmy ze klan XXX chce dodac 3 nowych graczy, ale w tym samym czasie z tego klanu odchodzi 2 graczy ktorych trzeba wypisac ze skladu bo chca grac w barwach innego klanu. Wypisanie owych 2 graczy to sa 2 korekty w skladzie ??? jesli tak to zostaje miejsce na dodanie tylko jednego gracza.

Idac dalej to klan XXX by dopisac do skladu swoich nowych zawodnikow nie wypisze ze skladu zawodnikow ktorzy odeszli co uniemowlisi im granie w nastepnym klanie :E


Napiszcie i wyjasnijcie mi to bo chyba czegos nie czaje :|


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 136 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 18 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza