[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 20 kwi 2024, o 07:45

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Nowy system rozgrywek
Jedna wspolna liga z rewanzami 91%  91%  [ 45 ]
Dwie rozne ligi - jak do tej pory 8%  8%  [ 4 ]
Liczba głosów : 49
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lip 2004, o 22:36 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 lip 2002, o 00:25
Posty: 2478
Lokalizacja: Poznan
Karma: 8
united league - fajny pomysl
co do pucharu polski to wali mnie czy tam beda fejki czy nie, jak ktos lubi sobie psuc zabawe, to prosze bardzo, ja mam ochote sobie fajnie pograc

_________________
http://www.wdrewnieiwmetalu.pl


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lip 2004, o 22:47 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lut 2004, o 16:47
Posty: 2019
Lokalizacja: Cz
Karma: 2
Ok, imho pomysł jest fajny bardzo.

Tylko ten puchar polski jak już ktoś powiedział powinien być też dla 1 i 2 ligi, i losowanie, wtedy nie będzie fejków, wszystko będzie luzacko i elegancko, a żeby było ciekawiej to w PP można dać i 4 ligi... Każdy klan da dwa składy, lepszy i gorszy, i wtedy będzie miazga.

Jak chcecie jakiś design, czy pomoc w skryptach to walcie do mnie to coś tam pomogę, w końcu portfolio jakie takie mam ;-). To tyle skromności, gl.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lip 2004, o 22:50 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 paź 2003, o 20:51
Posty: 1172
Lokalizacja: Rzeszow
Karma: 47
jak dla mnie pomysl bardzo ciekawy. teraz tylko zyczyc powodzenia organizatorom tzreba!

_________________
pfff ;]


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lip 2004, o 22:57 
Cichociemny

Dołączył(a): 6 kwi 2004, o 11:42
Posty: 142
Lokalizacja: Z miasta.
Karma: 1
ty nie masz prawa glosu lamo [mon]
btw urbasek a co ma reaktywacja do ligii ? tosz ra bylo reaktywowane i to bedzie mialo wplyw na ocene ? pomysl. btw. my i tak mamy zapewnione miejsce z poprzedniej edycji podobnie jak jeszcze kilka klanow.

_________________
rA 4ever


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lip 2004, o 02:24 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 sty 2003, o 13:22
Posty: 3311
Lokalizacja: rzeremje
Karma: 15
no jo klawy plan :3~~~~

_________________
jad


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lip 2004, o 02:25 
Slaby koles
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2003, o 15:36
Posty: 20
Lokalizacja: LUBLIN
Karma: 0
Spoko pomysl i wogole looz. Po co 2 ligi konkurencyjne jak mozna jedna kozacką!! Rewanże sa zajebiste i oto mi chodzilo non-stop (wiedza wtajemniczeni). wiec loooooz! Jak narazie to aK odwala kupe dobrej roboty..... gl, always :P

_________________
pyri gyri skipki


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lip 2004, o 03:19 
H4X0R

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 14:08
Posty: 2833
Karma: 36
Chcialem pomuc w walce z fejkami i gadalem z Brycem od Nocheata by dorzucil mozliwosc przekazywania przez nowy NC unikalnych danych takich jak serial dysku twardego, mac karty sieciowych, i innych. Te dwie pierwsze wartosci sa unikalne. Niestety w odpowiedzi Bryce napisale ze jego projekt zajmuje sie chererami a nie fejkami i ze takie rzeczy mozna zrobic przez "stuffing"? Chyba chodzilo mu o zewnetrzny program. Ok. Zaczolem pisac taki maly programik podobny w wygladzie do chata, z mozliwoscia wysylania na rzadanie admina unikalnych danych. Moglby jednym przyciskiem uruchomic wszystkim gre na konkretnym serwie... Jest tylko maly problem. Nie wiem jak rozroznic kto sie laczy jesli kilku bedzie z tego samego ip... :/ Wiec przestalem pisac ten program.

_________________
???????????


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lip 2004, o 10:45 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
W sumie chyba bardziej chodzi o fejki z zmiennego ip jak neo niz ludzi z tej samej siedzi i jednego IP bo takich jest mniej.

EDIT: ah, sorx zle zrozumialem to co napisales.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lip 2004, o 11:40 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lut 2004, o 16:47
Posty: 2019
Lokalizacja: Cz
Karma: 2
As_Best: chyba tylko podając wewn. ip, lub maca...
Tylko że to i tak bez sensu będzie bo ip wewn. można zmienić...

A PS. Co będzie jak np teraz mam stałe ip (z sdi), a niedługo zmieniam łącze na dsla w którym będe miał inne ip ? Możecie mnie o fejkostwo posądzić... (chociaż z moim skillem to, ho, ho... ;D)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lip 2004, o 11:56 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
$this->bbcode_second_pass_quote('shadow_no', '[')b]As_Best: chyba tylko podając wewn. ip, lub maca...
Tylko że to i tak bez sensu będzie bo ip wewn. można zmienić...

A PS. Co będzie jak np teraz mam stałe ip (z sdi), a niedługo zmieniam łącze na dsla w którym będe miał inne ip ? Możecie mnie o fejkostwo posądzić... (chociaż z moim skillem to, ho, ho... ;D)


Po prostu o takich zmianach sie informuje wczesniej organizatorow a nie po rozegranym juz jakims meczu na nowym IP.

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lip 2004, o 16:04 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
$this->bbcode_second_pass_quote('sob', 't')y nie masz prawa glosu lamo [mon]
btw urbasek a co ma reaktywacja do ligii ? tosz ra bylo reaktywowane i to bedzie mialo wplyw na ocene ? pomysl. btw. my i tak mamy zapewnione miejsce z poprzedniej edycji podobnie jak jeszcze kilka klanow.


?? sob chyba zapominasz o fejkowaniu hnrc/ibo, z tego co pamietam zostaliscie wyrzuceni zarowno z mlq2 jak i plq2 a to i tak bylo w przedostatniej edycji. W mlq2 w ostatniej edycji wogole nie braliscie udzialu wiec nie wiem co wogole masz na mysli i dlaczego niby mielibyscie miec zapewnione miejsce w 1 lidze, tymbardziej ze chyba sklad juz nie ten sam. Zreszta, nad tym bedziemy sie zastanawiac po zapisach. Jeszcze jest ponad miesiac czasu.

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lip 2004, o 16:16 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:47
Posty: 1966
Lokalizacja: Grajewo
Karma: 30
z plq2 ich nie wyrzucili..


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lip 2004, o 17:57 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
ale chyba jej nie ukonczyli bo rA sie rozpadalo bo tej aferze i nie mieli skladu...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lip 2004, o 18:43 
Cichociemny

Dołączył(a): 13 paź 2003, o 07:14
Posty: 144
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 0
Zajebisty pomysl z ta jedna wspoolna liga.

A puchar tylko dla zapisanych w niej klanow.

Vote YES! :D

_________________
Be cool madafaka -.-V


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lip 2004, o 19:46 
Cichociemny

Dołączył(a): 6 kwi 2004, o 11:42
Posty: 142
Lokalizacja: Z miasta.
Karma: 1
URBASEK TY JESTES JAKIS BAJKO PISARZ, WIDZE ZE MASZ LEPSZY WGLAD DO SYTUACJI RA NIZ JA. NIE PISZ TAKICH BZDUR ZE ZOSTALISMY SKACIS WYRZUCENI BO TAK NIE BYLO Z TEGO CO WIEM Z MLQ2 THORN NAS WYPISAL A W PLQ2 GRALISMY DO KONCA WIEC SKAD TY BIERZESZ TE HISTORIE ? CHYBA ZA BARDZO SIE TYM PODNIECASZ I NIE SPISZ PO NOCACH. POZATYM TO JEST PLQ2 A NIE MLQ2 WIEC SIE TROCHE OGARNIJ. CO DO ZAPEWNIONEGO MIEJSCA TO SPRAWA JEST PROSTA ZACZNIJ CZYTAC REGULAMINY BO JAK NA RAZIE CHYBA JE TYLKO PISZESZ. WG STAREGO REGULAMINU ZOSTAJEMY NORMALNIE W LIDZE BO NIE SPADLISMY A DODATKOWA DOCHODZA NOWE TEAMY KTORE AWANS SOBIE ZAPEWNILY W BARAZACH. TO NIE JEST JAKAS NOWA LIGA TYLKO PLQ2 DO KTOREJ TY SIE PRZYLACZYLES PREZ ZAOFEROWANIE SWOJEJ POMOCY LOOZ FAJNIE ALE WIDZE ZE BARDZIEJ TUTAJ CWANIAKUJESZ NIZ GLOWNY ORGANIZATOR. WIECEJ JUZ TU NIC NIE NAPISZE.

_________________
rA 4ever


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lip 2004, o 20:10 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:47
Posty: 1966
Lokalizacja: Grajewo
Karma: 30
ale sob dojebales tym postem, co z tego ze odeszliscie ? skad wziales ze to plq2, a urbas sie "przylaczyl" ? po chuj bierzesz regulamin z plq2 ? czym on sie podnieca ? w ogole ocb ? imo ty powinienes sie ogarnac i zdjac lape z caps locka
/edit poprawilem literowke. :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lip 2004, o 20:20 

Karma: 0
ale jesli mlq2 i plq2 sie polacza to urbasek bedzie organizatorem wiec sob ja na twoim miejscu hamowalbym jezyk.


Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lip 2004, o 20:24 
abstynent
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 paź 2002, o 08:14
Posty: 338
Lokalizacja: In
Karma: 1
Jak dla mnie pomysl zajebisty. Zrobcie po prostu na tej samej zasadzie jak jest liga pilkarska i wsio ;p


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lip 2004, o 20:30 

Karma: 0
sedzia juz jest Obrazek


Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lip 2004, o 20:38 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
Sob Capslock ci sie zacial.

No to nie ukonczyliscie mlq2#2 bo nie mieliscie skladu po aferze hncr/ibo i klotniach rav vs reszta, a mlq2#3 wogole nie graliscie wiec chyba na to samo wychodzi? A jak bylo w plq2 nie pamietam dlatego napisalem "chyba" a z tego co mi hamster pisal to tez nie ukonczyliscie.

Nie napisalem tez nigdzie ze nie bedziecie w 1 lidze. Pisales ze macie zapewniony awans z poprzedniej edycji wiec ci odpowiedzialem ze tak wcale nie jest. Poza tym tak jak napisalem wczesniej przy doborze klanow bedzie wiele czynnikow branych pod uwage, jak widac liga bedzie miala calkiem nowy wyglad, a to jak wypadliscie w ostatniej edycji chyba nie ma najwiekszego wplywu tymbaridzej ze duzo od tego czasu sie zmienilo.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 24 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza