[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 29 mar 2024, o 11:53

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Czy chcialbys wziac udzial w PLM-ie??
Ankieta wygasła 19 wrz 2002, o 08:36
nie 100%  100%  [ 7 ]
Liczba głosów : 7
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2 wrz 2002, o 21:50 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:27
Posty: 6753
Karma: 172
wy dalej o tym meczu


a ja spytam inaczej



EX3 CZY UWAZASZ PODOBNIE JAK RIQ ZE ZMIEZDZYLIBYSCIE WSZYSTKICH LACZNIE Z ARENA I OPOLEM ?

_________________
get rich or die tryin


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 wrz 2002, o 00:40 

Karma: 0
NIE NIE NIE ANOMAL skasuj tego posta. Takie rozmowy sa bezsensu szczegolnie jesli skierowane sa w strone grajewa.
Przeciez bod sa najlepsi, najinteligentniejsi i najprzystojniejsi.
Jesli ty wygrasz z kims z BOD 40 razy to On nazwie Cie fartem i bedzie gral, az wygra. Gdy to nastapi bedziesz frajerem, leszczem, szczochem i burakiem, a twoje tlumaczenia ze miales ping 1000 przez 9 minut z 10 minutowego pojedynku sa nic nie warte bo przeciez przez minute miales ponizej 400 :D
Sam dobrze pamietam jak jeszcze na fpp.pl executor chwalil sie swoim niesamowitym screenem gdzie dostaje do - ilus tam, a gdy w koncu z nim zagralem i mial ping dochodzacy AZ do 65 (!!!) stwierdzil, ze przegral tylko i wylacznie PRZEZ LAGI C:

Sa ludzie ktorzy za nic w swiecie nie potrafia sobie wbic do swojego tepego lba, ze nie sa TYMI WYBRANYMI PRZEZ BOGA.


Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 wrz 2002, o 03:28 
Kozak

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 16:37
Posty: 2962
Karma: 22
co do netcrafta to w tej cafe graja czolowe klany polskiej sceny ctfa i na nic sie nie skarza (do ctfa trzeba lepszego sprzetu niz do dma)
wiec te txty o 20 fpsach sa przekomicznie smieszne


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 wrz 2002, o 10:30 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:27
Posty: 6753
Karma: 172
$this->bbcode_second_pass_quote('re5pekt', 'w')y dalej o tym meczu


a ja spytam inaczej



EX3 CZY UWAZASZ PODOBNIE JAK RIQ ZE ZMIEZDZYLIBYSCIE WSZYSTKICH LACZNIE Z ARENA I OPOLEM ?


mnie jebie mecz z a wtedy

czekam na odp C:
_________________
get rich or die tryin


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 wrz 2002, o 11:42 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 cze 2002, o 14:56
Posty: 805
Lokalizacja: G-wo
Karma: 1
co mnie obchodza jacyc ctf'owcy ? im klawiatura nie siega pod szyje ;(
a teraz podobno dokupil necraft trohe sprzetu , wymienil cos tam ...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 wrz 2002, o 13:45 
Kozak

Dołączył(a): 17 cze 2002, o 21:37
Posty: 1629
Lokalizacja: Che
Karma: 2
$this->bbcode_second_pass_quote('re5pekt', '
')EX3 CZY UWAZASZ PODOBNIE JAK RIQ ZE ZMIEZDZYLIBYSCIE WSZYSTKICH LACZNIE Z ARENA I OPOLEM ?

mnie jebie mecz z a wtedy
czekam na odp C:[/quote]
przy czym zalozmy ze brak odpowiedzi oznacza NIE i przyznanie sie do pierdolenia bez sensu
btw. riqard ty dlugo grasz w q2 bo tak mi sie wydaje ze te twoje gadki moga byc powodowane tym ze czujesz sie sfrustrowany ze mimo iz masz staz taki jak najlepsi gracze i conajmniej tak samo sie starasz to do scislej czolowki nie nalezysz i co gorsza nie robisz juz postepow - mam racje? :S uswiadom sobie ze nie kazdy musi byc dobry w tym w czym chce

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 wrz 2002, o 14:32 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:47
Posty: 1966
Lokalizacja: Grajewo
Karma: 30
anom NIE WIEM KURWA CO BY BYLO GDYBY nie jestem pieprzonym jasnowidzem jedyne z kim gram na lanie to leszcze z mojego miasta czyli zadni przeciwnicy na zjezdzie gralismy na looka dc karabasowa i odb i bylo ostro, niechcieli zebysmy byli razem..wiec NIE WIEM ale kiedys napewno sie okarze :D
rafee nie wracaj do tego meczu sam chyba wiesz co to skaczacy ping..widzialem ze czasem taki miales, ja wtedy takowy mialem ale oczywiscie jak ty wciskales cmd_help to widziales ping 65..STRASZNE !
mkuh nie wiem kto tam gra wiem jedno nie mialem czasu nawet na lookniecie do kompa bo jak tam bylismy okolo 3h wczesniej to nie bylo kompow byly dopiero na 14.10..mecz mielismy o 14.00 wiec mialem czas na odpalecznie cfg, po meczu patrzylem na czym gralem i voodoo1 to nie jest karta do gry w q2..:/
death w q2 gramy 1,5 roku z czego na necie kolo 1,2 ? nie wiem dokladnie..wiec chyba wysnoles zle wnioski..


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 wrz 2002, o 14:57 
Kozak

Dołączył(a): 17 cze 2002, o 21:37
Posty: 1629
Lokalizacja: Che
Karma: 2
jak ryszard gra 1,5 roku to powienien wiedziec ze qwa sklill przychodzi z czasem a nie odrazu i nie opowiadac bzdur


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 wrz 2002, o 16:10 
Kozak

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 16:37
Posty: 2962
Karma: 22
$this->bbcode_second_pass_quote('riQard', 'c')o mnie obchodza jacyc ctf'owcy ? im klawiatura nie siega pod szyje ;(
a teraz podobno dokupil necraft trohe sprzetu , wymienil cos tam ...

to cie powinni obchodzic ze graja tam od bardzo dlugiego czasu i potrafia miazdzyc na tym sprzecie
teraz sobie pomysl tak:
tobie przeszkadza bo miales klawiature pod szyja - innym to nie przeszkadza bo nie sa przystosowani do tego ze bedzie gral u nich jakis srednio duzy gowniarz. Pewnie u siebie masz klawiature akurat - czyli innym klawiatura jest na wysokosci kolan ? anal

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 wrz 2002, o 18:07 
Kozak

Dołączył(a): 17 cze 2002, o 21:37
Posty: 1629
Lokalizacja: Che
Karma: 2
:lol:
trzeba to gdzies zglosic riqard jest 1szym czlowiekiem ktoremu slabe warunki fizyczne nie pozwalaja grac w q2 :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 wrz 2002, o 18:08 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:27
Posty: 6753
Karma: 172
i tym optymistycznym akcentem konczymy ta interesujaca konwersacje

C:

_________________
get rich or die tryin


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 36 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza