[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 19 kwi 2024, o 22:39

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: pld 3? = eld...
PostNapisane: 20 lis 2003, o 15:40 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 paź 2003, o 18:31
Posty: 1944
Lokalizacja: w szafie Jarka
Karma: 37
ten topik to narazie propozycja chce sie zorientowac co o tym bedziecie sadzic i czy znajda sie ludzie do pomocy...

chcialbym zrobic lige duelowa ale z graczami z europy sadze ze najlepiej jak to bedzie liga z zaprosoznymi graczami bo nie wyobrazam sobie eliminacji z np 500 osobami jesli tyle by sie zglosilo...

servy sa zagraniczne na ktorych mozna ladnie klikac wiec z tym nie bedzie problemu jedyny problem dla mnie to jest - w jaki sposob ludzie z zagranicy mieli by sie o tym do wiedziec , potraktowac to jako powazny turniej w ktorym wezmie udzial czolowka graczy europejskich?

widzialbym 50 osob z polski 10 , 40 z innych krajow - skad wiedziec kogo zaprosic jasne ze z 30 osob to bedzie luz bo cozlowka kazdy ich zna wie ze dorbze graja ale np pozostale 20 osob tu beda opinie podzielone (mozna sie tym nie przjemowac i uznac ze to liga tylko dla zaprosoznych no ale w koncu chce aby byla to liga europejska gdzie bedzie sie walczyc o nr 1 w europie no i kazdy powinen miec szanse?... ) z drugiej strony eliminacje tu nei wchodza w gre (mozna podac z 10 powodow) no i zaproszeni nie beda moim wymyslem tylko bede sie sugerowal opinia wszytkich prosze o komentarze na ten temat

_________________
scream if u wanna go faster


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 lis 2003, o 15:50 
Kozak

Dołączył(a): 17 cze 2002, o 21:37
Posty: 1629
Lokalizacja: Che
Karma: 2
podepnijcie to pod euroq2l, wtedy uznaja za porzadna lige.
skandynawowie tez maja swoj duelowy turniej, wiec nei widze powodow, dla ktorych nie moznaby zrobic z nim tak jak z nq2l.
co do eliminacji to racja. w tej edycji pld prawie polowa tych co sie zglosili albo i wiecej nie rozegrala ich porzadnie. sam jestem przykladem :}


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 lis 2003, o 15:58 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2003, o 16:06
Posty: 4736
Lokalizacja: Wrocław / Gliwice
Karma: 67
PLD to POLSKA LIGA DUELOWA i mysle ze pld powinno takie zostac , jak chcesz cos zrobic - lige europejska to pod inna nazwa , ale PLD # 3 powinno nadal pozostac w takim charakterze jakim jest... to moje skromne zdanie :P

btw jestem ciekaw jak wam sie bedzie gralo na servie gdzie np purri ma p 15-20 a polacy 80-100 :s

_________________
you got to keep your head up !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 lis 2003, o 16:08 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 paź 2003, o 18:31
Posty: 1944
Lokalizacja: w szafie Jarka
Karma: 37
ja nie chce do niczego to podpinac i naprawde nazwy itd to sa zadne problemy wypowiadacie sie w blachych sprawach mowie na servach mam 50 60 ping wiec tam czy puri zy damiah maja takie same pingi mniesjze o 10 15 wiec ok nie bedziemy grali na servach gdzie ping bedzie sie roznil znacznie a jest tyle servow ze naprawde mozna spokojnie wybrac server gdzie bedzie sie mialo = ping

_________________
scream if u wanna go faster


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 lis 2003, o 16:16 
Kozak

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 16:37
Posty: 2962
Karma: 22
imo jak nie chcesz eliminacji to poprostu zapros wybrane przez ciebie (jako organizatora) osoby do gry


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 lis 2003, o 16:21 
Kozak

Dołączył(a): 23 sie 2003, o 23:56
Posty: 2361
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 3
fajny pomysł ... Lucas widze ze fajnie myslisz :)... tylko jak z organizacja ? przeciez to nie polska ale CAŁA europa... organizacja musi byc "dopieta na ostatni guzik"... co do najmu ligi zamiast PLD [polska liga duelowa] moze byc ELD [europejska liga duelowa] :P a co to tej całej czołowki europejskiej.. kogo chcesz zaprosic ?, no i moze jaka WWW ktos by zaczoł robic ? ... zeby nie było opcji ze wszystko sie bedzie robiło 5 min przed startem :>


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 lis 2003, o 16:22 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 maja 2003, o 03:16
Posty: 266
Lokalizacja: Gdynia
Karma: 13
to jest loozik pomysl ;) chce byc zaproszony :D Lucas pomysl co z Adminami skad je wezmiesz na zagraniczne servy ?? a z graczami z czolowki nie bedzie problemu masz chyba opisany kazdy klan na eroq2l i e-miala do Cl kazdego klanu, ;) w ten sposob wyslesz zaproszenia ;)

_________________
leon<Scirocco<a3 i wiadomo gdzie szukac :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 lis 2003, o 16:25 
Kozak

Dołączył(a): 23 sie 2003, o 23:56
Posty: 2361
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 3
aaa..... jeszcze jedno :) kogo zapraszasz z polski ? :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 lis 2003, o 16:45 
Kozak

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 16:37
Posty: 2962
Karma: 22
$this->bbcode_second_pass_quote('out', 'c')o do najmu ligi zamiast PLD [polska liga duelowa] moze byc ELD [europejska liga duelowa]
jak juz ma byc nazwa po angielsku to po angielsku
co z tego ze teraz bedzie sie nazywala "europejska liga duelowa" jak oni i tak nie beda rozumiec :/ jak cos to european duel league :]
$this->bbcode_second_pass_quote('tomektm', 'L')ucas pomysl co z Adminami skad je wezmiesz na zagraniczne servy ??
juz napisalem lucasowi na gg ze moge mu pomoc wiec moze sie udac bo akurat mam troche adminow na zagraniczne servery

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 lis 2003, o 16:57 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 paź 2003, o 18:31
Posty: 1944
Lokalizacja: w szafie Jarka
Karma: 37
no www mozna przerobic ta pld wszytko bylo bo tak samo tylko pozmieniane nazwy no i all po ang nie bez powodu podalem 50 osob eliminacje = 1 kolejce czyli 10 grup po 5 osob

_________________
scream if u wanna go faster


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 lis 2003, o 17:02 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 paź 2003, o 18:31
Posty: 1944
Lokalizacja: w szafie Jarka
Karma: 37
z polski to napewno scob war as riv ja error i nev (jak beda grali) no i zobaczymy po pld2 kto ejszcze problemow z wybraniem polakow nie ebdzie zadnego bo 10 osob nei ejst ustalone moze bedzie 8 moze 15 problem to bedzie z zagranicy tych co kazdy zna i wymieni jako dobrych graczy duelowych bedzie z 20 to dalej siej zu zoabczy mzoe wyjdzie akurat tak ze 50 osob to za duzo (trudno wybrac tyle osob) nie znajac dobrze innych scen pod kontem dueli

_________________
scream if u wanna go faster


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 lis 2003, o 17:05 
Kozak

Dołączył(a): 17 cze 2002, o 21:37
Posty: 1629
Lokalizacja: Che
Karma: 2
zapytaj sie wtedy znawcow.
ale tylu sie zbierze spokojnie
ze skandynawii bedzie z 30 + holandia, belgia,niemcy,estonia i inne szity.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 lis 2003, o 17:14 
Naczelna zrzeda sceny Q2/Q4
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:29
Posty: 1691
Lokalizacja: stolyca
Karma: 25
spoko pomysl, fakt se serwerow jest troche, tyle, jaka by to miaklo miec forme?taka jak teraz? X grup, czy mozena jedna j kazdy z akzdym ?

ogolnie jakie zasady?

_________________
Niech kołowrotek będzie z wami!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 lis 2003, o 17:22 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 paź 2003, o 18:31
Posty: 1944
Lokalizacja: w szafie Jarka
Karma: 37
zasady jak w pld jest mozliwosc wtedy pograc z duza czescia graczy z poza polski

_________________
scream if u wanna go faster


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: aikman
PostNapisane: 20 lis 2003, o 21:20 
Przyczajony

Dołączył(a): 22 mar 2003, o 14:30
Posty: 32
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('mkuh', ' ')
$this->bbcode_second_pass_quote('', 'j')ak juz ma byc nazwa po angielsku to po angielskuco z tego ze teraz bedzie sie nazywala "europejska liga duelowa" jak oni i tak nie beda rozumiec :/ jak cos to european duel league :]
Ja myśle ze jak robili NDML to jebalo ich to czy jakis Polak zrozumie coto oznacza:/ wiec mysle ze nazwa powinna byc calkowicie po Polsku.
_________________
Play For Honor


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 lis 2003, o 21:26 
Kozak

Dołączył(a): 23 sie 2003, o 23:56
Posty: 2361
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 3
ja przyznaje racje mkuh'owi ja napisałem dlatego "europejska liga duelowa" - bo moze ktos nie sqma jak napisze po angielsq ;)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: yo! :D
PostNapisane: 20 lis 2003, o 21:45 
Slaby koles

Dołączył(a): 15 gru 2002, o 18:53
Posty: 3
Lokalizacja: b-stok
Karma: 0
...po pld bedziecie mieli czołówke najlepszych.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 lis 2003, o 22:16 
Kozak

Dołączył(a): 17 cze 2002, o 21:37
Posty: 1629
Lokalizacja: Che
Karma: 2
$this->bbcode_second_pass_quote('aikman', 'J')a myśle ze jak robili NDML to jebalo ich to czy jakis Polak zrozumie coto oznacza:/ wiec mysle ze nazwa powinna byc calkowicie po Polsku.

zwroc uwage na to ze angielski jest o wiele bardziej rozpowszechnionym jezykiem niz polski i to angielskiego uzywa sie w takich sprawach miedzynarodowych jak np. CB czy NDML.

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 lis 2003, o 00:42 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 paź 2003, o 18:31
Posty: 1944
Lokalizacja: w szafie Jarka
Karma: 37
ok czyli wiem juz cos wiecej scoob mi bardzo pomogl swoja wiedz na temat sceny itd

ogolnie to mozna zaczac od "zaraz" czyli www robic szukac sedziow szuakc ludzi co przetluamcza np regulamin na ang itp zapraszac konkretne osoby i to by zajelo jakis miesiac aby wszytko bylo ok
mapy q2dm1 q2dm2 q2dm3 q2duel5 q2duel8 ptrip match1 q2rdm2 tak jak w pld licza sie pkt czyli gramy 3 mecze niezalenzie czy jest 1:1 czy 2:0 mysle ze latwiej bedzie kazdy gracz wybiera sobie mape 3 mape wybiera ten kto prowadzi 2:0 albo ten co am wiecej fragow w 1:1

bo z odrzucaniem to 1 osoba odrzuca 2 druga 2 zostaje 4 mapy a nie 3 wiec to chyab odpada

_________________
scream if u wanna go faster


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 lis 2003, o 01:12 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 23:26
Posty: 3116
Lokalizacja: Poznan
Karma: 21
/me jasnowidz
na kazdym meczu skandi-pol polak bedzie odrzucal q2rdm2 :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 29 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza