[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 19 kwi 2024, o 11:49

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 154 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Czy to dorby pomysł?
TAK 80%  80%  [ 67 ]
NIE 19%  19%  [ 16 ]
Liczba głosów : 83
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 26 paź 2003, o 03:24 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2003, o 21:28
Posty: 250
Lokalizacja: Rzeszow
Karma: 0
zgadzam sie w 100% z rookim (chyba pierwszy raz :P ) przeciez zglosilo sie 17 miast(Wawa, Toruń, Radom, Łódź, Szczecin, Wrocław, Poznan, Starachowice, Krynica, Bydgoszcz, Czestochowa, Gdansk, Kraków, Gliwice, Białystok, Gdynia, Rzeszów) nie widzialem jeszcze zgloszenia Grajewa, ale pewnie na 100 zagrają to juz 18. Wiec ja nie widze powodu zeby pisac non stop ze to jest do bani i wogole. Jak dla kogos to jest obciach zeby zagrac ze slabszymi w timie to jego sprawa...
btw. http://www.rz-team.prv.pl joosh dziala :D As best mozesz zrobic na q2.tv jakis dzial ze stronkami :) moze jakies spary pozaturniejowe pogramy :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 paź 2003, o 09:22 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 paź 2003, o 18:31
Posty: 1944
Lokalizacja: w szafie Jarka
Karma: 37
$this->bbcode_second_pass_quote('Rookie', '4') me liczy sie pomysl i zabawa. Bydgoszcz- Ja gram i No_name gra, kucol i uli to moi kumple z lanu ale nieobyci prawie wcale na sieci ten caly seebull czy jakos to ja nawet niewiem czy on zna mapy.. ale zabawa ma byc a fajnie ze sa ludzie chcacy reprezentowac bydgoszcz. Nasz sklad ma duze (jezeli nie najwieksze ) szanse na ostatnia pozycje, ale grunt to fajna zabawa. Wychodze wiec z zalozenia ze jak komus nie pasuje czy sie nie podoba to niech nie czyta tego topicu. Gra tu nie jest przymusem i nic na sile wiec.. niechce, niepodoba mi sie to siedze cicho a nie wypicuje farmazony na 3 strony (Lucas), po chuj...???


jak przeczytasz te moje psoty do odrazu bedziesz mial odp i przeczytasz tez ze temat jest skonczony jezeli chodzi o mnie i nie ma sensu dalej tego ciagnac to jest forum kazdy wypowiada swoje zdanie ja tez to zrobilem a ze mialem inne masz jakis zal. Sory ja nie musze sie przypodobac scenie tak jak ty wiec pisze to co uwazam i nie mam z tym jakiegos problemu ze mam inne zdanie poprostu takie samo zdanie jak ja mialo jeszcze prae miechow polowa sceny jak nie wiecej ale skoro uwazaja ze teraz bedzie ok to luz ja do tego nic nie mam tak jak pisalem to w poprzednich postach i HF

paranoid jak by dla mnie byl obciach grania ze slabszymi to bym gral w synth albo 3m takze zastanow sie do kogo kierujesz te slowa
_________________
scream if u wanna go faster


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 paź 2003, o 09:37 
WONS

Dołączył(a): 12 lut 2003, o 23:46
Posty: 3234
Karma: 16
$this->bbcode_second_pass_quote('Lucas', 'S')ory ja nie musze sie przypodobac scenie tak jak ty


Nie czaje ciebie lupas. Co maja do " przypodobania " jego poglady ?

Racja, ze pol roku temu scena miala podobne poglady z wiadomych wzgledow, ale teraz sie raczej wyrobilo i startuje duzo wiecej miast. Nie wiem czemu oskarzasz go przypodobanie sie ? Komu to bedzie sluzyc ? Opa na #q2 dostanie ? Pisze co mysli i eot.

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 paź 2003, o 09:51 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 paź 2003, o 18:31
Posty: 1944
Lokalizacja: w szafie Jarka
Karma: 37
wns nie wiesz czemu bo masz maly mozg a to twoj problem nie moj

_________________
scream if u wanna go faster


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 paź 2003, o 10:14 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2003, o 10:55
Posty: 1973
Lokalizacja: Krakow
Karma: 23
$this->bbcode_second_pass_quote('Lucas', '
')
paranoid jak by dla mnie byl obciach grania ze slabszymi to bym gral w synth albo 3m takze zastanow sie do kogo kierujesz te slowa



a ak przecierz grasz ;0

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 paź 2003, o 10:44 
WONS

Dołączył(a): 12 lut 2003, o 23:46
Posty: 3234
Karma: 16
$this->bbcode_second_pass_quote('Lucas', 'w')ns nie wiesz czemu bo masz maly mozg a to twoj problem nie moj


No i co mam ci napisac ? Po co cie bluzgac ? Nie mam malego mozgu, raczej obiektywnie mysle.

Maly to ty za to jestes...

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 paź 2003, o 10:52 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 paź 2003, o 18:31
Posty: 1944
Lokalizacja: w szafie Jarka
Karma: 37
wns jak ty obiektywnie myslisz to ja jstem matka teresa jedyne co ty robisz tu na tym bordzie to tylko piszesz ze sie z kims zgadzasz nic nie wnosisz nawet nie umiesz sie normalnie wyslowic jedyne co robisz to sie przypierdalasz a razej wpierdalasz tam gdzie nie trzeba wiec daj juz sobie spokoj idz kup sobie nowa igle

guan ale ak dostaje z synth i 3m tak wiec jestesmy gorsi jako tim od nich a jednak jetem z nimi?

_________________
scream if u wanna go faster


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 paź 2003, o 10:58 
WONS

Dołączył(a): 12 lut 2003, o 23:46
Posty: 3234
Karma: 16
$this->bbcode_second_pass_quote('Lucas', '[')b]nie umiesz sie normalnie wyslowic


Nie kompromituj sie.

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 paź 2003, o 11:13 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 paź 2003, o 18:31
Posty: 1944
Lokalizacja: w szafie Jarka
Karma: 37
wns ale teksty ktore dotycza ciebie nie przyklejaj ich mi i nie martw sie o mnie popatrz na siebie albo moze nie patrz :D

_________________
scream if u wanna go faster


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 paź 2003, o 12:02 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
Zawsze sobie tak fajnie klikacie. Zaczynam myslec ze jestescie bracmi :)

_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 paź 2003, o 13:58 
Naczelna zrzeda sceny Q2/Q4
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:29
Posty: 1691
Lokalizacja: stolyca
Karma: 25
ja napisze cos na teamt moze,

widzac ilosc miast sytem bedzie pucharowy aby jak nie w ciagu jednego wekendu to chociaz w ciagu dwoch to rozegrac, do 2 listopada jak psialem sa zapisy pozniej byc moze mniej wiecej w polowie zostana rozlosowane pary, w zwiazku z tym, ze, taki torniej bedzie mial miejsce po raz peirwszy nie ebdzie zadengo rozstawiania miast, nie bedzie takze repasarzy, system raczej best of 5, wiaodmo ze srednio bedzie potab poswieci na mecz okolo 1,5h wiec mam z gory prozbe aby miasta byl;y ZOORGANIZOWANE i na godzine wyznaczoengo meczu byly gotowe wpisac ready a nie wejsc na server(pisze to teraz, poniewaz niektore miasta pewnie pofatyguja sie grupa do cafe, stad macie okolo 2tyg na sutalenie wszysktiego sobie i ewentulane zarerezerwowanie)

proponowany termin 8-9 listopad, badz 15-16 listopad,

wiecej szczegolow podam po skonczonych zapisach, wraz z "jakims" regulaminem

_________________
Niech kołowrotek będzie z wami!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 paź 2003, o 15:10 
Kozak

Dołączył(a): 17 cze 2002, o 21:37
Posty: 1629
Lokalizacja: Che
Karma: 2
$this->bbcode_second_pass_quote('Lucas', '
')
guan ale ak dostaje z synth i 3m tak wiec jestesmy gorsi jako tim od nich a jednak jetem nimi?


obiektywnie oceniajac, jesli chodzi o tp to inni gracze ak wcale ci nie ustepuja, ba jest nawet kilku lepszych, wiec nie wywyzszaj sie tak.

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 paź 2003, o 15:45 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 paź 2003, o 18:31
Posty: 1944
Lokalizacja: w szafie Jarka
Karma: 37
ja sie nigdzie nie wywyzszam zle chyba cos przeczytales ja nie = sie do graczy z ak tylko = tim ak do timu synth z od ktorego jestesmy gorsi naucz sie czytac a potem cos komentuj i obiektywnie oceniajac to ty moze zacznij myslec jak cos czytasz albo najlepiej zm

_________________
scream if u wanna go faster


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 paź 2003, o 16:01 

Karma: 0
Zbliza sie zima bo lucas juz sie ze wszystkimi kloci. Musi miec kogo przepraszac na Swieta :D


Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 paź 2003, o 16:01 
Kozak

Dołączył(a): 17 cze 2002, o 21:37
Posty: 1629
Lokalizacja: Che
Karma: 2
"paranoid jak by dla mnie byl obciach grania ze slabszymi to bym gral w synth albo 3m takze zastanow sie do kogo kierujesz te slowa" z tego jasno wynika ze w 3m i synth mialbys "rownych" w timie, a teraz nie masz.
btw. idz lepiej do szkoly, moze naucza cie normalnie pisac i czytac


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 paź 2003, o 16:11 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 paź 2003, o 18:31
Posty: 1944
Lokalizacja: w szafie Jarka
Karma: 37
nieee tu nie chodzi o mnie tylko o klan ak bezemnie i klan synth i 3m czyli = rivena oniego kk do scobego wariroa mkuha itd i popatrz na statsy ile razy wygrywalo sytnh z ak itd dlatego psize ze gram w slabszym klanie czyli ak od synth i 3m rozumiesz ? latwiej by mi sie gralo i kazdemu innemu w skladzie z synth niz w skladzie ak ktory jest slabszy i tyle zle zrozumiales

_________________
scream if u wanna go faster


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 paź 2003, o 16:35 
Naczelna zrzeda sceny Q2/Q4
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:29
Posty: 1691
Lokalizacja: stolyca
Karma: 25
offtopic

wydaje mi sie ze Lucasowi chodzi o latwosc gry, niestety poki co synth nas bije, mimo ze usielnie staramy sie to zmieniec nie udaje nam sie to narazie, i jemu , tak sadze, chodzi o to ze latwiej by sie gralo z synth niz z nami.. :D

_________________
Niech kołowrotek będzie z wami!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 paź 2003, o 16:45 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 paź 2003, o 18:31
Posty: 1944
Lokalizacja: w szafie Jarka
Karma: 37
szkoda hamster ze nie wszyscy to zrozumieli :D np death zrozumial ze mi chodzi o to ze ja jestem najlepszy i gram z takimi lamersami jak wy i dlatego sie oburzyl bo ja wcale nei ejstem najlepszy :D i teraz trzbea pisac pare postow zeby zrozumial
proponuje zakonczyc ta rozmowe ktora jest bezsensu? HF w turnieju

_________________
scream if u wanna go faster


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 paź 2003, o 17:04 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 23:26
Posty: 3116
Lokalizacja: Poznan
Karma: 21
$this->bbcode_second_pass_quote('Lucas', '
')jak przeczytasz te moje psoty do odrazu bedziesz mial odp


lucas nie psoc sie juz w tym topicu ;]]]]

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 paź 2003, o 17:14 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
hamster czy co do terminu tez bedziez glosowanie ? czy po prostu ktos ustali i po frytach ?

_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 154 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 24 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza