[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 16 kwi 2024, o 15:58

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 20 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: moze
PostNapisane: 6 paź 2003, o 02:34 
Kozak

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 16:37
Posty: 2962
Karma: 22
moze tu kurwa ktorys z laskawych sedziow, ktorzy pisali o tym caly czas, a teraz jak pytam to nikt kurwa nie chce odpowiedziec, odpowie na moje pytanie:
:( - 2003-10-05 21:52:13
szkoda ale napisze tylko ze jak sie tak trzymacie regulaminu to mecz synth vs. agl powinien zostac uniewazniony poniewaz zostal rozegrany przed terminem hm wiec regulamin dziala tylko w jedna strone ?
autor: ~mkuh
no ofence - poprostu pytam tak btw.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 paź 2003, o 08:01 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2002, o 20:35
Posty: 1567
Lokalizacja: Chicago
Karma: 54
ta wpadnie ci rafi i zrobie ankiete czy zupa byla zaslona

_________________
Laa-la-la E-oo-e-oo


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 paź 2003, o 11:13 
Naczelna zrzeda sceny Q2/Q4
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:29
Posty: 1691
Lokalizacja: stolyca
Karma: 25
a wiec,

kcialem odp na stronie plq2 ale tam nie moge dowac komentarza (wtf?)

wiec postaram sie na czesc postow odpowiedziec tutaj:

mkuh:
jak wiesz ligi nie robimy za pieniadze, absoltunie zadnych profitow z tego nie mamy, to jest nasza dobra wola, monopolu na ligi takze nie mamy, jedyne czym sie kierujemy to staram sie zrobic wszytko aby byla to najabrdziej profesjonala liga, jesli oba klanu zgodzly sie na wczesinejszy termin meczu i jeden z nich (sYnth) bardzo nelagala na rozegranie go we wcesniejszym terminie, nie moge od tak powiedziec ze nie bo mam takie widzimisie to chyba normlane?
gdyby odmowil i nie daj obrze w wyznaczonym terminie byscie nie mogli zagrac i grozil by wam w/o bylby pewnie jeszcze gozej

sasha:
napisales komenta w ktorym uzyles okreslenia "gdyby to bylo nie pierwszzy raz" - naszczescie udalo nam sie PRZYPADKIEM wykryc to za pierwszym razem, piszesz rowniez o uniewaznieniu meczu, czy gdyby nie przypadek, i bysmy sie nie rozijenotali o tym i agl kcialo by potorrzyc mecz bo niE BYL TERMINIE byloby ok?
tak w reg nie ma okreslenia za co jaka jest kara, sugerowalismy sie poprzednim prawie ze identycznym incydentem w PLQ2 #3

scoob:
po 1. z mojej strony bardzo suabo jest twoje laczenie waszej dyskwalifikacji z tym, ze akurat jestem cl klanu rywalizujacego z wami, gdyby faktycznie bylo tak jak piszesz to dawno bym cos zrobil a nie dzierzyl koljenych porazek na przelomie roku, to ze z biegiem czasu ekipa ktora rozpoczela PLQ2 pare lat temu sie wykrusza jest naturalne, a jak pisalem wczescniej nie mam z tego nic aby sie okreslic czy np klan czy liga
po 2. nie zamierzam tesh proiwadzic dywagacja kto na tym wiecej zyska a kto straci i jakimi to my jestemy chamami eliminujac was aby wygrac lige, jakos nie zrobilem bilborda o wygraniu ligi dmC po waszych probroblemach, a wrecz preciwnie przynalem ze to wam sie ono nalezalo

sYnth:
jedyny warrior powiedzial, ze glowna wine ponosicie wy, owszem JA bylem sendzia, i pewie to moja wina ze nie zareagowalem 10 sek porozpoczecie meczu, jednak kcialbym Ci(scoob) przypomniec, iz mowilem ze nie mam totalnie warunkow do siedzania na obsie ze o sendziowaniu nie bylo mowy, aby isc wam na renke i pomoc rozergac ten w termini przez was ustalonym zgodzilem sie, fakt jest taki ze zobacznie wynikow podczas granej mapy i wpisanie gupiego "details" graniczylo z cudem aby uniknąc overflooda, co raczeej widac na demku jak czesto latalem

PLQ2 #3:
sytaja jaka wtedy miala miejsce byla prawie ze identyczna, error zgloszony i grajac w dmC, zagral w meczu cf vs iw jako cf.fix, jedyna roznica jest taka ze teraz ukaralismy dodatkowo butchera

byc moze przyczyna ktora spowodala ze usunelismy was z tej edycji ligi byl fakt waszej dominacji na scenie (nie oabwy przed zmonopolizowaniem jej) a to ze skoro najlepszzy klan PL robie takie reczy to strach pomyslec do czego beda zdolni inni
wydaje mi sie rowniez ze gdyby cala sytuacja dytczyla klanu nB(przypadek) nie bylo by wogole takiej polemiki i zbednej dyskusji

_________________
Niech kołowrotek będzie z wami!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 paź 2003, o 12:40 
Kozak

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 16:37
Posty: 2962
Karma: 22
$this->bbcode_second_pass_quote('hamster', 'n')ie moge od tak powiedziec ze nie bo mam takie widzimisie to chyba normlane?

nie rozumiem dlaczego nie mozesz. wystarczy jeden txt "kolejka zaczyna sie xx.xx.xx wiec mecz trzeba rozegrac miedzy xx.xx.xx/xx.xx.xx"
$this->bbcode_second_pass_quote('hamster', '
')dawno bym cos zrobil a nie dzierzyl koljenych porazek na przelomie roku

ciekaw jestem co bys zrobil. podrzucal nam jakies gowna ?
$this->bbcode_second_pass_quote('hamster', '
')to ze skoro najlepszzy klan PL robie takie reczy to strach pomyslec do czego beda zdolni inni

zacznijcie pisac zamiast "robi takie rzeczy" = "gral z fake'iem" czy cos bo te wyolbrzymianie wyglada jak bysmy grali na wallchakach, botach czy innym syfie
gl reszcie klanom w lidze

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 paź 2003, o 14:00 
romek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 20:47
Posty: 2332
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 29
ok stop this...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 paź 2003, o 15:25 

Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('Scooby', 't')a wpadnie ci rafi i zrobie ankiete czy zupa byla zaslona


najwieksze pretensje ma koles ktory byl na tyle glupi, zeby rozmawiac o meczu plq2 na obsie w czasie innego meczu wiedzac, ze moze byc nagrywane i ogolnie dostepne.

Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 paź 2003, o 16:02 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2002, o 20:35
Posty: 1567
Lokalizacja: Chicago
Karma: 54
raf gadalem se z nim jak w kazdym innym miejscu a skad moglem wiedziec ze mkuh da te demka na net ale co do ilorazu inteligencji odbij bo ta ankieta naprawde byla zalosna cos ala "zrobie sensacje" i dostane nobla :] whatever widocznie tak mialo byc...

_________________
Laa-la-la E-oo-e-oo


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 paź 2003, o 16:17 

Karma: 0
zrobilem ankiete bo chcialem wiedziec jakie ma zdanie reszta sceny. Moglibysmy z hamsterem wyjebac was od razu, ale jestem pewien ze wtedy byloby cos w rodzaju "O! Hamster znalazl cos do czego mozna sie przyjebac i wywalili nas z ligi zeby ak moglo wygrac plq2" a tak mam czyste sumienie, ze widzimy ta sytuacje w takim sam sposob jak wiekszosc osob ktore to interesowalo.


Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 paź 2003, o 17:08 
Naczelna zrzeda sceny Q2/Q4
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:29
Posty: 1691
Lokalizacja: stolyca
Karma: 25
$this->bbcode_second_pass_quote('r@fee', '.')..w rodzaju "O! Hamster znalazl cos do czego mozna sie przyjebac i wywalili nas z ligi zeby ak moglo wygrac plq2" a tak mam czyste sumienie, ....


51 komnet scooba na plq2(fantashokata)

w kocnu zasne spokojnie
_________________
Niech kołowrotek będzie z wami!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 paź 2003, o 17:47 
Luzny kolezka
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 16:01
Posty: 380
Lokalizacja: Lodz
Karma: 0
ahahahahahahahahahaha
scoob zmiazdzyl filmem :D

_________________
Nie wierz w cuda, polegaj na nich :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 paź 2003, o 19:13 
Cukierkowy

Dołączył(a): 18 kwi 2003, o 13:12
Posty: 192
Lokalizacja: Gdynia
Karma: 0
btw ja go zrobilem ;)

_________________
^[


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 paź 2003, o 20:18 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2002, o 20:35
Posty: 1567
Lokalizacja: Chicago
Karma: 54
hasmter to nie ja to zrobilem, nie jestem taki "fajny" zeby zrobic takie cos dal mi to roach, stary jestes wielki bo pompe mam z tego zajebista a liga mnie juz wali grajcie sobie w swojej lidze gl all

_________________
Laa-la-la E-oo-e-oo


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 paź 2003, o 23:49 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 00:09
Posty: 2065
Karma: 63
to jak w polityce afera Rywina :D powolajcie komisje :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 paź 2003, o 03:50 
Kozak

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 16:37
Posty: 2962
Karma: 22
$this->bbcode_second_pass_quote('r@fee', 'M')oglibysmy z hamsterem wyjebac was od razu

czemu tak?
macie adminy na plq2 ? i mozecie kickbany robic ?

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 paź 2003, o 07:04 
romek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 20:47
Posty: 2332
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 29
mimo calej racji zwiazanej z "kara" jaka spotkala synth za to co sie stalo, niezaleznie od tego czy uwazam ze w takiej postaci w jakiej jest nalezala nam sie, to:

$this->bbcode_second_pass_quote('', '
')Moglibysmy z hamsterem wyjebac was od razu


troche przeginacie/asz z monopolizacja i wladza jaka WYDAJE WAM/CI sie ze macie/SZ w plq2 (i to nie pierwszy raz). Jest jeszcze 3 organizatorow oprocz was rafee - w tym ja i mkuh - warto by bylo porozmwaiac najpierw w naszym gronie na ten temat (tym bardziej ze i ja i mkuh jestesmy z klanu zamieszanego). Nie stalo sie tak - podjales decyzje sam z hamsterem robiac ankiete na fb... coz, ok. Jako "wspolwinny", mimo ze niby nie gram to ciagle jestem w synth, nie poczuwam sie do tego zeby dane mi byly jakies specjalne prawa do decydowania w tej kwestii, ALE KOMPLETNE OSRANIE ? To nie komuna ani faszyzm - nawet z mizakim ktory ewidentnie mial zbota probowano prowadzic dialog zeby zobaczyc co mial do powiedzenia. Nie wypowiadam sie na temat tego czy kara jest wlasciwa, czy nie. Nie mam nic przeciwko niej, ale cytat ktory wkleilem (zreszta mkuh tez) Ciebie rafee jest po prostu zenujacy.

I niech ktos zamknie ten topic do wieczora bo nic ciekawego tu i tak nie bedzie a nie mam moderatora...

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 paź 2003, o 08:10 

Karma: 0
Mik nie mam pojecia co sie z toba dzieje. Wnioskuje po sporadycznych twoich wpisach ze masz jakies problemy zdrowotne i dlatego nie udzielasz sie ani na forum ani na IRC. Tylko, gdy cos dotyczy ciebie znajdujesz czas, zeby przypomniec wszystkim ze jestes w EKIPIE PLQ2. Szkoda tylko, ze zapominasz o tym gdy chodzi o organizowanie....

Odpowiadajac na pytanie mkuha: Chodzilo mi o to, ze moglismy [ <----- ja, hamster, zimzum ] podjac decyzje bez udzialu "sceny"

Mik: Od kiedy to na lawie przysieglych zasiadaja wspolwinni ?


Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 paź 2003, o 15:16 
romek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 20:47
Posty: 2332
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 29
rafee ale mnie nie ma 2 tygodnie raptem ;]] bylo o tym wiadomo od poczatku ze bede "offline" na jakis czas z powodu braku kompa. Nie ma to wiele do tego w jaki sposob napisales to co napisales... jebac to. To ze byl fejk to byla wina kogos z synth kto o tym zadecydowal (nie wiem kogo). Szkoda ze zamiast uniewaznienia meczu i ostrzezenia ktore zawsze funkcjnonowalo zostalismy z automatu wyjebani. Wyglada mi to na jakis konfilkt miedzy kims a kims.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 paź 2003, o 20:00 

Karma: 0
Dla mnie najwazniejszy fakt w tym calym burdelu byl taki, ze SCOOB nalegal na rozegranie walki w czasie gdy warrior i mkuh byli na lan party w niemczech ! Sam dobrze wiesz, ze na MSX'ie nie mozna polegac (gralismy przeciez z nim w klanie w q3), a wasz team nie ma tylu graczy co do niedawno Cyber Forces.
Druga sprawa to to, ze sYnth to najlepszy klan w Polsce. Jestescie wizytowka dla calej europy, a tu taki klops !
trzecia sprawa to jak pokazaly poprzednie edycje tamte kary byly zbyt delikatne i niczego nie zmienily. Moze tym razem sie uda ? Przykro mi, ze kosztem sYnth, ale gdyby scooby poczekal te pare dni, az wroci warrior i mkuh nie byloby zadnej sprawy wiec wina jest tylko i wylacznie wasza.


Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 paź 2003, o 20:14 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:27
Posty: 6753
Karma: 172
takie rozmowy powinny byc prowadzone na forum prywatnym

_________________
get rich or die tryin


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 paź 2003, o 23:08 
Naczelna zrzeda sceny Q2/Q4
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:29
Posty: 1691
Lokalizacja: stolyca
Karma: 25
wydaje mi sie ze mkuh dsotal odp na zadane pytanie wiec zamykam topic,

rafee i mik, oraz mkuh, mozemy porozmiwac na prywantym forum tak ?

_________________
Niech kołowrotek będzie z wami!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 20 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza