[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 24 kwi 2024, o 08:41

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Co robimy ?
Ankieta wygasła 9 paź 2003, o 15:42
Wyrzucamy sYnth z ligi plq2 67%  67%  [ 38 ]
sYnth zostaje, ale zwyciestwo dla agl 19%  19%  [ 11 ]
zostawiamy tak jak bylo 1%  1%  [ 1 ]
Niech organizatorzy podejma decyzje a my ja zaakceptujemy 10%  10%  [ 6 ]
Liczba głosów : 56
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 3 paź 2003, o 22:58 
Naczelna zrzeda sceny Q2/Q4
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:29
Posty: 1691
Lokalizacja: stolyca
Karma: 25
Scooby,

szczycisz sie tym ze grales za inne klany?!

litosci

piszesz ze "nie dopilnowalem" meczu, owszem poniekad masz racje, nie dopilnowalem, zapomniales jednak wspomniec o tym jakie ja mialem wtedy warunki, do siedzenia na obsie, a raczej ich braku, oraz o tym jak
SAM nalegales na rozegranie tego meczu akurat wtedy (zbieg okolicznosci bylem jedynym z org dostepny w tym czasie)

to jak i kiedy MY organizatorzy sprawdzamy ip lezy tylko i wylacznie w naszej kwesti, to kto tym sie zajmuje takze, jak sam wiesz czesc osob jest srednio dostpena

przed starem ligi kciales zrobic wszytko aby wygladala ona PROFESJONALNIE, jak mozesz czegos takeigo wymagac jako bez watpienia najlepszy klan zeszlego roku (moze nie tylko) robicie (sorty dla tych ktorzy w tym nie brali udzialo) takie waly

nie sadzisz ze wystawiles sie na posmiewisko jako cl?
tym bardziej szukajac jakiegos dziwnego usprawiedliwienia?

tak, wiem to tylko gra...

_________________
Niech kołowrotek będzie z wami!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 paź 2003, o 23:14 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 23:26
Posty: 3116
Lokalizacja: Poznan
Karma: 21
troche sie wyglupiles scoob :)
z fajnym tekstem wyjechales do mnie.
jak wiesz w regulaminie jest napisane ze nie moge specowac przeciwnika, wiec to nie moje demko jest na DS.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 paź 2003, o 23:22 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
Po prostu robi sie z dnia na dzien coraz ciekawiej. Czolowy klan w .pl robi takie przekrety przy ktorych ekipa SLD wysiada - tylko pogratulowac - zrobicie w przyszlosci kariere na polskiej scenie politycznej :D. A tak serio to podoba mi sie okreslenie scooba ze robi to dla zabawy (czy jakos tak). Naprawde to musi byc ubaw po pachy robic innych ludzi w chuja - pewnie kazdy kto sie o tym dowiaduje umiera ze smiechu , w szczegolnosci ci ktorych to bezposrednio dotyczy. Gratulacje dla scenowych "chill-owcow" i czekam z niecierpliwoscia na nastepne akcje. Pewnie nie bede musial dlugo czekac ;).

A rafee znow zrobil ankiete - to jakis ankietowy maniak :D

_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 paź 2003, o 00:42 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2002, o 20:35
Posty: 1567
Lokalizacja: Chicago
Karma: 54
hamster ja cie nie winie, a juz najlepsze jest to ze twierdzisz iz sie tlumacze? ja ci opowiedzialem-napisalem jak dokladnie bylo nie zaprzeczajac ze butch gral i ze to moja wina, czy ja jestme cl sYnth? hm no trudno powiedziec bo u nas nigdy nie bylo cl, jestesmy kalem "chilloutowcow" ktorzy graja i sraja na kwestie hierarchi w klanie, ale co do samej kwesti sprawy prosze nie piszcie juz nic glupiego bo wypowiedz kolta mnie juz rozpeirdlaa koles ktory nie ma prawie nic wspolnego z q2 od dluzszego czasu poza ogladniem demek i wrzucaniem ich na dmc, a co do ankeity to jest pompa bo powaga to wyglada jak sensacja taka ato huj wielki w kapciach na 2 raz dodajcie jesczse odp dodaktowa - telefon do przyjaciela, nudzi mnie juz to zamknicjie ten topic a sedziowie niech zrobia co chca , tttttttheeeeeereeeeeeeeess gooooooottaaaaaa be mmmoreeeee 2 liiiiiife ...... than qqqqq222222222 laalalala

_________________
Laa-la-la E-oo-e-oo


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 paź 2003, o 01:03 
Cukierkowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2002, o 16:26
Posty: 192
Lokalizacja: WAWA
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('wns', ' ')wypierdalac i wszystko na ten temat.


Czlowieku wyjdz kiedys na dwor ... poznaj zycie i tematy na ziemi. :D

$this->bbcode_second_pass_quote('wns', 'M')nie to bawi jedna opcja. My tu gadu - gadu. A nikt z synth nic nie klika w tym temace. Wtf ?
.

A wiesz co mnie bawi ? te twoje hujowe komentarze i nabijanie postow z motywem (chce byc fajny wiec bede duzo pisal) :D

Niebrales udzialu w meczu nie jestes z sYnth ani agl nie jestes sedzia?
to co ?
to wypierdalaj z takimi komentarzami , bo dac ci wiaderko lopatke i zaprowadzic do piaskownicy to nikt ciebie tam nawet nie odrozni od innych typow taki jestes dla mnie zabawny.
Niemam zamiaru tego komentowac eot.
_________________
<b>Mistrz Polski</b>


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 paź 2003, o 02:42 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:47
Posty: 1966
Lokalizacja: Grajewo
Karma: 30
$this->bbcode_second_pass_quote('Scooby', '(')...) jestesmy kalem "chilloutowcow" ktorzy graja i sraja na kwestie hierarchi w klanie (...)


:D:D:D:D:D:D:D

sorry ale musialem :E

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 paź 2003, o 07:39 
WONS

Dołączył(a): 12 lut 2003, o 23:46
Posty: 3234
Karma: 16
Co to monument ?

Uznajmy, ze COS.

A wiec MOMUMENCIE - wyrazam tylko swoja opinie na ten temat, robi tak kazdy - dlaczego masz problem do mnie ? Nie wiem - ja mowie co mysle. No wez - MONUMENT daj sobie spokoj. Wyjdz na dwor. Spotkaj sie z kolezanka/kolega. Mowie ci.

MONUMENCIE


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 paź 2003, o 10:51 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2002, o 20:35
Posty: 1567
Lokalizacja: Chicago
Karma: 54
exe :]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]
dobra ludzie wyluzujcie juz i nie piszcie bo szkoda czasu niech sedziowie podejma decyzje i hamster mi na gg powie co i jak.

_________________
Laa-la-la E-oo-e-oo


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 paź 2003, o 11:47 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
Scooby to ze nie gram za czesto nie znaczy ze nie jestem na scenie i ze nie wiem co sie dzieje. A nie byloby sprawy gdybyscie nie odwalili takiej akcji - nakreciliscie przekret i jeszcze dales sie nagrac na demie ktore potem poszlo na strone - calkowita dziecinada... moze czas juz dorosnac troche Scooby.
I nie pisz prosze znow ze "zycie to nie q2" bo jestes jedyna osoba ktora ciagle o tym stuka i jesli ogladales film "Fanatyk" to wygladasz przy tym jak glowny bohater.

_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 paź 2003, o 13:29 
Czarnuch o_O
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:17
Posty: 740
Lokalizacja: Z 3miasta :S
Karma: -1
Wałek był, zdaje się że za coś podobnego 3M miało problemy a potem out z ligi... swoją drogą to mnie dziwi że jeszcze żadna decyzja nie została podjęta. Acha i roAch człowieku synth nie jest żadnym 100% pretendentem do wygrania ligi zwłaszcza że jest jeszcze osłabione... istnieją przynajmniej 3 klany w polsce które mogą wygrać z synth i już to czyniły... więc wyluzuj.

_________________
WYBORCO!
Kabaret w sejmie i rz


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 paź 2003, o 13:50 
Kozak

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 16:37
Posty: 2962
Karma: 22
nie chcialem tu nic pisac bo znajac zycie zaczely by sie bluzgi
teraz jednak cos napisze :/
wns to raczej monument moglby sie do ciebie dojebac "kim ty jestes"
a txt "wypierdalac" (napisales to odnosnie udzialu synth w lidze) zostaw na ludzi ktorzy malo wiedza o rapie bo nie lubie jak ktos tam do mnie pisze
przestancie juz pisac te malo fajne txty na ten temat bo wszystko co mialo byc napisane zostalo napisane, a takie pisanie ( :D ) na sil czyta sie bardzo zalosnie wiec dajcie sobie juz spokoj i poczekajcie na decyzje sedziow (sam juz nie wiem kto jest sedzia bo patrzac w dzial ekipa nastapily jakies zmiany, ktorych wogole nie rozumiem i nie wiem kto je podjal)
$this->bbcode_second_pass_quote('', 'i')stnieją przynajmniej 3 klany w polsce które mogą wygrać z synth i już to czyniły
(c) luq
istnieje wiecej klanow ktore mogly by wygrac z synth ale czy juz to czynily ? hm ostatnia porazke pamietam to w meczu z m-c walkowerem w lidze dmc zreszte nvm

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 paź 2003, o 13:53 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2003, o 16:06
Posty: 4736
Lokalizacja: Wrocław / Gliwice
Karma: 67
skonczcie juz.... :)

_________________
you got to keep your head up !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 paź 2003, o 13:54 
Czarnuch o_O
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:17
Posty: 740
Lokalizacja: Z 3miasta :S
Karma: -1
Heh... nvm... widzę że masz przerost ambicji. Hmz z 3M wygrywaliście paroma fragami jak już więc TAK TO BYŁY mecze gdzie nas zmiaźdzyliście. :} Swoją drogą to kiedy w jakiejś lidze lub turnieju graliście ostatnio z 3M? Nie mówię tu o sparingach gdzie ja np. na pingu 100 grałem ;P TYLKO o lidze. Hmz chyba to było przed ponad rokiem... więc n/c.

_________________
WYBORCO!
Kabaret w sejmie i rz


Ostatnio edytowano 4 paź 2003, o 14:02 przez Luq, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 paź 2003, o 13:57 
Cukierkowy

Dołączył(a): 18 kwi 2003, o 13:12
Posty: 192
Lokalizacja: Gdynia
Karma: 0
luq chyba walsnie zel mnei zrozumiales, napsialem ze wiele klanoof ma duze szasne z nimi wygrac, i wywalenie synth tylko by im zepsula plany;/

peace!

_________________
^[


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 paź 2003, o 13:58 
Kozak

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 16:37
Posty: 2962
Karma: 22
$this->bbcode_second_pass_quote('Luq', 'H')eh... nvm... widzę że masz przyrost ambicji.

jak nvm to po co cos zaczynasz?
nie mam przyrostu ambicji tylko pisze jak jest
pisze o oficjalnych meczach a nie pojedynczych mapach albo meczach granych for fun .

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 paź 2003, o 14:27 
Przyczajony

Dołączył(a): 20 gru 2002, o 17:50
Posty: 36
Lokalizacja: Bia
Karma: 0
Fajna sprawiedliwosc bedzie jezeli synth zostanie,JEsli przypomniec to kiedys striker gral w bdj pod fejkiem w lidze dmC i klan został wyjebany a gracz striker zawieszony! wiec dezycja powinna byc 1 glosna kick !

_________________
jebac zbociarzy !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 paź 2003, o 14:37 
Kozak

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 16:37
Posty: 2962
Karma: 22
no i prosilem
po huj pisac tak durne txty - jedna wazna rzecz moj przedmowco: liga dmc to nie plq2
moze postapia tak samo ale ten przyklad jest strasznie lipny jak wiekszosc postow tutaj


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 paź 2003, o 15:00 
Cichociemny

Dołączył(a): 20 mar 2003, o 23:10
Posty: 104
Lokalizacja: M-c
Karma: -1
punkty ujemne dla sYnth, pkt. za wygrana dla agl, + 100 brzuszkow dla kazdego z graczy z sYnth...

_________________
moze tak, moze nie, moze pff a kto to wie


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 paź 2003, o 15:14 
Cukierkowy

Dołączył(a): 18 kwi 2003, o 13:12
Posty: 192
Lokalizacja: Gdynia
Karma: 0
piwo dla novy!

_________________
^[


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 paź 2003, o 15:37 
Cichociemny

Dołączył(a): 19 wrz 2002, o 10:49
Posty: 95
Lokalizacja: Bia
Karma: 0
Regulamin regulaminem sedziowie zrobia co do nich nalezy...dankan! dobry argument

_________________
^__^


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza