[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 19 kwi 2024, o 17:18

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Co robimy ?
Ankieta wygasła 9 paź 2003, o 15:42
Wyrzucamy sYnth z ligi plq2 67%  67%  [ 38 ]
sYnth zostaje, ale zwyciestwo dla agl 19%  19%  [ 11 ]
zostawiamy tak jak bylo 1%  1%  [ 1 ]
Niech organizatorzy podejma decyzje a my ja zaakceptujemy 10%  10%  [ 6 ]
Liczba głosów : 56
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2 paź 2003, o 21:25 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 sty 2003, o 23:46
Posty: 1216
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('roAch', 'q')rwa mac, suabszy klan ktoory proobuje byc lepszy, synth (bez obrazy agl) nie musieli fejkwoac zeby wygrac , po prostu nie mieli skladu.


zaleta klanu jest nie tylko wygrywanie, ale zebranie skladu [prawdziwego] na mecz- czasami to wcale nie jest takie latwe :D i dotrzymywane terminow gry :)

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 paź 2003, o 22:00 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 cze 2002, o 19:00
Posty: 1192
Lokalizacja: BDG/WWA
Karma: 59
$this->bbcode_second_pass_quote('As_Best', '
')
bo sa równi i równiejsi? :o


i tak wlasnie jest.. i tak sie tym nie przejma bo przeciz sa najlepsi :(((
_________________
Poznasz Rookiego po Skill-u jego:)!
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 paź 2003, o 22:32 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:27
Posty: 6753
Karma: 172
Co robimy ?
Wyrzucamy sYnth z ligi plq2

_________________
get rich or die tryin


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 paź 2003, o 22:50 
WONS

Dołączył(a): 12 lut 2003, o 23:46
Posty: 3234
Karma: 16
Hamer chyba pierwszy raz cos sesownego napisal.

W chuja ciecie - tez zajecie :f


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 paź 2003, o 00:48 

Karma: 0
Ok wiec pare wyjasnien:

To hamster wyslal mi screena wiec jemu naleza sie oklaski !

Hamster sedziowal mecz i nie dopilnowal tych ip co oczywiscie jest jego bledem. Problem w tym, ze akurat w tym meczu byl fake !

"Za kazda probe oszustwa klan bedzie ukarany"
To byla proba oszustwa i kara na pewno bedzie.

Nie ma rownych i rowniejszych. Bez wzgledu czy oszukuje synth czy agl czy tez kazdy inny klan to i tak zostanie ukarany. Kwestia tylko w jaki sposob...


Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 paź 2003, o 01:17 
Kozak

Dołączył(a): 25 lut 2003, o 17:20
Posty: 2346
Lokalizacja: Centrum wszechswiata
Karma: 0
Zastanawiam sie czy gdyby slabszy klan popelnil takie wykroczenie czy byla by prowadzona dyskusja czy klan zostaje czy tez nie (smutne)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 paź 2003, o 07:12 
WONS

Dołączył(a): 12 lut 2003, o 23:46
Posty: 3234
Karma: 16
Zadnej by nie bylo - wypierdalac i wszystko na ten temat.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 paź 2003, o 12:02 
H4X0R

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 14:08
Posty: 2833
Karma: 36
Nie cierpie fejkow, nie umieja grac fair w lidze to niech se graja gdzie indziej. A to ze juz 3 strone poswiecamy na te dywagacje jest zalosne. Vote Yes.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 paź 2003, o 12:43 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 00:09
Posty: 2065
Karma: 63
As_Best ma racje, najlepiej niech zadecyduja organizatorzy. Akcja sYnth troche sux.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 paź 2003, o 13:26 
Czarnuch o_O
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 mar 2003, o 17:42
Posty: 678
Lokalizacja: Olsztyn
Karma: 10
To tylko gra, oczywiscie cos powinno sie w tej sprawie zrobic ale napewno nie wyrzucac ich z ligi bo to nie ma sensu, przynajmniej ebdzie wyzszy poziom.

_________________
Q2 RULEZ !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 paź 2003, o 13:58 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
$this->bbcode_second_pass_quote('roAch', '')$this->bbcode_second_pass_quote('urbas3k', 'P')rzykra sprawa, bo myslalem ze to synth wygra lige. Dziwne ze odwazyli sie na takie cos skoro wiedza ze ip sa spisywane tylko ze wiem ze hamster mial 100 overflow na kazdej mapie jak gralismy dlatego mogl tego nie dopilnowac. Eh, ale regulamin to regulamin, gdyby to byl slabszy klan nikt by sie nie wachal zeby ich wyrzucic prawda? A zasady chyba sa chyba dla wszystkich... imo szkoda:( Niech organizatorzy zadecyduja...


qrwa mac, suabszy klan ktoory proobuje byc lepszy, synth (bez obrazy agl) nie musieli fejkwoac zeby wygrac , po prostu nie mieli skladu.

roach o co Ci chodzi? Wiem ze synth tak czy tak by wygralo, i jebie mnie to czy bedziemy w lidze na ostatnim miejscu czy 1. Chce tylko popykac z najlepszymi. Niektorzy z agl nie chcieli grac w 1 lidze uzasadniajac to tym ze dostaniemy od all po dupie. Ja mam tego swiadomosc ale mam wieksza frajde jak gram z synth niz jak bije jakies lamy. I naprawde wolalbym zeby synth zostalo. Ale ja patrze na to z perspektywy organizatora, bo to oni decyduja i oni musza sie kierowac regulaminem, dobrem ligi i obiektywizmem. Wiec nie podnos na mnie glosu na mnie ok?

"...po prostu nie mieli skladu. " to w takim przypadku jak nie ma skladu przesuwa sie mecz na inny terimn za porozumieniem stron, inne klany daja czesto w.o jak nie maja skladu maja organizacje do dupy ale sa fair play. Tymbardziej nie byloby problemu z przesunieciem terminu bo gralismy duzo wczesniej mecz niz powinnismy.

"...synth (bez obrazy agl) nie musieli fejkwoac zeby wygrac" gdyby kazdy sie tym kierowal to na meczach 90% graczy to by byly fejki.

Nie po to hamster żądał od kazdego IP zeby klany mogly sobie w dowolnych skladach grac w zalozeniu ze i tak ich pojada.

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 paź 2003, o 17:33 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2003, o 16:06
Posty: 4736
Lokalizacja: Wrocław / Gliwice
Karma: 67
No i qurfa co w koncu ? zrobicie cos z tym czy obejdzie sie bez echa ?

_________________
you got to keep your head up !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 paź 2003, o 19:37 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:15
Posty: 284
Lokalizacja: 3MIASTO
Karma: 8
"Wiem ze synth tak czy tak by wygralo"
omg nie qmam takich komentarzy. Owszem synth jest dobre, ale nie skreslalbym wielu innych klanoow takich jak : di, ak czy 3m... ale nvm.
co do decyzji do pozostawilbym ja organizatorom ;P chodz imho akcja sux :)

_________________
Elite Mates rox ;]


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 paź 2003, o 19:53 
WONS

Dołączył(a): 12 lut 2003, o 23:46
Posty: 3234
Karma: 16
Mnie to bawi jedna opcja.

My tu gadu - gadu.

A nikt z synth nic nie klika w tym temacie.

Wtf ?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 paź 2003, o 19:58 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2002, o 20:35
Posty: 1567
Lokalizacja: Chicago
Karma: 54
co do meczu to gral butcher to jest raz, 2 moge wam dac demko gdzie pisalem mu ponad 10 razy zeby wyszedl ale tego nei zrobil i po dm2 tez mowielm zeby wyszedl, <-- nie winiego go moglem nalegac mocniej, kolejna rzecz to ze hamster nie dopilnowal meczu, kolejna rzecz ze ten mecz nie byl sedziowany a co za tym idzie nie mozna go zalizcycz do plq2 mimo iz byl przed czasem rozegrany <-- mozna potrkaotwac jako mecz 4 fun gdzie moze grac nawet kto chce na faku, kolejna rzecz to rozpierdlania mnie mon sun bo tylko on byl na obs wtedy jak to pisalem do mkuha - starty powiem tyle ludzka zalosc i zazdrosc nie zna granic, a co do fakow to zm bo sporo klanom pomagalismy grajac na ich nikach w szczegolnosci w julycupie i polskie klany graly z nami tez na fakach przyklad synth vs cf w julycupie, a co zrobia sedziowie to ich sprawa a wam graczom pozostawiam interesowanie sie wlasnymi klanami bo ja nie wnikam co w nich roibicie wiec nie wpierdalac sie buciorami do mojego <------- wypowiedz was bulwersuje no coz so it goes a liga jak plan planem se isc moze dalej

hasmter gw? <---- o stary gdyby bylo gw to by ten meczy sie nie odbyl chyba ze bysmy grali 3/4 jak mialo miec miejsce bo zawolame butchera tylko do countdowna moze on ma i loga z irca z tego bo ja nie, a jak wyszlo to se dopiszcie sami

_________________
Laa-la-la E-oo-e-oo


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 paź 2003, o 20:29 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 mar 2003, o 20:08
Posty: 1319
Lokalizacja: Torun
Karma: 97
te butch3r idz to myslalem ze tyczy sie mojego zejscia z quada :]
minelo i teraz naleza mi sie 3mocne pachy ..


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 paź 2003, o 20:32 
Kozak

Dołączył(a): 25 lut 2003, o 17:20
Posty: 2346
Lokalizacja: Centrum wszechswiata
Karma: 0
czyli ma sie rozumiec ze wszystko było lajtowe i spoko ??

" kolejna rzecz ze ten mecz nie byl sedziowany a co za tym idzie nie mozna go zalizcycz do plq2" - n/c

A oto wpis do komentarzy po meczu :D

game - 2003-09-29 16:12:31
thx 4 game and gl in future
autor: ~[sYnth]Scooby

Czyli wszystko było cacy nie ma sprawy dobra zamknijcie Topic widocznie wszyscy robimy z igly widly heh

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 paź 2003, o 20:55 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2002, o 20:35
Posty: 1567
Lokalizacja: Chicago
Karma: 54
ej stary ja na to klade lache dla mnie to tylko gra a jak sie stanie to nalezy do decyzji sedziow ani naszej ani tymbardziej waszej a mi sie 2 raz chce brechac bo ludzie robia afere jak z tymi unbanami, powaga zrobice testy na antydoping w "swoim swiecie" ;]]]]]] masakra zabawane, ale juz jest po sprawie i jak wyzej nadminilem deyczja zapadnie wiec nie piszcie juz tu nic!

_________________
Laa-la-la E-oo-e-oo


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 paź 2003, o 22:34 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 sty 2003, o 23:46
Posty: 1216
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('Scooby', 'm')nie mon sun bo tylko on byl na obs wtedy jak to pisalem do mkuha - starty powiem tyle ludzka zalosc i zazdrosc nie zna granic, a co do fakow to


co Ty kurwa chcesz od monsuna jak kazdy to mogl zobaczyc bo jest demko na demoskladzie z pova morph-a ale nagrywal ktos z obsow :/

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 paź 2003, o 22:46 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2002, o 20:35
Posty: 1567
Lokalizacja: Chicago
Karma: 54
stary juz gadalem z monem wiec odejdz, wytlumaczyl mi co i jak wiec wymaz w tym poscie sobie linijke o nim i jest fajnie :] sorra mon i luz

_________________
Laa-la-la E-oo-e-oo


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 18 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza