[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 28 mar 2024, o 22:26

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Dział zablokowany Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 205 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 3 kwi 2003, o 10:42 
romek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 20:47
Posty: 2332
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 29
$this->bbcode_second_pass_quote('r@fee', '')$this->bbcode_second_pass_quote('eX3', 'a') pic pozwalaja? nie sadze


A co maja nie pozwalac ? Na hum z ziomkami z g&p opierdolilismy lekko 50 browcow, palilismy blanty a ja nawet zdejmowalem plakaty cs'a ze scian i nikt mnie stamtad nie wynosil. Jak nie wawa to slupsk (cafe manka) - ten sam standard no i cafe ogromna, pelno miejsca!

oj tak tak :]]] na hum2 wspolnie z rafim walczylismy z ochrona obiektu =)))
Browcow poszlo grubo ponad 50 moim zdaniem na sama nasza grupke. Do tego nikt sie nie czepial krecenia batow na stoliku w cyberze. Okolice mojego kompa wygladaly jak fragment cofee shopu =) Wszedzie tyton, poskrecane filtry, kilka paczek bibsow itd itp :] no i oczywiscie obowaizkowo browary przy kazdym kompie i walajacy sie po podlodze ziomale rozpracowywujacy wodeczke. Nikt mnie ani nikogo z nas wogole nie wyrzucal za to (bylo jedno spiecie tylko jak poszedlem jarac baty w korytarzu miedzy sklepami, ktory na noc jest zamykany - zagradzany - i na kamerze nas dziabneli to sie troche przyburzyli ale wystarczy powiedziec im zeby spiredalali). Ale i tak najlepsza opcja Piecia (ten ze starego MN od q2) lizacy KROCZE rafiego aby nie zmarnowac totalnie miazdzacego (rafee czekam na potwierdzenie ;]] ) proszku :D. CYBERLAND !!!!! pozniej moznaby wbic na dzialke do kogos. Do mnie do prezesa czy gdzies indziej i sielanka... Nocka -> Wielkie chlanie w lesie na polanie.

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 kwi 2003, o 12:24 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:27
Posty: 6753
Karma: 172
$this->bbcode_second_pass_quote('Hi7maN', 'a') co bedzie jesli w 1 deathmatchu bea 3 osoby o jednakowej iloscie fragów np. 1.44 2.44 3.44 albo 2 osoby o jednakowej ilosci które beda ex ekwo na 2 miejscu np. 1.44 2.43 3.43 ?? co wtedy\?



wszystko pisze na stronie
ale bedzie tak jak napisal hanan
_________________
get rich or die tryin


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 kwi 2003, o 15:07 

Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('mik', ' ')Ale i tak najlepsza opcja Piecia (ten ze starego MN od q2) lizacy KROCZE rafiego aby nie zmarnowac totalnie miazdzacego (rafee czekam na potwierdzenie ;]] ) proszku :D. CYBERLAND !!!!!


Tak bylo ! Rozjebalem wora z prochem (a proch byl extra klasa bo nosa rozjebalo mi doszczetnie i krew ciekla przez dobre 10-15 minut) a piecia go wpierdolil z moich spodni. Nawet widac ta akcje na filmiku HUM#2

Góra
   
 
 Tytuł: Orient :S
PostNapisane: 10 maja 2003, o 11:20 
Czarnuch o_O
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 lip 2002, o 20:05
Posty: 771
Karma: 0
Kiedy jest ta liga bo ostro zacofany jestem, prosze o odpowiedz, zalezy mi na 1/1 :P

_________________
Po upadku potrafie wstac! Zebrac ludzi i dalej grac!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 maja 2003, o 13:12 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 23:26
Posty: 3116
Lokalizacja: Poznan
Karma: 21
juz sa finaly
JAKI REFLEKTOR! :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 205 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza