[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 28 maja 2024, o 09:40

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


[ Fajny Board ] Forum Quake2 - Warunki użytkowania

Rejestrując się na „[ Fajny Board ] Forum Quake2” zgadzasz się na poniższe warunki. Jeśli się na nie nie zgadzasz, opuść i nie korzystaj z „[ Fajny Board ] Forum Quake2”. „[ Fajny Board ] Forum Quake2” ma prawo zmienić te warunki, ale musi Cię o tym poinformować.

Forum „[ Fajny Board ] Forum Quake2” działa na skrypcie phpBB, wydanym na licencji „General Public License” (zwanej też „GPL”) i możliwym do ściągnięcia ze strony www.phpBB3.PL. Skrypt phpBB tylko ułatwia dyskusje przez Internet, jego autorzy nie kontrolują tekstów zamieszczanych w Internecie za pomocą tego skryptu. Więcej informacji o skrypcie phpBB można znaleźć na stronie www.phpBB3.PL.

Zgadzasz się nie pisać żadnych wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszających cudze prawa autorskie. Robienie tego może spowodować, że zostaniesz zbanowany na zawsze, a Twój dostawca internetu powiadomiony o Twoim zachowaniu. Zgadzasz się, że „[ Fajny Board ] Forum Quake2” ma prawo w każdej chwili usunąć, przeedytować, przenieść lub zamknąć każdy wątek. Zgadzasz się też na zapisywanie wszystkich informacji, które podajesz, w bazie danych. Dane te nie będą przekazywane nikomu bez Twojej zgody, ale ani „[ Fajny Board ] Forum Quake2” ani phpBB nie odpowiada za włamania, które mogą spowodować wykradzenie danych.

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza